Benimle Söyle Başvuru Formu- FOX TV

Benimle Söyle Başvuru Formu- FOX TV

21 Haziran 2019 5 Yazar: admin

Ülkemizde müzik yarışmaları en çok sevilen yarışma türlerinden biridir. İnsanlar bu tip etkinlikler çerçevesinde bir yandan müzik dinleyerek bir yandan da eğlenceli zaman geçirebilmektedir. Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği ve dünyanın en popüler şarkı yarışmalarından biri olan “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla FOX TV ekranlarında izleyiciyle gaziantep escort buluşmaya hazırlanıyor. Sizlerde şarkı söylemeyi seviyorsanız ve sesinize güveniyorsanız Benimle Söyle programına katılabilirsiniz. Benimle Söyle programına nasıl başvurulur? Benimle Söyle başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Benimle Söyle programına nasıl seyirici olabilirim? vb merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Benimle Söyle programı ikinci sezonuyla karşımızda olacak. Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanmaktaydı ve Enis Arıkan ile birlikte sunucu olarak Birse Akalay’da bulunmaktaydı. Bu sezon ise kanal değiştiren Benimle Söyle programı FOX TV’de seyirci ile buluşacak ve Enis Arıkan programın sunuculuğuna devam ederken güzel sunucu Birce Akalay’ın yerine her hafta sürpriz bir sanatçı jüri üyelerine kaptanlık yapacak. Kendi dalında ünlü birbirinden farklı 100 jüriden oluşur ve bu kişilerin uzaktan bakılınca duvara asılmış fotoğraf çerçeveleri gibi görünen dizilimi bana göre programın en ayırt edici özelliğidir.

Sizlerde sesinize güveniyorsanız ve jüri üyelerini etkileyeceğiniiz düşünüyorsanız Benimle Söyle programına başvurabilir, bu heyecanı yaşayarak unutamayacağınız bir anı deneyimleyebilirsiniz. Benimle Söyle programına nasıl başvuru yapacağınızı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Benimle Söyle Programının Formatı

Benimle Söyle, formatı müzik yarışması olmasına karşın ekranlara yeni bir soluk getirecektir. Yarışmaya katılanların kazanması için yine jüriyi etkilemeleri gerekmektedir. Bundan önceki müzik yarışmalarında 3-4 adet jüri bulunurken Benimle Söyle programında bu sayı biraz daha fazladır. Yarışmacıların etkilemeleri gereken jüri sayısı 100 adetten oluşmakta ve yarışmacılar jürinin büyük bir çoğunluğunu etkilemeleri istenmektedir.

100 jüri karşısında en iyi performanslarını göstermek için şarkı söyleyecek yarışmacıları heyecanlı dakikalar beklemektedir. 100 jürinin önünde buton bulunmakta ve sesini beğendikleri yarışmacı için butona basan jüri üyesi programın isminden de anlaşılacağı gibi ayağa kalkar ve şarkıcının sesini bastırmayacak şekilde şarkıya eşlik ederler.

Benimle Söyle programında ne kadar çok jüriyi ayağa kaldırırsan bir üst tura çıkma şansınızda o kadar çok olmaktadır. Her jüri 1 puan değerinde ve her hafta en yüksek puanı alan yarışmacı yarı finale çıkmaya hak kazanıyor. Birinciden sonra en yüksek puanı alan 2. ve 3. yarışmacılar bir daha performanslarını sergiliyorlar ve bu iki yarışmacı arasından en yüksek puanı alan 2. olarak yarı finale yükselmektedir. Bu yüzden bir fazla jüri üyesini bile döndürmek önemlidir.

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yapacağı Benimle Söyle programı çok yakında FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Kendi alanında uzman kişilerin yer aldığı 100 kişilik Benimle Söyle jurisi müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşacak ve bu sıra dışı yarışma herkesi ekrana kilitleyecek. Sunucu Enis Arıkan’a her bölümde sürpriz bir isim gelerek jüri üyelerine kaptanlık yapacak.

Benimle Söyle Kanal D’de yayınlanan fragmanıyla Cuma akşamı saat 20:00 ‘da başlayacağını duyurdu. Cuma ve Cumartesi akşamı ekranlarda izleyici ile buluşacak olan Benimle Söyle programını keyifle izleyebilirsiniz.

Benimle Söyle Başvuru Şartları Nedir?

Medyapımın yapımcılığını üstlendiği Benimle Söyle programına başvuruda bulunmak için belli katılım şartlarının yerine getirilmesi istenmektedir. Öncelikle bireysel olarak doldurulması gereken bir form hazırlanmıştır. Formların yetkililer tarafından incelenebilmesi özellikle “*” işareti bulunan bilgilerin girilmesine bağlıdır. Aksi hallerde form, yetkililere erişim sağlamayacağı için inceleme ve katılım süreçleri de tamamlanamayacaktır. Bunun haricinde adilane bir yarışma sağlanması için bireylerden farklı sorulara yanıt vermeleri de talep edilmektedir. Yarışmacılar mümkün olduğu kadar çok soruya yanıt vererek katılım şanslarını artırabilmektedir.

Benimle Söyle başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanında sosyal medya adresleriniz, daha önce topluluk önünde şarkı söyleyip söylemediğiniz, müzik eğitimi alıp almadığınıza dair birçok soru yer almaktadır.

Yarışmaya katılmak isteyenler için hazırlanan Benimle Söyle başvuru formunu etkileyici kılan 2 kıstas bulunmaktadır. İlk olarak katılımcılardan bir adet fotoğraf istenmektedir. Ancak fotoğrafın son 6 ay içinde çekilmiş olması gerekmektedir. Böylelikle bireylerin şu andaki hallerine benzeyen içeriklerle yarışma başvurusu yapmaları sağlanmaya çalışılmaktadır. İstenen şeylerden bir diğeri ise videodur. Yarışmada performans sergilemek isteyen bireyler seslerinin ve kendilerinin net bir şekilde duyulup görüldüğü bir video eklemek zorundadır. Gereken eklemelerin yapılmasının ardından form gönderilmelidir. Katılımcılar uygun bulunmaları halinde yetkililer tarafından aranmaktadır. Böylece detaylı bilgilendirmeler ve ön görüşmeler aşamasına geçiş yapılabilmektedir.

Benimle Söyle Programına Nasıl Başvurulur?

Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle programı bu sezon FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Büyük ilgiyle izlenen, binlerce başvuru alan aynı zamanda izleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Benimle Söyle FOX TV erkanlarında yayınlanacak. Henüz yayın günü ve saati belli olmayan Benimle Söyle programı çekimleri başladı. Moda ve sanat dünyasından ünlü isimlerin jüri koltuğuna oturduğu yarışmaya sizlerde başvuru yapabilirsiniz.

Benimle Söyle yarışmasının sunucusu son zamanların yıldızı en çok parlayan isimlerinden olan Enis Arıkan’dır. Üstelik ünlü isim sunuculuk konusunda yalnız değildir. Geçtiğimiz sezonda Enis Arıkan’ın sunuculupunun yanında Birce Akalay jürilere kaptanlık yapmıştır. Bu sezonunda Birce Akalay programa dahil edilmemiş ve farklılık olması için Enis Arıkan’a her hafta sürpriz bir isim eşlik edecektir. Bu sürpriz isim asıl görevi ise Birce Akalay’ın görevi ile aynı olmakla beraber jüri koçluğu olarak tanımlanmaktadır.

Bir hayli eğlenceli zamanların geçeceği Benimle Söyle başvuru yapmak için FOX TV’nin internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde size ulaşılamaz yada bilgileriniz yanlış olduğu anlaşılırsa başvurunuz geçersiz sayılmaktadır.

100 Kişilik Jüri

FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Benimle Söyle programının 100 kişilik jüri üyelerinden bazıları şöyle; şarkıcı ve oyuncu Ayta Sözeri, Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık, stilist Çiğdem Doğu, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, piyanist Mine Mucur, türkücü Hüseyin Kağıt, Ankaralı Yasemin, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval, oyuncu ve müzisyen Cem Kılıç, Gülçin Ergül, Rojin, Nuri Harun Ateş, Can Oflaz, Seçil Gür, rockçı imam Ahmet Muhsin Tüzer, Ekin Su…

Benimle Söyle Seyirci Başvurusu

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Benimle Söyle programını yerinde izlemek ve yarışmacıların heyecanına ortak olmak istiyorsanız sizlerde stüdyoya gelerek yarışmayı canlı izleyebilirsiniz. Benimle Söyle programına seyirci olarak başvuru yapmak çok kolay. Dilerseniz programın telefon numaralarını arayarak seyiric olarak gelmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Dilerseniz mail adresine mail atabilir ya da direk çekimin yapıldığı stüdyoya gelebilirsiniz.

Adres: Levent Mahallesi, Krizantem Sk. No:82, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Tel: (0212) 283 62 71(0212) 283 62 73

info@medyapim.com