Balçiçek’le Sohbete Geldik Başvuru Formu

Balçiçek’le Sohbete Geldik Başvuru Formu

15 Aralık 2020 0 Yazar: admin

En deneyimli gazetecilerden Balçiçek İlter yepyeni bir program ile Kanal D ekranlarında yerini almaktadır. Keyifli, hoş sohbetlerle evlerinize konuk olan Balçiçek, birbirinden farklı ünlü ve insanları masasında misafir ederken, her alanda sohbetler ediliyor. Balçiçek programında birçok konuya yer vermektedir. Ünlü isimler, doktorlar, kendi alanlarında en başarılı olan isimler, moda, spordan sağlığa aklınıza gelebilecek yaşamımızda yer alan birçok şeye Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu ile ulaşabilirsiniz.

Hangi ünlülerin ya da kişilerin katılacağı öncesinden belli olduğu için sormak istediğiniz tüm soruları Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu ile sorabilir, öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Balçiçek’le Sohbete Geldik Programı

Pazar günleri evlerinize konuk olarak, keyifle vakit geçirmenizi sağlayan Balçiçek’le Sohbete Geldik programı Kanal D ekranlarında yer almaktadır. Sıkıcı geçen günlerinizi pazar günü Balçiçek’le Sohbete Geldik programını izleyerek keyifli hale getirebilirsiniz. Balçiçek’le Sohbete Geldik programının ilk konukları Ali Sunal, ünlü ressam Ahmet Güneştekin ve oyuncu Ege Kökenli olmuştur. Eğlence dolu ve bol kahkahalı bir program ekranlara gelmişti. Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu ile gelecek olan konuklara özel sorular yöneltebilir ve merak ettiğiniz tüm soruları öğrenebilirsiniz.

Ardından ikinci bölümü yayınlanan Balçiçek’le Sohbete Geldik programının konukları ünlü teknik direktör Yılmaz Varol ve ünlü oyuncu Hande Ataizi olmuştur. Programda genel olarak Hande Ataizinin başarılı oyunculuğu ve güzelliğinin sırları konuşulmuş olunup aynı zamanda da ünlü teknik direktör Yılmaz Varol’un futbol hayatı detaylı olarak konuşulmuştur. Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu ile sizlerde tüm merak ettiklerinizi gelecek olan kişilere sorabilir ve öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu aracılığı ile programa belki de en sevdiğiniz kişi gelecek ve sizde bu sayede sormak istediklerinizi sorabilir ve tüm merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Pazar günü ekranlara gelen Balçiçek’le Sohbete Geldik programının üçüncü bölümünde konuk olan kişiler ise Ece Sükan, Aşkım Kapışmak, Emre Karayel ve Dr. Nihat Dik olmuştur. Gördüğünüz gibi program da tek sefer de doktor, oyuncu, yazar, sanatçı yer alabiliyor yani hayatımıza bir yerlerden dokunmayı başarmış kişileri evlerimize konul ediyor Balçiçek.

Balçiçek’le Sohbete Geldik programı hız kesmeden devam ediyor Pazar günü ekranlara gelen programın dördüncü bölümünde ise yer alan konuklar en sevilen tiyatroculardan Nilgün Belgün ve oyuncu Cansel Elçin konuk olmuştur. Programı Nilgün Belgün’ün neşeli kahkahaları doldurmuş olup evlerinizi de ekranlardan renklendirmeye devam etmektedirler. Bu şekilde birçok sevilen kişiyi konuk eden Balçiçek’le sohbete geldik programın da sizlerinde sormak istedikleri olabilir ve Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu aracılığı ile sorularınızı sorabilirsiniz. Yazımızın devamında Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu hakkında bilgi vereceğiz.

Balçiçek’le Sohbete Geldik programının beşinci bölümünde yer alan konuklar ise sevilen bir dizinin oyuncuları olmuştur. Bir Annenin Günahı adlı dizide oynayan başarılı oyuncu Emre Kınay ve Özge Özberk Balçiçek’le Sohbete Geldik programına renk katan isimler olmuşlardır. Çekimleri devam eden programa birçok sevilen isim gelmektedir ve sizlerde gelen kişilere sorular yöneltmek istiyor olabilir ve hayatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu ile sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Programı bu kadar güzel sunan ve renk katan asıl isim olan Balçiçek İlter hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Balçiçek İlter Kimdir?

Balçiçek İlter 1973 Bursa doğumlu ve gazeteci, televizyon sunucusu ve aynı zamanda yazardır. Lise eğitimini İstanbul’da Dame de Sion Fransız Lisesi’nde okumuştur. Liseyi tamamladıktan sonra 1 yıl boyunca Paris’te yaşamıştır. Ardından üniversite hayatını Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde okuyarak tamamlamıştır.

İş hayatına Fransız lisesinde okumanın vermiş olduğu avantajla Cosmopolitan Dergisi için çeviri yaparak başlamıştır. Ardından ise Aktüel Dergisi ile meslek hayatına devam etmiştir. 2000 yılına geldiğimizde ise İstanbul’da Sabah’ın dergi grubunda grup koordinatörü olarak işe başlamıştır. Ardından Habertürk TV’ye geçmiştir. Söz Sende ve Karşıt Görüş adlı programlarını sunmuştur. Türkiye ve Takvim gazetelerinde de yazarlık yapmıştır. Bu kadar başarılı bir gazeteciye de merak etmiş olduklarınızı sorabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu ile sorularınızı Balçiçek İlter’e de sorabilirsiniz.

Balçiçek’le Sohbete Geldik Programına Başvuru Nasıl Yapılır?

Balçiçek ekranlarınıza pazar günü hoş sohbetlerle gelirken, evlerinize neşe getirmektedir. İzlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamaz ve birçok konu hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Programa çok farklı dallardan kişiler katılmaktadır. Moda, sağlık, oyunculuk, spor yani hayata dair aklınıza gelebilecek her konuda bu program da yer bulabilirsiniz. Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu aracılığı ile de gelen konuklara sorular yöneltebilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Balçiçek’le Sohbete Geldik programına katılan konuklara sormak istediğiniz birçok şey olabilir, sorularınızı Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu aracılığı ile programa iletebilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken şey oldukça basit olup Kanal D resmi internet sitesinden Balçiçek’le Sohbete Geldik programını bularak, buraya mail göndermeniz ve mailinizde de programa katılacak olan kişilere sormak istediğiniz soruları yazarak tüm merak etmiş olduklarınızı Balçiçek’le Sohbete Geldik başvuru formu aracılığı ile öğrenebilirsiniz.