Bırak Ben Yapayım Başvuru Formu

Bırak Ben Yapayım Başvuru Formu

11 Kasım 2019 0 Yazar: admin

Bir türlü fırsatını bulamadığınız o değişim artık ayağınıza geliyor. TLC ekranlarında yayınlanan Bırak Ben Yapayım ile evinizi hayallerinizin ötesine taşıma şansınız var. Sizde bu şansınızı kullanmak ister misiniz? Bırak Ben Yapayım programına nasıl başvurulur?  Başvuru formuna nasıl ulaşabilirim?

TLC bu sefer yine harika bir programla izleyici karşısında. Sunuculuğunu iç mimar Hakan Kütahya’nın yaptığı program Bırak Ben Yapayım her Pazar izleyiciyle buluşuyor.

Yeni evliler, evini yenilemek isteyenler, değişikliğe ihtiyaç duyanlar ve bir türlü o değişikliği yapamayan insanlar için ekranlarda artık yepyeni bir program var. Merakla beklenen Bırak Ben Yapayım ilk yayın tarihinden itibaren Pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya başladı. En yeni trendlerin, dekorasyonların, renklerin keyifle buluştuğu programda neşeli sunumu, yaratıcı ve ilginç fikirleriyle programa renk katan sunucu Hakan Kütahya kendine özgü tasarımlarıyla izleyicileri büyülüyor.

Programın formatında bu tip programlardan farklı olarak, evini yenilemek ve değiştirmek isteyen ev sahipleri Hakan Kütahya’nın ve uzmanların yardımıyla kendi evlerini kendileri inşa ediyorlar. Tabi ki bu süreçten önce evini yenilemek isteyen ev sahiplerinin fikirlerini ve varsa taleplerini dikkate alıyorlar ve değişim süreci başlıyor. Hakan Kütahya ve uzmanların yardımıyla değişimin her alanında yer alan ev sakinleri için bu değişim bir sürpriz değil aksine her aşamasında kendi emeklerinin olduğu bir yenilik olmuş oluyor.

Bırak Ben Yapayım Nasıl Başvurulur?

TLC ekranlarında pazar günleri izleyici ile buluşan ve sunuculuğunu Hakan Kütahya’nın yaptığı Bırak Ben Yapayım programı ile evinizi yenilemek ve değiştirmek istiyorsanız sizde hemen başvurabilirsiniz. Peki Bırak Ben Yapayım nasıl başvurulur? Başvuru formuna nerden ulaşabilirim? İşte bu sorunun cevabı yazımızın devamında.

“Evinin kapılarını bize açmak ister misin?” sorusuyla izleyicilere seslenen Bırak Ben Yapayım programının başvuru formundaki sorular şu şekildedir;

Ad soyad

Doğum tarihi

Medeni durum

Çocuk durumu

Ev adresi

İş adresi

Cep telefon numarası

E-posta adresi

Eğitim durumu

Meslek

Çalıştığınız kurum/ kuruluş

Kısaca kendinizden bahsedin

İlgi alanlarınız nelerdir?

Beğendiğiniz TV programları/ dizileri nelerdir?

Daha önce herhangi bir TV programına katıldınız mı? Evetse hangisi?

Programa neden katılmak istiyorsunuz?

Bu soruların dışında sizden bir de yüzünüzün tam gözüktüğü bir fotoğrafı yüklemenizi istiyorlar. Ayrıca sizinle birlikte programa katılacak olan kişinin de kişisel bilgileri ile birlikte bir fotoğrafını da sisteme yüklemenizi istiyorlar. Formdaki sorular bunlarla bitmiyor ve son olarak evde değiştirmek istediğiniz alan için tanım ve ihtiyaçlarınızla birlikte bu alanın fotoğrafını da yine sisteme yüklemenizi istiyorlar. Ardından “Uzmanlarımız eşliğinde, değiştirmek istediğiniz alandaki tüm çalışmalara dahil olacağınızın ve sizin de fiilen çalışacağınızın farkında mısınız?” sorusuna evet deyip ve başvuru koşullarını da kabul ettikten sonra başvuruyu tamamla diyerek başvuru sürecini tamamlamış oluyorsunuz.

Başvuru forumunda yer alan bütün bilgileri eksiksiz ve doğru yazmış olmanız gerekiyor aksi halde programın ekipleri size ulaşamayabilir.  Programa katılım açısından en önemli bölüm değiştirilmek istenen alanın tanımı ve ihtiyaçları, fotoğrafının yer alacağı bölümdür. gaziantep escort Bu yüzden bu bölümün samimi şekilde ve eksiksiz doldurulması gerekiyor.

Bırak Ben Yapayım başvuru formuna TLC’nin resmi kanalından ulaşabilirsiniz. Sizler içinde başvurunun linkini aşağıya bırakıyoruz.

https://www.tlctv.com.tr/birak-ben-yapayim-basvuru-formu