1 Gün Kala Başvuru Formu

1 Gün Kala Başvuru Formu

6 Temmuz 2019 0 Yazar: admin

2018 yılı şubat ayından bu yana TRT1 ekranlarında yayınlanan 1 Gün Kala programı içerik olarak insanların hayat öykülerini kapsar. Hayatımızdaki önemli tekrarı olmayan anları anlatır. O anlara 1 gün kala yaşanan olayları konu eder. Programın Yönetmenliğini Parlayan Yıldız yapmaktadır. Ekranların farklı içeriği ile dikkatleri üzerine çeken yapımda insanların hayat öykülerine konuk olma şansımız vardır. Yaşamdan kesitler ile birleşen 1 Gün Kala 2019 yılının gözde yayınları arasında yer alacaktır. Dram içerikli programdan insanların hayatlarında tekrar edilemeyecek anlara tanıklık edeceksiniz. Ardından gelen dakikalar kesitler halinde sunulacaktır. Örneğin bir pilotun ilk uçuşu, bir kimsesiz çocuğun evlatlık olarak edinildiği eve ilk girdiği anlar ve ilk günü, bir cerrahın ilk ameliyatı öncesi ve sonrası hisleri benzeri konular içerir.

Her Salı günü  1 Gün Kala TRT1 ekranlarında yayınlanan en faklı içerikli programdır. Yapımcıların sıradanlığın dışında insan hayatlarına dokunmayı hedeflediği bir gerçektir. Programdaki kişiler hayatlar ve her an aslında hepimizin hayatıdır. Çoğu zaman duygulanarak gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Programın bir hedefi de yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatmaktır. Bizden başka insanların yaşadıklarını görmek izlemek bizlere farklı bakış açıları kazandırır. Ülkemizde yaşanan olayları insan hayatlarına dokunmamızı sağlar. Program yapımcılarının hedefi de insan hayatına dokunmak ve diğer insanları haberdar etmektir.

1 Gün Kala Başvuru Nasıl Yapılır?

Güncel aktüel programlar arasında yer alan 1 Gün Kala katılım için TRT 1 televizyon kanalı web sayfasında açıklama yapılmıştır. 1 Gün Kala başvuru için ayrı bir maalesef bulunmamaktadır. Sizler programda yer almak isterseniz TRT1 televizyonuna mektup yazabilir ve ya 444 0 878 telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz 1 Gün Kala  Kayıt olmak isterseniz yine TRT1 televizyonuna ait rtr1 @trt.net.tr adresine mail atarak kendinizi yaşadıklarınızı ve taleplerinizi program yetkililerine ulaştırabilirsiniz. İnsanları ulaşmaları açısından ve katılımın kolaylaşması açısından 1 Gün kala başvuru formu hazırlanmamış olması bir sıkıntıdır. 1 Gün Kala başvuru formu olsa daha fazla insanın program yetkililerine ulaşmaları mümkün olurdu. İlerleyen zamanlarda yapım şirketi yetkilileri tarafından başvuru formu düzenleneceğini düşünüyoruz.