Asuman’la Sevgili Dünürüm Başvuru Formu

Asuman’la Sevgili Dünürüm Başvuru Formu

13 Ağustos 2020 0 Yazar: admin

Show TV’de başlayacak olan yeni bir yarışma! Eğlenceli sohbeti, güzel enerjisi ile başarılı sunucu Asuman Krause, yarışmanın sunumunu üstleniyor. Yarışmanın ana teması yemek. Yemek yapmayı bilen, seven gelin ve dünürler yarışmaya başvuru yapıp ödülün sahibi olabilirler. Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu, sıradanın dışında bir başvuru formu. Resmi internet sayfasında tüm adayları beklemekte!

Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formuna nasıl ulaşılır? Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formunda yer alan sorular nelerdir? Asuman’la Sevgili Dünürüm

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu, yarışmanın resmi internet sayfasında yer almakta. https://www.showtv.com.tr/basvuru/asumanla-sevgili-dunurum bu sayfada yer alan sorulara cevaplarınızı vererek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında size haber ve gerekli bilgiler verilecektir. Şimdiden bol şans!

Hangi sorular soruluyor?

Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu, çok çeşitli sorulardan oluşmakta. Klasik soruların yanı sıra kendinizi sorgulamanızı sağlar.

Başvuru formundaki sorular:

 • Ad soyad
 • Yaşınız
 • Doğum yeriniz
 • Yaşadığınız şehir, semt, mahalle
 • Mail adresiniz
 • Eğitim durumunuz
 • Mesleğiniz
 • Cep telefonunuz
 • Hayatınızdaki en önemli başarı
 • En iyi yaptığınız yemek
 • Mutfakta ilk anınız ne
 • Mutfaktaki en zayıf noktanız
 • Kendinizi yemek alanında puanlayın
 • Kazanacağınız ödül ile ne yapacaksınız
 • Alerjiniz olan yemek
 • Kendinizi birkaç kelimeyle tanıtın

Bu sorular sayesinde kendinizi bir kez daha tanıma fırsatı bulursunuz. Eski güzel günlere geri döndüren sorular da yer almakta. Ayrıca sağlık açısından da bir sorun yaşamamak adına bir alerji olup olmadığı sorulmuş. Çünkü yarışmada yemek ve tadım oldukça önemli. Her yemek, yarışmanın jürisi olan dünürler tarafından test edilip yorumlanacak. Ona göre de puanlama yapılacak. Yemek tadımında bir sorun olmaması adına mutlaka alerjiniz olup olmadığını başvuru formunda belirtiniz. Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu sizleri bekliyor.

Hayatınızdaki En Önemli Başarı Nedir?

Herkesin hayatta ‘‘işte başardım’’ dediği güzel bir an vardır. Oldukça gurur verici bir duyguyu beraberinde getirir. Unutulmaz başarılar, galibiyetler, büyük sevinçler. Kişinin hedefi, hayalleri doğrultusunda başarıları da çeşitlenir. Peki, sizin en önemli başarınız ne? Hiç düşündünüz mü? İşte Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu, size hayatınızdaki e önemli başarıyı soruyor. Yarışmacı adaylarının başarılarını merak etmekte.

En İyi Yaptığınız Yemek

Herkesin vardır iddialı olduğu bir yemek. Kimisi et yemeklerinde iyidir, kimisi sebze; kimisi tatlıda hünerlerini gösterir, kimisi de tuzluda. Yarışmanın ana teması yemek olunca böyle bir soru da kaçınılmaz olmakta. Sizin iddialı olduğunuz, en iyi yaptığınız yemek hangisi? İşte Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu size bu soruyu yöneltiyor. Yarışmacı adaylarının hangi yemeklerde iddialı olduğunu merak ediyor.

Mutfaktaki En Zayıf Noktanız

Herkes her işte maalesef ki iyi olamaz. Örneğin mutfakta çok iyi olabilir, çok güzel işler çıkarabilirsiniz. Ancak zayıf noktanız da elbette olabilir. Sizin mutfakta zayıf noktanız ne? Bu soruyu hiç kendinize sordunuz mu? İşte Asuman’la başvuru formu sizlere bu soruyu soruyor. Yarışmacı adaylarının mutfaktaki zayıf noktalarını merak ediyor.

Kendinizi Yemek Alanında Puanlayın

Yemek alanında ne kadar iddialısınız? Kendinize ne kadar güveniyorsunuz, ben yarışmayı kesin kazanırım diyenlerden misiniz? Asuman’la sevgili dünürüm, iddialı yarışmacılarını bekliyor. Sizlerin de ne kadar iddialı olduğunuzu görmek istiyor. Bunun için de Asuman’la sevgili dünürüm başvuru formu, sizlere bu soruyu soruyor. Kendinizi 1- 10 arasında puanlamanızı istiyor. İyi olan kazansın, bol şans!

Alerjiniz Olan Yemek

Asuman’la sevgili dünürüm en çok siz yarışmacılarını düşünüyor. Sağlık her şeyden önemlidir. Bunun için Asuman’la sevgili dünürüm başvuru formu sizlere alerjinizin olup olmadığını da soruyor. Yarışmada her yemeği denemek zorunlu. Çünkü yarışmamızın jürisi olan dünürler tadım yaparak lezzete göre puanlama yapmak zorunda. Alerjinizin olup olmaması yarışma için en önemli özelliklerden bir tanesidir. Başvuru formunda özellikle belirtmeniz rica olunur. Sağlık her şeydir.

Kendinizi Birkaç Kelimeyle Tanıtın

Kendinizi nasıl bir insan olarak görürsünüz? Ya da çevrenizdekiler sizi nasıl olarak bilirler? Huysuz mu, yardımsever mi, sevecen mi? İşte Asuman’la sevgili dünürüm başvuru formu sizlere bu soruyu soruyor. Kendinizi birkaç kelimeyle tanıtmanızı istiyor. Kendinizle bir kez daha yüzleşeceğiniz bir başvuru formu sizleri bekliyor.

Mutfaktaki İlk Anınız

Herkesin farklı bir hikayesi vardır mutfakla. Çeşit çeşit başlangıçlar vardır yemek yapmayla. Peki, sizin mutfakta ilk anınız ne idi? İlk yaptığınız yemek, yaşınız, kiminle yemek yaptığınız… Dönüp bakıldığında güzel anılar canlanır hafızada. Ne çok yol gidildiği o andan belli olur. İşte Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu sizleri o güne geri döndürüyor. O tatlı heyecanı bir kez daha yaşamanızı sağlıyor. Yarışmacı adayları güzel cevaplarınızı bekliyoruz!

Kazanacağınız Ödülle Ne Yapacaksınız?

Herkes farklı bir hayalle yarışmaya katılır. Ancak hepsinin ortak noktası yarışmayı kazanma hedefidir. Büyük ödülü almak, yemeklerinin lezzetini kanıtlamak adına başvurular yapılır. Kimisi ödülle tatil, kimisi ev, kimisi de araba hayali kurar. Siz kazanacağınız büyük ödülle ne yapmak istiyorsunuz. İşte Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu, sizlere bu soruyu soruyor. Yarışmacı adaylarının güzel ve iddialı hayallerini merak ediyor. Herkese bol şans!