Derya Baykal’la Gülümse Başvuru Formu

Derya Baykal’la Gülümse Başvuru Formu

30 Aralık 2019 1 Yazar: admin

Ekranların sevilen programı Derya Baykal’la Gülümse hafta içi her gün teve2 kanalında saat 14:00’da seyirci ile buluşmaktadır. Enerjisi, güler yüzüyle sunuculuğunu ön plana çıkaran Derya Baykal gündüz kuşağının en sevilen sunucusudur. Derya Baykal’la Gülümse programına nasıl başvurulur? Derya Baykal’la Gülümse başvuru formuna nasıl ulaşılır? Derya Baykal’la Gülümse programına seyirci olarak nasıl başvurulur? Vb. merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Uzun süredir ekranlarda seyirci ile buluşan Derya Baykal’la Gülümse hafta içi her gün saat 14:00’da izleyici ile buluşuyor. Özellikle yaptığı programın içeriği bakımından kadınlar tarafından ilgiyle izlenen Derya Baykal’la Gülümse her bölümünde başka bir konuğu ağırlıyor.

Derya Baykal’la Gülümse Programının İçeriği

Her sezon ilgiyle ve merakla izlenen, seyircileri ekrana kitleyen Derya Baykal’la Gülümse programı ev hanımlarının güzel vakit geçirmelerini ve farklı şeyler yapmalarına katkıda bulunuyor. Değişik örgü modelleriyle hafta içi her izmir yeni escortlar gün canlı yayın yapan Derya Baykal’la Gülümse programı örgü modellerinin dışında güzellik için sırlarda paylaşmaktadır. Her gün farklı konukları ağırlayan Derya Baykal güzellik için verdiği özel kür tariflerle de büyük beğeni toplamaktadır.

Teve2’de yayınlanan Derya Baykal’la Gülümse programı havludan patiğe, battaniyeden atkıya birçok şey için farklı örgü modelleri göstermektedir. Sevilerek takip edilen programa katılarak sizlerde beğenerek yaptığınız bütün örgü modellerinin nasıl yapıldığını izleyicilere gösterebilir ve programda bulunma şansını elde edebilirsiniz.

Derya Baykal Kimdir?

Derya Baykal 1957 Ankara doğumludur. Öğrencilik yıllarında TRT Ankara Radyosu’nda programlar yaptı. Ankara Radyosu’nun ardından Anakara Devlet Tiyatrosu’na girdi. 10 yıl kadar Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. Üç kez evlenip boşanan Derya Baykal’ın bu evliliklerinden Mert Baykal, Neriman Derya Şensoy ve Müjgan Ferhan Şensoy adında 2 kız ve 1 oğlu bulunmaktadır.

Derya Baykal Rita adlı tiyatro oyununda “Sanat Kurumu Yılın Kadın Oyuncusu” seçilmiştir. Oyunculuğunun yanı sıra TV sunuculuğu ve seslendirme çalışmaları da yapmış ve bu çalışmalarından dolayı yılın seslendirme sanatçısı, yılın en iyi dublaj yapan sanatçısı ve yılın en iyi sunucusu olarak ödüller almıştır.

Derya Baykal’ın yer aldığı tiyatro ve filmlerden bazıları şu şekildedir;
1974- Küçük Esma Sultan (Tiyatro)
1975- Düşüş (Tiyatro)
1976- Çıkmaz (Tiyatro)
1979- Elif Ana (Tiyatro)
1983- Bir Şehnaz Oyun (Tiyatro)
1985- Bir İlkbahar Sabahı (Film)
1991- Varsayalım İsmail (Film)
1991- Aşkımızın Gemisi Fındık Kabuğu (Tiyatro)
1995- Ester ve Sarah (Film)
1997- Şu an Mutfaktayım (Tiyatro)
2000- Fişne Pahçesu (Tiyatro
2004- Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye’de (Film)
2014- Çakallarla Dans 3 “Sıfır Sıkıntı” (Film)

Yer aldığı dizi ve filmlerden sonra örgü dünyasına giren Derya Baykal bu alanda kalıcı olmayı başarmış ve senelerdir aynı formatla program çekmeye devam etmiştir.

Derya Baykal’ın Kitapları

Derya Baykal sinema ve televizyon dünyasında yaptığı işlerin yanı sıra yazarlığıyla da büyük ilgi görmüştür. Kişisel gelişim, el işleri ve deneme türlerinde farklı kitapları bulunmaktadır. Sektöre girdiğinden beri çalışma hayatına devam eden Derya Baykal kendisine yeni bir şeyler katmayı ihmal etmemiş ve bunu yazarlığıyla da herkese göstermiştir. Çalışma hayatına halen devam eden Derya Baykal bugün teve2 ekranlarında Derya Baykal’la Gülümse programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Örgüyü ve el işlerini seven Derya Baykal bunları kitaplarını da taşımış ve bu zamana kadar 4 kitap yayınlamıştır. Bunlar;
2005- Yaratıcı Fikirler
2005- Şekerleme Yapmayın Hayatı Yakalayın
2006- Yaratıcı Fikirler/ Yün
2006- Yaratıcı Fikirler/ Kurdele
Kitapları da sunuculuğu ve oyunculuğu kadar beğenilmiş ve ilgiyle okunup, çok sayıda satılmıştır.

Derya Baykal’la Gülümse Programına Nasıl Başvurulur?

Ekranların sevilen programı Derya Baykal’la Gülümse hafta içi her gün teve2 ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Özellikle kadınların ilgisini çeken programda el işlerinden örgüye, süslerden boncuklara birçok konu konuşulmakta ve yapılan el işleri seyircilere anlatılmaktadır. Programda yapılanlar ile ev hanımlarının evde daha çabuk vakit geçirmelerini ve günlük hayatta kullanabilecekleri ürünler yapmalarını sağlamaktadır. Büyük bir ilgiyle takip edilen Derya Baykal’la Gülümse programına sizlerde başvuru yaparak canlı yayına katılabilir ve yapabildiklerinizi ekranda izleyicilere gösterebilirsiniz. Derya Baykal’la Gülümse programına nasıl başvuru yapacağınıza dair bilgi teve2’nin internet sitesinde yer almaktadır. El işine meraklı olan kadınlar yaptıklarını izleyicilere göstermek için programa katılabilirler. Derya Baykal’la Gülümse başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Yolladığınız formdaki bilgiler incelendikten sonra sizinle irtibata geçilecek ve programa katılımınız sağlanacaktır.

Derya Baykal’la Gülümse Programına Seyirci Başvurusu

Hafta içi her gün saat 14:00’da teve2 ekranlarında seyirci ile buluşan Derya Baykal’la Gülümse programında yapılan bütün el işlemeleri saklanılmaktadır. Bu sebeple dilerseniz programa yaptıklarınızı yollayabilirsiniz. Dilerseniz Derya Baykal’la Gülümse programına seyirci olarak da gelebilirsiniz. Programa seyirci olarak gelip Derya Baykal ile tanışma şansını elde edip yapılan el işlerini en yakından izleyebilirsiniz. Derya Baykal’la Gülümse programına seyirci olarak başvuru yapmak için teve2 internet sitesinde yer alan formu doldurmanız veya yine teve2 internet sitesinde yer alan telefon numarasından kanalı arayarak seyirci için başvuru yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Derya Baykal’la Gülümse programında kaçırdığını veya tekrardan izlemek istediğiniz bölümler için https://www.teve2.com.tr/programlar/guncel/derya-baykalla-gulumse linkine tıklayabilirsiniz. Teve2’nin internet sitesinde Derya Baykal’la Gülümse programının bütün bölümlerine ulaşabilirsiniz.