Çocuktan AI Haberi Başvuru Formu

Çocuktan AI Haberi Başvuru Formu

6 Temmuz 2019 0 Yazar: admin

Hem çocukların hem büyüklerin eğlenerek gülerek izlediği Çocuktan Al Haberi Show Tv ekranlarında ilgi ile izlenmektedir. Programda çocuklara sorulan sorulara çocukların vereceği cevaplar tahmin edilir. Bu tahmini doğru yapan yarışmacı puan kazanır şeklindedir. Tabi bu sorulara çocukların verdiği cevaplar çok ilginç ve şaşırtıcı şekildedir. Cevap verirken sunucu Evrim Akın’ın çocuklarla olan diyalogu ve ardından gelişen sohbet kısmı izleyenleri gülümsetecek ve eğlendirecektir.

C yapım şirketi tarafından hazırlanan program Çocuktan Al Haberi 2019 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi çocukların şahane zekası ile büyük beğeni toplayacaktır. 3 yarışmacının yarıştığı program 2 bölümden oluşur. 1 bölümde en fazla puan toplayan yarışmacı 2 bölümü final olarak yarışır. Ödülden çok eğlence hedefleyenlerin ilgi gösterdiği yarışma pazar günleri akşam saatlerinde yayınlanmaktadır. 7 Temmuz Pazar günü saat 20:00 ‘da tekrar yayına başlayacak yarışmada zaman zaman ünlü isimlerde yarışmaktadır.

Elbette ünlü isimlerin Çocuktan Al Haberi katılım sağlaması programı daha da eğlenceli hale getirmektedir. Ünlülerin yarışma esnasında farklı yüzleri ile karşı karşıya kalmak siz seyircilere farklı bir tanıma olanağı sunacaktır.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Nasıl Yapılır?

Çocuklarında katılımı ve içerik konusu olması nedeni ile yarışma sevenler açısından büyük ilgi görmektedir. Bu ilgi sebebi Çocuktan Al Haberi başvuru yapmak isteyenlerin sayısı da yüksektir. Çocukları seviyorum çocuk dilinden anlarım diyorsanız ya da benim çocuğumda bu sorulara cevap versin programın içeriğinde yer alsın diyorsanız sizlerde Çocuktan Al Haberi kayıt için işlem yapabilirsiniz. Böylelikle televizyon ekranlarında eğlenceli vakit geçirerek yarışabilir ve kendiniz için unutulmaz bir anı oluşturabilirsiniz.

Çocuktan Al Haberi başvuru formu için ise Show tv televizyon kanalı web sayfasında iki ayrı form bulunur. 1. Formda yarışmacı olarak katılmak isteyenler, 2. Formda ise çocuklarının programda yer almasını isteyenler için hazırlanan formdur. Çocuktan Al Haberi başvuru formu çocuklar için sadece çocukların adı soyası, yaşı, okulu, daha önce tv programına katılıp katılmadığı şeklinde içerikten oluşmaktadır. Bu forma ek olarak çocuğunuzun bulunduğu bir video istenmektedir.