Arda’nın Ramazan Mutfağı Başvuru Formu

Arda’nın Ramazan Mutfağı Başvuru Formu

8 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

Ramazan ayında en çok takip edilen programların başında yemek programları gelmektedir. Gün boyunca oruç tutup, aç kalan insanlar akşam yiyecekleri yemekleri belirlemek için televizyonda ki tarifleri izlemektedirler. Bunun farkında olan Kanal D Arda Şef ile anlaşmış ve haftanın 6 günü yayın yapma kararı almıştır. Arda’nın Ramazan Mutfağı haftanın 6 günü Kanal D ekranlarında saat 13:00 da izleyici ile buluşmakta ve nefis tarifler vermektedir.

Sizlerde Pazar günü hariç haftanın geri kalan 6 gününde Arda’nın Ramazan Mutfağı programını izleyerek iftarda ne pişireceğinizi bulabilir ve farklı tarifler ile sofranıza zenginlik katabilirsiniz. Arda’nın Ramazan Mutfağı programına nasıl başvuru yapılır? Arda’nın Ramazan Mutfağı başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Arda’nın Ramazan Mutfağı bölümlerine nereden ulaşabilirim? diye merak ediyorsanız bütün sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Arda’nın Ramazan Mutfağı Programı

Keyifli ve eğlenceli sunumuyla izleyicilerin beğenisini toplayan Arda Şef ramazan ayında yine izleyicilerini yalnız bırakmadı Arda’nın Ramazan Mutfağı programı ile hem ekranlarımızı hem de sofralarımızı renklendirmeye devam ediyor. Her evde olan malzemelerle ve kolayca hazırlayabileceğiniz tariflerle iftar sofralarınızı hazırlayabilirsiniz.

Arda’nın Ramazan Mutfağı programında her gün 3 adet yemek yapılmaktadır. Herkesin evinde olan ve sürekli kullandığımız malzemelerle kolay yemek yapmaktadır. Sizlerde akşam iftar da ne pişirsem diye düşünmenize gerek kalmadan Arda’nın Ramazan Mutfağı’nı izleyerek Arda Şefin pişirdiklerini pişirebilirsiniz.

Arda’nın Ramazan Mutfağı programı Pazar günü hariç haftanın 6 günü saat 13:00’da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır. Sizde iftarda ne pişireceğinizi bulamadıysanız hemen Arda’nın Ramazan Mutfağı’nı açıp izleyerek akşam pişireceklerinizi belirleyebilirsiniz.

Arda Türkmen Kimdir?

1975 İstanbul doğumlu Arda Türkmen Saint Benoit Fransız Lisesinden mezun olmuştur ve ardından 1999 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce işletme bölümünü okumuştur. Üniversite de Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden çift ana dal yapan Arda Türkmen üniversiteden başarılı şekilde mezun olmuştur. Üniversite yıllarında 350’den fazla üniversite tur organizasyonu ve 100’den fazla sanatçılı konser organizasyonu yapmıştır.

2003 yılında askerden döndükten sonra Roka Davet catering şirketini kurdu ancak 2012 yılında sattı. 2008 yılında Asmalımescit’te Leblon isimli restaurant açtı ancak 2013 yılında burayıda sattı. Ardından aynı yıl Karaköy’de Forneria’yı açtı ve günümüzde halen işletmeciliğine devam etmektedir. Arda Türkmen 2015 yılında Mükellef ve 2016 yılında Central isimli restaurantları halen günümüzde varlığını sürdürmekte ve oldukça talep görmektedir.

Açtığı restaurantların yanı sıra basın ve yayın kuruluşları ile de çalışmaya başlayan Arda Türkmen ilk olarak 2010 yılında CNN Türk kanalında Arda’nın Mutfağı isimli yemek programı yapmaya başlamıştır. Sempatik tavrı ve keyifli anlatımı ile herkes tarafından beğenilen ve adından sık sık söz ettirmeyi başaran Arda Türkmen 2012 yılında Sabah gazetesinde Arda’nın Mutfağı isimli köşe yazısı yazmaya başladı. Sabah gazetesinin ardından Hürriyet’te yazılarını devam ettirdi. 9 sezondur Kanal D’de Arda’nın Mutfağı programını yapan Arda Türkmen şimdi de ramazana özel Arda’nın Ramazan Mutfağı programını yapmaktadır.

Arda’nın Ramazan Mutfağı Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Arda’nın Ramazan Mutfağı haftanın 6 günü Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır. Sempatik sunucu, keyifli anlatımı ile izleyicileri ekran karşısına kitlemektedir. Yaptığı yemek programı ile beğeni toplayan Arda Türkmen şimdi ramazana özel programıyla iftar sofralarınızı güzelleştirmektedir. Herkesin evinde olan ve kolay bulabileceği gıdalarla yemek yapan Arda şef iftar için ne pişireceğim derdinize son vererek sizler için her gün farklı menüler hazırlamaktadır.

Arda’nın Ramazan Mutfağı programını kaçıranlar veya tekrardan izlemek isteyenler kanald.com.tr/ardanin-ramazan-mutfagi linkine tıklayarak Arda şefin yaptığı bütün yemeklerin bölümlerine ulaşabilirler.

Ayrıca Arda Türkmen yaptığı yemekleri kendi sayfasında da yayınlamaktadır. ardaninmutfagi.com linkine tıklayarak Arda Türkmen’in kendi sayfasına gidip programda yaptığı bütün tariflere ulaşabilirsiniz. Ayrıca burada tariflerin altına yorum atabilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Son olarak Arda Türkmen’in internet sitesinin App Store ve Google Play’de uygulamaları da bulunmaktadır. Uygulamayı telefonunuza indirerek gelen tarifleri daha yakından inceleyebilirsiniz.