Benimle Oynama Başvuru Formu

Benimle Oynama Başvuru Formu

6 Temmuz 2019 10 Yazar: admin

Blom Medya yapım şirketi tarafından düzenlenen program Fox Tv ardından TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Program formatı melek ve şeytan kostümü giymiş iki oyuncu ve iki sevgili oturuyor. Melek birinin yanına şeytan birinin yanına oturuyor. Benimle Oynama programında melek sevdiğini söyle derken şeytan yanındakine nefret ettiğini söyle ayrıl ondan diyor. Sevgililerden hangisinin neyi dinleyip uygulayacağı bekleniyor.

Yaz boyu çok eğlenceli tam bir şenlik programı olarak hazırlanan formatı ile Benimle Oynama 2019 sizleri bol bol gülümsetmeyi amaçlıyor. Sunuculuğunu Eniz Arıkan ve Şahin Irmak‘ın üstlendiği program daha önce ekranlara gelen ilk buluşma ile benzerlikler taşıyor. Benimle Oynama TV8 ekranlarında Enis Arıkan şeytan kılığında ve Şahin Irmak melek olarak yer almaktadır. İki sunucunun da kariyer olarak oyuncu ve skeç yazarlığından gelmesi programda akan ve sürekli gülümseten anlar yaşanmasına neden olmaktadır.

Pazar gecelerinin eğlence kaynağı olan program tüm yaz boyu hepimizi eğlendirmeyi hedefler.

Benimle Oynama Başvuru Nasıl Yapılır?

TV8 televizyon kanalı ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Benimle Oynama katılım için TV8 web sayfasında yer alana başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Programda sevdiğiniz ve şakaya dayanabilecek arkadaşlarınızı şakalatabilirsiniz. Birçok kişiniz Benimle Oynama başvuru yapmak için girdiği sayfada kişisel bilgileriniz ile yetkililer sizler hakkında bilgilere ulaşır ve programa katılım ile ilgili uygunluğunuzu değerlendirir. 

Değerlendirme sonrası yapım şirketi tarafından görevlendirilen kişiler sizlerle iletişime geçerek Benimle Oynama kayıt bilgilerinizi iletir ve uygun olunan çekim gün tarih ve saat bilgilerini sizlere iletir. Benimle Oynama başvuru formu ile ilgili açıklama yapmak gerekirse forma istenen bilgiler oldukça basit kişisel bilgilerinizdir. Benimle Oynama başvuru formuyayın formatı gereği şaka yaptırmak istediğiniz kişi bilgilerini de ister. Bu bilgiler ile sizlerin istediği kişiye nasıl bir program içeriği yapılabilir. Kararı verilmektedir.

TV8 programları web sayfasında yer alan tv8basvuru.om adresine girerek televizyon kanalında yer alan tüm programlara başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca program içeriği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz kanal yayın içerikleri program formatları hakkında ayrıntılı bilgiler ile sizlere sunum hazırlamıştır.