Apartmanlar Yarışıyor Başvuru Formu

Apartmanlar Yarışıyor Başvuru Formu

11 Ağustos 2020 0 Yazar: admin

TV8 ekranlarında 10 Ağustos Pazartesi günü izleyici ile buluşan Apartmanlar Yarışıyor programı izleyicileri ekran karşısına toplamıştır. Saat 16.15’te izleyici ile buluşan Apartmanlar Yarışıyor programında birbirinden lezzetli yemeklerin kıyasıya mücadelesi yer almaktadır.

Sunuculuğunu Ümit İbrahim Kantarcılar’ın yaptığı Apartmanlar Yarışıyor programına sizler de başvuru yaparak büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Apartmanlar Yarışıyor programına başvuru için tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Apartmanlar Yarışıyor başvuru formuna nasıl ulaşılır? Apartmanlar Yarışıyor programına başvuru nasıl yapılır? Apartmanlar Yarışıyor başvuru formu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Apartmanlar Yarışıyor Programının Formatı

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Apartmanlar Yarışıyor programı gündüz kuşağının sevilerek izlenen programlarından biri olacağı şimdiden belli. Yakışıklı oyuncu Ümit İbrahim Kantarcılar’ın sunuculuğunda ekrana gelen Apartmanlar Yarışıyor programında rakip apartmandaki yarışmacılar kıyasıya mücadele etmektedirler.

Beş gün boyunca yapılan kıyasıya mücadelenin ardından en lezzetli yemek yapan apartman sakinleri büyük ödülün sahibi oluyor. Sizlerde Türkiye’nin en hamarat apartmanında yaşadığınızı düşünüyorsanız sizler de hemen başvuru yaparak yarışmacı olabilirsiniz.

Apartmanlar Yarışıyor Sunucusu Ümit İbrahim Kantarcılar Kimdir?

Ümit İbrahim Kantarcılar 10 Ekim 1987 Antalya doğumludur. Okul yıllarında oyunculuğa merakı olan Ümit Kantarcılar tiyatro kulüplerinde sık sık yer aldı. Ardından Antalya Belediye Tiyatrosu’nda yer aldı. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde alan sunucu ekranlara ilk kez Pis Yedili dizisi ile gelmektedir. Pis Yedili dizisiyle adından bahsettirmeyi başaran Ümit Kantarcılar ardından Kızlar ve Anneler programının sunuculuğunu yapmıştır.

Ümit İbrahim Kantarcılar’ın rol aldığı diziler;

Rengarenk
Şehrin Melekleri
Babalar ve Evlatlar
Kaçın Kurası
Kanatsız Kuşlar
Pis Yedili
Çakıl Taşları
Yerden Yüksek
Küçük Sırlar
İki Aile
Vuslat

Ümit Kantarcılar 2014 yılında Gamze Topuz ile dünya evine girmiş, 2016 yılında boşanmıştır.  Çiftin bu evlilikten bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Apartmanlar Yarışıyor Programına Başvuru Nasıl Yapılır?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün seyirci ile buluşan Apartmanlar Yarışıyor programına sizler de başvuru yaparak rakip apartmanlarınızla kıyasıya mücadele edebilirsiniz. Rakip apartmanlarla yarışarak en lezzetli yemeği yapan apartman sakinleri büyük ödülün sahibi olmaktadır.

Sizler de Apartmanlar Yarışıyor programına başvuru yapabilirsiniz. Apartmanlar Yarışıyor programına başvuru farklı şekiller de yapılabilmektedir. Bunlar şu şekildedir;

Telefon ile başvuru
E-mail ile başvuru
İnternet üzerinden başvuru

Başvurularınızı dilerseniz yapım şirketinin e-mail adresi üzerinden yapabileceğiniz gibi dilerseniz yine yapım şirketine ait cep telefon numarasından whatsapp üzerinden de yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz.

Apartmanlar Yarışıyor Whatsapp ile Başvuru

Apartmanlar Yarışıyor programına whatsapp üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İletişim için gerekli bilgileri whatsapp hattına mesaj atmanız gerekmektedir. Yapım ekibi başvurunuzu olumlu değerlendirmesi halinde sizinle iletişime geçeceklerdir.

Apartmanlar Yarışıyor Whatsapp telefon hattı: 0545 380 77 74

Apartmanlar Yarışıyor E-mail ile Başvuru

Programa başvuru yapabileceğiniz ikinci yöntem e-maildir. Yapım şirketiyle mail yoluyla iletişime geçip başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kısımda da yine adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, adresiniz, mesleğiniz gibi kişisel bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

Apartmanlar Yarışıyor e-mail adresi: talya@talyaproduksiyon.com

Apartmanlar Yarışıyor İnternet Üzerinden Başvuru

Apartmanlar Yarışıyor programına son olarak internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Kanalın ve yapımın ortak olarak kullandıkları internet adresinde yer alan soruları eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Apartmanlar Yarışıyor başvuru formu: https://apartmanlaryarisiyor.com/

Apartmanlar Yarışıyor Başvuru Formunda Yer Alan Bilgiler

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Apartmanlar Yarışıyor programına başvuru için formda yer alan sorulardan bazılar şu şekildedir;

Adınız
Soyadınız
Yaşadığınız şehir
E-posta adresiniz
Cep telefon numaranız
Adresiniz
Doğum tarihiniz
En sevdiğiniz yemekler

Bu sorulara ek olarak kendinizi birkaç kelime ile anlatmanız istenecek, komşularınızdan bahsetmeniz istenecek, rakip komşularınızdan bahsetmeniz istenecek. Bu soruların ardından sizden fotoğraf da istenmektedir.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekmektedir. Tüm bilgileri doldurduktan sonra katılım şartlarını ve gizlilik politikasını da onayladıktan sonra “Onayla” butonuna tıklayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Apartmanlar Yarışıyor Programı Büyük Ödülü

Ekranların sevilen kanalı TV8 yepyeni bir yemek formatı ile seyirci karşısına çıkmaktadır. Daha önce kaynanalarla yapılan yarışma şimdi ise apartmanlar arasında komşularla yapılmaktadır. Yaptığı programlarla seyirciyi televizyon karşısında toplayan TV8 Apartmanlar Yarışıyor programı ile de büyük ilgi görmektedir.

Hafta içi her gün yayınlanan programda apartmanlar yemeklerini yaparak birbirlerini puanlayacaklar. Haftanın finali Cuma gününde en çok puanı alan apartman yarışmacıları büyük ödülün sahibi olmaktadır.

Apartmanlar Yarışıyor Programı Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Farklı bir yemek konsepti ve başarılı sunucusu ile büyük ilgi göreceği düşünülen Apartmanlar Yarışıyor programı TV8 ekranlarında yer almaktadır. Hafta içi her gün yayın yapacak olan Apartmanlar Yarışıyor programı saat 16.15’de izleyici ile buluşmaktadır.