Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Seyirci Başvuru Formu

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Seyirci Başvuru Formu

2 Temmuz 2019 10 Yazar: admin

Usta Yılmaz Erdoğan’ın liderliğinde BKM Mutfakın ilk olarak 2008 yılında bizlerle tanıştırdığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı gülme garantisi vermektedir. Monoton hayatın sıkıcılığı ve yorgunluğunun her yerimizi sardığı bir dünyada , böylesine eğlenceli skeçler izlemek , yayın süresi boyunca gülmek kime iyi gelmez ki. Ayrıca gündemi eleştiren dili de takdire şayan. Oyuncuların skeçlerini hazırladığını düşünürseniz, bu anlamda da çok etkileyici. Programın formatı gereği büyük usta, eğitmenleri, Yılmaz Erdoğan’ın da yazılıp oynanan skeci değerlendirmesi de olaya ayrı bir tat katıyor.  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 2019 yılında da bizlerle olacak, işte bu çok sevindirici öyle değil mi. Çünkü  2011 yılında bir süreliğine ara vermişlerdi. Ama Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak’ın ikinci kuşak kadrosu daha donanımlı olarak aramızda artık.  Sizler de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Katılımı ile stresinizi en aza indirebilirsiniz. Unutulmayacak bir akşam yaşayabilirsiniz. Yılmaz Erdoğan ile birlikte seyirci deneyimi yaşamanın güzelliği de sizlerin olacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Kanal D’de yayın hayatına devam ediyor. Sizler de bu canlı performansları canlı olarak izlemek isterseniz Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Seyirci Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede İstanbul’un görülmeye değer Beşiktaş ilçesinin simgelerinden olan Beşiktaş Kültür Merkezi’nde eğlenceli anlar yaşayabileceksiniz. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Seyirci Başvurunuz ile büyülü anlar size çok yakın. Televizyondan sürekli takip ettiğiniz genç ve başarılı, en önemlisi sizleri güldüren o genç, yetenekli oyuncularla tanışabilme olanağı için aşağıdaki linke tıklamanız gerekecek.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Seyirci Başvuru Formuna Nasıl Ulaşabilirim ?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Seyirci Kayıt işlemi sandığınızdan basit. Size uygun olan gün ve saatte kahkaha dolu anlar yaşamak için vakit kaybetmeden işe başlayın. Oturma Planında size uygun yeri seçmenize imkan sağlanıyor. Buradan boş yerleri görüntüleyebiliyorsunuz. Biletix güvencesinde aşağıdaki siteden program için seyirci bileti satın alınabiliyor. İyi seyirler şimdiden.