Anneler ve Gelinler Başvuru Formu

Anneler ve Gelinler Başvuru Formu

26 Haziran 2019 0 Yazar: admin

Anneler ve Gelinler programcı ve sunucu Ezgi Sertel’in moderatörlüğünü yaptığı ve yönettiği dev bir çiftlikte çekilen bir yarışmadır. 4 gelinin kayınvalideleri ile beraber doğal yaşamda mücadele verip yarıştığı program Anneler ve Gelinler Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır.

Yarışmacılar, hafta boyunca odun kesmekten, yemek yapmaya, süt sağmaktan hasat toplamaya birçok işi yapıyor.

Yarışmada ilginç hadiseler de yaşanmaktadır. Örneğin bir gelin çiftliğe köpeği ile gelirken diğeri çeyiz sandığını getirebiliyor. Programa bazen ünlüler, şarkıcılar da katılarak renk getiriyor, beraber şarkılar türküler söyleyerek eğleniyorlar. Gelinler süt sağmayı öğreniyor, yük taşıyor, saman taşıyor, odun kırıyor, koyun yakalıyorlar. Yarışmanın Ümmüye Koçak isimli bir de köy işleri eğitmeni var. Kızlara köy işleri konusunda eğitim veriyor. Yapılan bir yük taşıma yarışmasını kazanan gelin ve kayınvalideye eşini telefon ile arama gibi çeşitli ödüller verilebiliyor. Bu da ortamda duygusal anlar yaşanmasına sebebiyet veriliyor. Ümmüye hanımın verdiği görevler şehir hayatına alışmış gelinlere tabi ki de çok zor geliyor. Kümese tavuk yumurtası toplama giden bir yarışmacı kızımız kazları görünce korkudan çığlık atıyor, zar zor yumurtaları toplamayı başarıyor, dışarı çıkınca bu sefer keçiler görüyor ve bir kez daha korkuyor. İnek sağarken parmakları tutulan katılımcılar bitkin düşüyor. Dere içinde yürüyerek çalı çırpı toplamaları istenen kayınvalideler düşe kalka bir hal oluyor. Kayınvalideler her gün bir kese altın alıyor, gün sonu kazanan gelinlere içinden bir altın hediye ediyor. Hafta sonunda en çok altını olan gelin birinci oluyor.

Anneler ve Gelinler Katılım için tek şart nişanlı veya evli olmak. Anneler ve Gelinler Başvuru sürecini öğrenmek istiyorsanız yazımı okumaya devam edin.

Anneler ve Gelinler Başvuru Nasıl Yapılır?

Anneler ve Gelinler 2019 sezonunda yer almak istiyorsanız belirttiğim yönergeleri takip ederek Anneler ve Gelinler Kayıt işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için Anneler ve Gelinler Başvuru Formu doldurmanız veya mail atmanız yeterli olacaktır.

Anneler ve Gelinler Başvuru Formu için:

https://www.startv.com.tr/izleyici-temsilcisi

Tel: (0212) 335 00 00

E-Posta: izleyicitemsilcisi@startv.com.tr