Çook Yaşa Başvuru Formu

Çook Yaşa Başvuru Formu

13 Ocak 2020 0 Yazar: admin

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar günleri seyirci ile buluşan Çook Yaşa programı her bölümünde alanında uzman kişileri ağırlayarak izleyenlerin keyifli ve bilgi dolu vakit geçirmelerini sağlıyor. Dilerseniz sizler de programa katılarak sağlık sorunlarınızı alanında uzman kişilere sorabilirsiniz. Çook Yaşa programına nasıl başvurabilirim? Çook Yaşa programı başvuru formuna nereden ulaşabilirim? Çook Yaşa programına seyirci olarak nasıl katılabilirim? Çook Yaşa başvuru formu ve merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Cumartesi ve Pazar günleri saat 08:30’da izleyici ile buluşan Çook Yaşa programı Suzan Ugan sunumunda ve Dermatoloji Uzmanı Dr. Pınar Güzel moderatörlüğünde yapılmaktadır. Her bölümlerinde farklı bir konuyu ele alan sunucular aynı zamanda her bölümlerinde alanında uzman kişileri de stüdyoda ağırlamaktadır. Diş estetiğinden tüp bebeğe, kalp sağlığından medikal estetiğe, estetik cerrahiden sağlıklı yaşama, iyi beslenmeden spora, göz hastalıklarından obeziteye birçok konunun konuşulduğu bu renkli ve bilgili programa dilerseniz sizlerde katılabilir ve sorunlarınıza uzmanlar yardımıyla çözüm bulabilirsiniz.

Çook Yaşa Programına Nasıl Başvurulur?

Estetikten obeziteye, beslenmeden sağlıklı yaşama, tansiyondan diyabete, tüp bebekten doğuma birçok konunun alanında uzman hekimlerle birlikte konuşulduğu Çook Yaşa programı her hafta sonu 08:30’da TV8 ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Güzel sunucu Suzan Ugan’a Dermatoloji Uzmanı Dr. Pınar Güzel’in de eşliğiyle seyirciye keyifli bir program izletilmektedir. Sizlerde alanında uzman kişilere sormak istediğiniz soruları iki şekilde iletebilirsiniz. Bunlar şöyledir;
Telefon numarasından arayarak,
Mail adreslerine mail yollayarak.

Çook Yaşa programına katılıp sorunlarınızı uzman hekimler tarafından çözülmesini istiyorsanız telefon numarası ile TV8 Çook Yaşa ekibi ile görüşme yapıp sorularınızı uzmanlara direk sorabilirsiniz. Bu sayede direk cevabı alabilir ve sizin için yeterli bir cevap olup olmadığını dile getirebilirsiniz. Çook Yaşa iletişim için telefon hattı 0212 442 80 80 dir. Bu numarayı arayarak Çook Yaşa programındaki uzmana soru sormak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Çook Yaşa ekibi size yardımcı olup sorularınızı uzmanlara sormanızı sağlayacaklardır.

Çook Yaşa programındaki uzmanlara soru sormak için ikinci bir yolsa mail adresine mail yollamaktır. Sorununuzu açık bir şekilde yazarak mail adresine gönderdiğiniz takdirde uzman kişiler sorularınızı yanıtlayıp en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır. Çook Yaşa programı e-mail adresi cookyasa@tv8.com.tr dir.