Doya Doya Moda Başvuru Formu

Doya Doya Moda Başvuru Formu

21 Kasım 2019 15 Yazar: admin

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan Doya Doya Moda gündüz kuşağının en sevilen moda programıdır. Hafta içi her gün saat 12:45’de TV8 de izleyici ile buluşan Doya Doya Moda programı daha önceki moda programlarından bambaşka bir konseptle ekrana gelmektedir. Doya Doya Moda programının formatı nedir? Doya Doya Moda programına nasıl başvurulur? Doya Doya Moda başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Doya Doya Moda katılım şartları nelerdir? vb. tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Doya Doya Moda programını daha önceki moda programlarından farklı bir konseptle ekrana gelmektedir. Doya Doya Moda programı 4 jüri üyesinden oluşmakta ve birbirinden renkli jürisiyle programa renk katmaktadır.

Doya Doya Moda Programının Formatı

Doya Doya Moda programı hafta içi her gün saat 12:45’de TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır. Doya Doya Moda programı gündüz kuşağının vazgeçilmez programlarından biridir. Başladığı günden beri büyük ilgiyle izlenen Doya Doya Moda programı Kemal Doğulu, Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun renkli jüri üyeliğiyle izleyenleri ekrana kitliyor.

Doya Doya Moda programı bundan önceki moda programlarından bambaşka bir formatla ekrana gelmektedir. Bundan önceki moda programlarında zayıf insanların yarışmacı olurken Doya Doya Moda programına katılmak için yüksek beden ve fazla kiloya sahip olmanız gerekmektedir. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Doya Doya Moda programında toplamda 7 yarışmacı bulunmakta ve bu 7 yarışmacı günlük olarak belirlenen konseptlere uygun seçtikleri kıyafetlerle kendilerini jüri üyelerine beğendirmeye çalışmaktadırlar. Bir hafta sonunda en az puanı alan yarışmacı yarışmaya veda ederken Pazartesi yeni yarışmacı ile program devam etmektedir.

Doya Doya Moda programına katılabilmek için bazı şartları sağlamanız gerekmeketdir. Kilolu ve yüksek beden ölçülerine sahip olmanız bu şartların başında gelmektedir. Sizlerde eğer bu şartları taşıyorsanız ve en iyi ben giyinirim, en iyi modadan ben anlarım diyorsanız Doya Doya Moda programına katılabilirsiniz.

Doya Doya Moda Programına Katılım Şartları Nelerdir?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan ve gündüz kuşağının en sevilen programı Doya Doya Moda programı daha önceki moda programlarından oldukça farklı bir konsept ile seyirciyle buluşuyor. Bundan önce yapılan moda programlarında yarışmacılar zayıf ve ortalama kilo 55 iken Doya Doya Moda programında adından da anlaşılacağı gibi kilolu ve yüksek beden giyme şartı bulunmaktadır. Fazla kilolu olmak, büyük beden giymek ve 18 yaşından büyük olmak Doya Doya Moda programına katılım şartlarının arasında yer almaktadır.

Sizler de başvuru şartlarını sağlıyorsanız, modadan anlarım diyorsanız, tarzınıza güveniyorsanız ve yarışmaya katılmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey TV8’in internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmaktır.

Doya Doya Moda Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Doya Doya Moda programı hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır. Doya Doya Moda programı adından da belli olacağı gibi yarışmacıların kilo sorununu dert etmeden modayı uygun şekilde giyinmesi sağlanıyor. Hafta içi her gün 7 yarışmacının yarıştığı program “Kalıpları Yıkmaya Geliyoruz” sloganı izleyiciyi ekranlara kitlemektedir. Özgüveni yüksek 7 yarışmacı her gün belirlenen farklı konseptlere verilen bütçelerle alışveriş yapmaktalar ve konsepte uygun seçtikleri kıyafetleri jüri üyelerine beğendirmeye çalışmaktadırlar. Doya Doya Moda programının jüri üyeleri her gün yarışmacıları puanlamasının ardından her hafta birinci belirlenmektedir ve ayrıca her hafta cuma akşamı en az puanı alan yarışmacı elenmektedir. Elenen yarışmacı yerine Pazartesi günü yeni bir yarışmacı eklenmektedir.

Doya Doya Moda programının katılım şartlarını yukarıda sizlerle paylaştık. Modadan anlarım diyorsanız, en iyi ben giyinirim diyorsanız aryıca kilolu ve yüksek bedene sahipseniz sizler de bu programa başvuru yapabilirsiniz.

Doya Doya Moda programı başvuru formunda sizden kişisel bilgileriniz, boyunuz, kilonuz ve size ulaşılabilcek telefon numarası istenmektedir. Ayrıca farklı açılardan çekilmiş boydan fotoğraflar da istenmektedir. Fotoğraflarınız son halinize ait olmaları gerekmektedir. Güncel fotoğraflarınızın olmaması halinde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Doya Doya Moda başvuru formunuzu eksiksiz doldurup gönderebilirsiniz. Yanlış ve eksik yazılan bilgiler sonucunda tarafınıza ulaşılamaz ve başvurunuz geçerli sayılamamaktadır.

Doya Doya Moda programına başvuru yapmak oldukça kolaydır. Kendinize güveniyorsanız, kilolarınızla barışıksanız ve sizde yedi yarışmacıdan bir olmak istiyorsanız başvuru formunu doldurup programa katılma şansı elde edebilirsiniz. Doya Doya Moda programına başvurularınızı TV8’in resmi sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Dilerseniz http://www.tv8basvuru.com/ tıklayarak Doya Doya Moda başvuru formuna hemen ulaşabilirsiniz.

Doya Doya Moda Sık Sorulan Sorular

Doya Doya Moda programına 40 beden giyenler katılabiliyor mu?
Evet Doya Doya Moda programına 40 beden giyenler katılabilir. 38 beden ve üstü Doya Doya Moda programına katılabilmek için yeterlidir.

18 yaşından küçüğüm ama yine de programa katılmak istiyorum. Başvuru yapsam kabul edilir miyim?
Doya Doya Moda başvuru şartlarında 18 yaşından büyük olma maddesi yer almaktadır. Maalesef 18 yaşından küçüklerin başvurusu geçersiz sayılmaktadır.

Programdan elenenler bir daha başvuru yapabilirler mi?
Doya Doya Moda programından elenenler dilerlerse bir daha başvuru yapabilirler ancak programa alınıp alınmayacakları konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Başvuru formunu doldurdum ancak telefon numaramı değiştirmek zorunda kaldım ne yapmam gerekiyor?
Başvuru formunuzu sisteme yükledikten sonra değişiklik yapamazsınız. Bu yüzden başvuru formunu yeniden doldurup tekrar başvuru yapmanız gerekmektedir.