1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu

1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu

5 Temmuz 2019 0 Yazar: admin

Alp Kırşan ‘ın sunumu ile TV 8 ekranlarında yayınlanan 1 Alp 3 Çocuk programında sevimli bilmiş çocuklar ile Alp Kırşan ’ın tiyatro yeteneği konuşmaktadır.

Alışılan programlardan farklı olarak bu programda yarışmacılar 3 ile 6 arasındaki çocuklardır. Bu nedenle de oldukça eğlenceli dakikalar içerir. Sıra dışı cevaplar ile çocuklar hem sunucuyu hem siz seyircileri şaşırtmaktadır. Cumartesi günleri sabah saat 08:00 de 1 Alp 3 Çocuk 2019 yılında da yeni bölümleri ile ekranlarda olacaktır.

Yaşları 3 le 6 arasında değişen bu sevimli çocuklar Alp Kırşan ile sohbet edecek ve arada sorulan sorulara cevap verecektir. Genel soruların yanı sıra çocuklara mecazi anlamlı sorularda deyim ve tabirler içeren söz dizinleri ne anlama gelir şeklinde sorular sorulur. 

İçerik gereği oldukça komik dakikaların yaşandığı program çocukların ve çocuk sever tüm insanların büyük ilgilisi çekmektedir. 1 Alp 3 Çocuk TV8 ekranlarında Acun Medya yapımı ile hazırlanmaktadır. Her zaman kalite hedefinde olan yapım şirketi bu program ile başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Programa yarışmacı olarak katılan minikler verdikleri cevaplar ile yaratıcı zekaları ile izleyenlere bol keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Çünkü çocuklar zekası ve sınırsız hayal gücü ile konuşur. Özellikle mecazi anlamlı cümleler ve sorularda  verilen cevaplarda hayrete düşebilirsiniz.

1 Alp 3 Çocuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

1 Alp 3 Çocuk katılım için çocuğunuzun en az 3 en fazla 6 yaşında olması gereklidir. Bu yaş aralığı dışında olan başvurular direk kabul edilmemektedir. Yaş olarak çocuğunuz uygun ise TV8 web sayfasında yer alan 1 Alp 3 Çocuk başvuru adımlarını takip ederek 1 Alp 3 Çocuk başvuru sayfasına girebilirsiniz.

Çocuğunuzun yarışmacı olarak katılmasını istiyorsanız bu adımları takip etmeniz 1 Alp 3 Çocuk kayıt işlemini yapmanız gereklidir. 1 Alp 3 Çocuk başvuru formu sayfasına geldiğinizde çocuğunuz ile ilgili ve sizin ile ilgili istenen tüm bilgileri doldurmanız gerekir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olması zorunludur. 1 Alp 3 Çocuk başvuru formu yapım şirketi tarafından değerlendirilerek sizlere dönüş yapılmaktadır.