Dert Ortağı Başvuru Formu

Dert Ortağı Başvuru Formu

9 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

Korona virüsünden dolayı evlerimizde kalmak zorunda kaldığımız bu dönemde TRT1 kanalı insanların keyifli vakit geçirmesi için yeni programlar yapmaya başladı. Bu programlardan biri de Dert Ortağı programıdır. Sunuculuğunu psikiyatrist Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun yaptığı Der Ortağı programı hafta içi her gün 13:15’te izleyici ile buluşmaktadır. Sizlerde dilerseniz programa katılarak sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Dert Ortağı başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Dert Ortağı programına nasıl başvuru yapılır? Dert Ortağı iletişim bilgileri nedir? Merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Normal yaşantımızdan bir süredir ayrı yaşıyor ve bu durumdan dolayı psikolojik olarak bazı zorluklar yaşıyor olabilirsiniz. Sizlerde canlı yayına bağlanarak sorunlarınızı Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu ile paylaşabilir ve çözümler bulabilirsiniz.

Dert Ortağı programı TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün 13:15’de izleyici ile buluşmaktadır. Gülseren Budayıcıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Dert Ortağı programı gündüz kuşağının özellikle kadınlar tarafından sevilerek izlenen programıdır. Psikiyatrist Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu kimdi diye merak edenler için cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Gülseren Budayıcıoğlu Kimdir?

1947 Ankara doğumlu olan Gülseren Budayıcıoğlu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Üniversite yıllarında TRT kanallarında spikerlik ve sunuculuk yapmıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra birçok hastanede hekimlik yaptı. Ardından 2005 yılında Ankara’nın ilk özel psikiyatri merkezi olan Madalyon psikiyatri merkezini açtı. Burada kendi gibi işinde başarılı hekimlerle birlikte çalıştı. 2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent şubesini de açtı.

İnsanlarla iletişim kurmayı, insanları dinlemeyi seven Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazmış olduğu kitaplar da mevcuttur. Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazmış olduğu kitaplar şöyledir;

Madalyonun İçi
Günahın Üç Rengi
Hayata Dön
Kral Kaybederse
Camdaki Kız

Yazdığı kitaplar, verdiği seminerler ve yer aldığı televizyon programlarının ardından sık sık adını duyduğumuz Gülseren Budayıcıoğlu şimdi de TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Dert Ortağı programının sunuculuğunu yapmaktadır. Yaşından dolayı sokağa çıkması yasak olan sunucu Gülseren Budayıcıoğlu yayını evinden canlı bağlanarak gerçekleştirmektedir.

Dert Ortağı Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Korona virüsünden dolayı insanlar salgına yakalanmamak için evde kalmaya çalışıyorlar. Tüm gününü evde geçiren insanlar günün çoğunu televizyon karşısında geçirmektedir. Televizyon kanalları da izleyicileri kendi kanallarına çekmek için değişik programlar yapmaya başladılar. TRT 1 kanalı da bunu dikkate alarak çeşitli yeni programlar yaptı ve bunlardan biri de Dert Ortağı programıdır.

Hafta içi her gün yayınlanan Dert Ortağı programı kişisel sorunları ele alarak çözüm yolları bulmaktadır. Virüsten dolayı evde kalanlar bu program sayesinde keyifli vakit geçirmektedirler. Özellikle kadınların sorunlarına çözüm yolları arayan Psikiyatrist Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu hafta içi her gün saat 13:15’de evinden canlı yayınla bağlanarak programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Sizlerde programa katılarak yaşadığınız psikolojik olayları sunucu Gülseren Budayıcıoğlu ile paylaşarak sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

https://www.trt1.com.tr/programlar/dert-ortagi linke tıklayarak Dert Ortağı programına başvuruda bulunabilirsiniz.