Doya Doya Moda Başvuru Formu

Doya Doya Moda Başvuru Formu

21 Kasım 2019 15 Yazar: admin

TV8 ekranlarının en sevilen, en beğenilen ve ilgi gören genç kızların ilgi odağı olan Doya Doya Moda programı tüm hızıyla devam ederken ve hem tarzınızı ortaya koyarken hem de haftanın birincisi olarak kazanmış olduğunuz hediyelerle kendinizi tüm Türkiye’ye gösterebilir, giyim tarzınızla ön plana çıkabilirsiniz. Peki bir yandan eğlenirken, bir yandan tarzınızı konuştururken aynı zamanda kazanmak istemez misiniz? Doya Doya Moda başvuru formu sizler için yazımızın devamında yer almaktadır.

Eskiden beri izlemiş olduğumuz moda programlarından çok ama çok farklı bir konseptle ekranlara gelen doya doya moda programı birbirinden özel ve renkli jüri üyeleriyle ekranları parlatmaya ve neşe katmaya aynı zamanda da moda severlere güzel bilgiler sunmaya devam ediyor. Doya Doya Moda programının jüri üyeleri ise Seray Sever, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu tarafından yapılmaktadır. Bu kadar renkli jüri üyeleriyle bir araya gelmek isteyen siz sevgili okurlarımız Doya Doya Moda başvuru formu için katılım şartları nelerdir merak etmektesiniz. İşte Doya Doya Moda katılım şartları yazımızın devamında yer almaktadır.

Doya Doya Moda programının en önemli ve diğer moda programlarından ayrılan özelliği ise büyük bedene sahip olup, kilolu yarışmacıların katılabilmesidir. Doya Doya Moda başvuru formu ile ilgilenmeden önce kilonuzun yeterli olup, büyük bedene sahip olduğunuzdan emin olduktan sonra 18 yaşından da büyük iseniz Doya Doya Moda başvuru formu ile ilgilenebilirsiniz.

Doya Doya Moda programına katılmak istemenizdeki en etken nedenlerden biri de renkli jüri üyelerimiz olmalıdır. Çünkü bu renkli jüri üyeleriyle birlikte çalışırken sizlerde çok şey öğrenecek aynı zamanda da keyifli vakit geçirme şansı bulacaksınız. Doya Doya Moda başvuru formu ile ilgilenmeden önce sizler için eğer seçilirseniz hangi jüri üyeleriyle çalışacaksınız, bu jüri üyelerinden bahsetmek istedik.

Doya Doya Moda programında dört jüri bulunmaktadır. Seray Sever jüriye sonradan dahil olan isimler arasında. Seray Sever den önce jüri koltuğunda oturan isim ise Banu Noyan’dır. Doya Doya Moda programında Seray Sever programa renk katan ve aranan isimlerden biri haline gelmiştir.

Doya Doya Moda Programı Jüri Üyeleri

Doya Doya Moda programında dört renkli, enerjik ve son derece dinamik çalışan jüri üyelerinin hayatına doya doya moda başvuru formu ile ilgilenmeden önce gelin yakından bakalım. İlk önce sizlere bu dört renkli kişiden oluşan gruba sonradan gelen ama varlığını her an dinamik bir şekilde hissettiren Seray Sever’den bahsedelim.

Seray Sever

Seray Sever 27 Şubat 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuş olup, Lise öğrenimini Doğuş Kolejinde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur.

İlk kez 1990 yılında TRT ‘de Popstop isimli eğlence programının sunuculuğunu yapmıştır. Seray Sever o dönemler birkaç şarkıcının klibinde de yer almıştır. 2000’li yıllara geldiğimizde ise dizilerde rol almaya başlamıştır. Dadı ve Ev Hali isimli dizilerde yer almıştır. Dolunay Katili isimli tiyatro oyunu da oldukça ses getirmiştir.

Yine 2000’li yıllarda O Şimdi Asker isimli sinema filminde yer almıştır. 2003 yılında her kesimin severek izlediği Kurtlar Vadisi dizisinde yer almıştır. Yine aynı yıl Esir Şehrin İnsanları dizisinde rol almıştır. 2004 yılına geldiğimizde ise en güzel şarkı yarışmalarından biri ola Popstar da sunuculuk yapmış kişidir Seray Sever.

Türkstar, Ünlüler Çiftliği, Tatil Aşkları, Çocuklar Ne Olacak isimli dizilerde oynamıştır. Daha birçok sinema ve dizi filmlerde oynamış olan Seray Sever sunuculuğuyla da ön plana çıkmayı başarmıştır. Şimdilerde ise Seray Sever doya doya moda programında jüri koltuğunda oturmaktadır.

Seray Sever’in Sunuculuk Yaptığı Programlar

1990 – Popstop
1996 – Sabah Şekerleri
1996 – ATV’de Pazar
1998 – Seç Bakalım
1999 – Şans Kapıyı Çalınca
2002 – Aşk Olsun
2002 – Kripton
2004 – Popstar
2004 – Turkstar
2005 – Başka Yerde Yok
2006 – Stüdyo 4
2007 – Seray Sever ve Erkekler
2007 – Sabahın Körü
2008 – Her Şey Dahil

Şimdi ise Seray Sever’i Doya Doya Moda programında severek izlemekteyiz. Doya Doya Moda başvuru formu ile karşılaşmadan önce programa renk, neşe katan Seray Severi az da olsa bu yazımızla tanıma fırsatı bulmuş olduk.

Gelelim ikinci ve diğer gözde jürilerden biri olan Gülşah Saraçoğlu’nu sizlerle yazımızda buluşturmaya. Yazımızın devamında doya doya moda programının jüri üyelerinden olan Gülşah Saraçoğlu’nu anlatıyoruz.

Gülşah Saraçoğlu

Doya Doya Moda programının jüri üyelerinden olan Gülşah Saraçoğlu 1982 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra moda sektörüne atılan Gülşah Saraçoğlu başarılı birçok işe imza atmıştır. Gülşah Saraçoğlu birçok ünlüye hazırlamış olduğu tasarımlar ile adından çokça söz ettirmiştir.

Doya Doya Moda programının jürilerinden olan Gülşah Saraçoğlu ilk tasarım kıyafetlerini Hande Yener’e hazırlamıştır. Bir süre sonra basın ve halk tarafından da tanınan isim haline gelmiştir. Aynı zaman da birçok ünlü isme de sahne kostümü hazırlamıştır. Bu ünlü isimlerden birkaçı ise şu şekildedir; Demet Akalın, Nükhet Duru, Seda Sayan, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan bu isimlerin başında gelmektedir. 2011 yılında ise Sen Yeter ki İste adlı bir program yapmıştır.

Doya Doya Moda programının gözde jürisi 2014 yılında Dubai’de bir mağaza açmıştır. 2016 yılında başlayan Söylemezsem Olmaz programında ise sunuculuk yapmıştır. Gülşah Saraçoğlu şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan doya doya moda programında jüri koltuğunda oturmaktadır. Doya doya moda başvuru formu ile yolunuza devam etmeden önce doya doya moda programında yer alan jürilerin hayatlarını öğrenmeye devam edelim. Sıradaki jüri üyemiz ise Kemal Doğulu.

Kemal Doğulu

Doya Doya Moda programının en gözde jürisi olan Kemal Doğulu 1979 yılında Mersin’de beş çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Kemal Doğulu’nun en büyük hayali bir kadın kuaförü olmaktır. Mersin’de yaşayan ve kuaför olan kuzeninin yanında 12 yaşındayken çıraklık yapmaya başlar ve amcasının zorlaması üzerine imam hatip lisesine başlar fakat burada başarılı olamayan Kemal Doğulu Anadolu Lisesi sınavlarına hazırlanarak bilgisayar bölümünü kazanıp İmam Hatip’ten ayrılır. Liseyi tamamladıktan sonra Urfa da Harran Üniversitesinde Pazarlama bölümünü kazandı. Fakat iki sene sonra dönmek zorunda kalan Kemal Doğulu İstanbul’da kuaför salonu olan kuzeninin yanında yeniden çırak olarak çalışmaya başladı. Ve burada kendisini daha da ilerleterek, moda dergilerine saç tasarımları yapmaya başladı.

Doya Doya Moda başvuru formu ile başvurunuzu yapmadan önce etkileyici bir hayat hikayesine sahip olan Kemal Doğulu’nun ne kadar başarılı olduğunu görmekteyiz.

Doya Doya Moda programının jüri üyesi olan Kemal Doğulu uzun süre ünlü isimlerin makyözlüğünü, kuaförlüğünü ve imaj makerlığını, modelistliğini yapmıştır. Bu ünlü isimlerden birkaçı ise şu şekildedir; Hande Yener, Sıla, Demet Akalın, Kutsi, Gökhan Özen bu isimlerden birkaçıdır. 2014 temmuz ayında Nişantaşı’nda bir kuaför salonu açtı.

Kemal Doğulu, Doya Doya Moda programından önce Bu Tarz Benim adlı yarışma da jüri olarak görev aldı. 2016 yılında ise İşte Benim Stilim adlı yarışma programında jüri koltuğunda yerini almıştı. Şimdi ise TV8 ekranlarında yer alan Doya Doya Moda programında en sevilen jürilerden biri olarak yer almaktadır.

Doya Doya Moda başvuru formu ile başvurunuzu yapmadan önce sizlere Doya Doya Moda programının sevilen jüri üyelerini tanıtmaya devam etmekteyiz. Doya Doya Moda programının sevilen ve sizler için yazdığımız son jüri üyesi Uğurkan Erez.

Uğurkan Erez

Doya Doya Moda programının sevilen ve aranan yüzü olan Uğurkan Erez 1954 yılında Kırklareli Vize ‘de doğmuştur. Uğurkan Erez ilkokul ve lise hayatını İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversiteyi Şişli Ticari İlimler Akademisinde 1975 yılında tamamladı. Üniversiteyi bitiren Uğurkan Erez Amsterdam’da istatistik üzerine staj yaptı. İlk olarak Kadıköy de Beymen’in muhasebe bölümünde çalışmaya başlayan Uğurkan Erez Phılıps’te maliyet muhasebesi şefi olarak çalışmaya devam etmiştir. Daha sonraları ise Süzer firmasına transfer olup Libya da çalışmaya başlamıştır.

İlerleyen dönemlerde moda işine merak salan Uğurkan Erez Vepa’nın halkla ilişkiler müdürlüğünü yapmıştır. Ve sonrasında bir ajans açarak moda işine iyice girmiştir. Birçok büyük gösteriye imza atan Uğurkan Erez çok başarılı bir modacı olmuştur. 1988 yılında kurmuş olduğu Koreograf ve mankenlik ajansının sahibidir.

Doya Doya Moda programında yapmış olduğu jürilik görevinden önce Huysuzla Dans Eder Misin? ve Bugün Ne Giysem adlı programlarda jüri olarak görev almıştır. Uğurkan Erez, Kemal Doğulu ile birlikte doya doya moda programından önce yine moda ile ilgili olan Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim adlı programlarda jüri olarak görev almıştır. Doya Doya Moda başvuru formu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşmadan önce sizlere değerli jüri üyelerimizden bahsettik.

Doya Doya Moda programının yarışmacıları havuzlu bir villa da kalmaktadırlar. Doya Doya Moda başvuru formu ile ilgilenen yarışmacı adayları ise bu evin nerede olduğunu merak etmektedir. Şimdi sizlere yazımızda doya doya moda evinin havuzlu villasının nerede olduğundan bahsedeceğiz.

Doya Doya Moda Programının Çekimlerinin Olduğu Villa Nerede?

Doya Doya Moda başvuru formu ile ilgilenmeden önce yarışmacılar Doya Doya Moda programının çekimlerinin olduğu villayı merak etmektedirler. Yarışmacılar farklı illerden başvuru yapmış ve kabul edilmiş olabilecekleri için TV8 ailesi kimseyi zor durumda bırakmadan barınma ve yemek gibi en önemli olanakları sağlamaktadır.

Yarışmak isteyen ve Doya Doya Moda programında olmak isteyen kişilerde nerede kalacağını düşünmeden birçok farklı ilden yarışmaya başvuru yapmaktadır. Doya Doya Moda programının lüks havuzlu bir villa da çekiliyor olması da başvuru yaparken yarışmacılara en cazip gelen kısımlar arasındadır. Çünkü bu kadar lüks ve havuzlu bir villa da bulunmayı sadece yarışmacılar değil izleyiciler de merak etmekte ve belki de bu lüks villa da bulunmak istemektedir.

Doya Doya Moda yarışmasına katılmaya hak kazanan yarışmacılar bu lüks havuzlu villa da kalarak yarışmacılar birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buluyor, kişiler kendini yalnız hissetmeden bu lüks villa da güzel arkadaşlıklar da kurmuş oluyorlar. Hem lüks bir villa da kalmak, hem bu kadar neşeli bir ekiple çalışmak hem de en sevdiğiniz şey olan alışveriş yapmak ve tüm bunları yaparken de eğlenmek kim istemez ki? İşte Doya Doya Moda programı tüm bu olanakları size sunuyorken, sizlerin de yapması gereken tek şey Doya Doya Moda başvuru formu ile başvurunuzu yapıp bu eşsiz moda serüvenine dahil olabilmek için şansınızı denemek.

Doya Doya Moda başvuru formunu doldurmadan önce artık sizlere doya doya moda evinin nerede olduğundan bahsedelim. Doya Doya Moda evi havuzlu geniş bahçesi olan yeşillikler içerisinde ultra lüks bir villadır. Bu ultra lüks doya doya moda evi villası ise İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde yer almaktadır. Sizlerde tarzınıza güveniyor, bende stil sahibiyim diyor ve bu lüks villada bende olmalıyım diyorsanız, Doya Doya Moda başvuru formu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Doya Doya Moda Programının Formatı

Doya Doya Moda başvuru formu ile ilgilenmeden önce yarışmacılar doya doya moda programının formatını da merak etmektedir. Doya Doya Moda programı sadece moda sever kadınlar tarafından değil erkekler tarafından da merakla izlenen bir programdır.

Her gün belirli bir format dahilinde yarışmacılar onlara verilen bütçe ile kendilerine en uygun ve şık kıyafetleri seçerek ve tabi ki de verilen zaman diliminde tüm bunları yetiştirerek günün sonunda hazır bir şekilde jüri üyelerinin karşısına çıkmaktadırlar.

Jüri üyelerinden Seray sever, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez karşılarına gelen yarışmacıları günün konseptine uygun olup olmadıklarına ve en önemlisi de kilolarına uygun giyinip giyinmediklerine göre puan vermektedirler. Bir hafta boyunca bu şekilde puan toplayan yarışmacılar haftanın son günü olan Cuma gününde almış oldukları puanlarla haftanın birincisini belirlemektedirler. Doya Doya Moda başvuru formu bu renkli konseptinden dolayı ilgi görmeye ve aranan bir program olmaya devam etmektedir.

Doya Doya Moda programında da her yarışma da olduğu gibi bir ödül bulunmaktadır. Haftanın birincisi olarak seçilen yarışmacıya altın kolye verilmektedir. Haftanın birinci olan yarışmacısı altın kolye sahibi olmuş olurken, en düşük puanı almış olan haftanın sonuncusu yarışmacı ise Cuma günü programa veda etmek zorunda kalmaktadır.

Doya Doya Moda başvuru formu ile başvuru yapmak isteyen yarışmacılar bilmeliler ki her hafta bir yarışmacı almış olduğu düşük puanlarla elenirken, Pazartesi günü ise başvurular değerlendirilip yeni bir yarışmacı programa dahil edilmektedir.

Doya Doya Moda Programında Format Değişikliği

Doya Doya Moda başvuru formu büyük ilgi görürken sadece programa başvuru formu değil gündüz kuşağının en sevilerek izlenen programı olmasından dolayı Doya Doya Moda programının gündüz yayın saatleri de değiştirilmiştir.

Haftanın beş günü yayımlanan ve sevilerek izlenen moda programı seyirci kapasitesi artınca programın saatinde değişikliğe gitti. Hafta içi 15:00’da yayımlanan Doya Doya Moda programı 12:30’da yayımlanmaya başladı.

Doya Doya Moda Yarışmacılarına Ne Kadar Bütçe Veriliyor

Doya Doya Moda başvuru formu ile başvurdunuz ve hayalleriniz bir bir gerçek olurken, tabiki de merak etmiş olduğunuz bir diğer nokta ise yarışma sırasında sizlere ne kadar bütçe verileceği. Doya Doya Moda programında haftanın beş günü de farklı konseptler uygulanmaktadır. Ve sizlerden istenilen ise bu konseptlere uygun olarak hem kilonuzu kapatmanız hem de size en yakışan kombini yaparak en tarz ve şık olan kişi olmanızdır. Tabi bunun içerisine sadece seçmiş olduğunuz kıyafetiniz girmemektedir.

Sizlere verilmiş olan bütçe ile takı, çanta, ayakkabı ve sizi tamamlayacak olan kıyafetinizi almış olmanız gerekmektedir. Aksi halde eksik parçanız varsa konsept dışı sayılabilir ya da jüri üyelerinden düşük puan alabilirsiniz.

Doya Doya Moda programı gündüz kuşağının en sevilen programlarından biri haline gelmişken siz yarışmacılara da çok fazla iş düşmektedir. Sizlere verilmiş olan bütçe ile harcamalarınızı yapıp en stil sahibi kişi olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü daha işiniz bitmedi. Doya Doya Moda programının en zevkli kısmı bu aşamada başlıyor.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra doya doya moda başvuru formu ile hayallerinize adım attıktan sonra sizi o lüks villaya getiriyorlar ve orada almış olduğunuz kıyafet ve takıları giymekle işiniz bitmiyor, profesyonel kuaför ekibiyle saç ve makyaj yaparak tarzınızı tamamlamış ve kendinizi daha iyi ifade ederek göstermiş oluyorsunuz.

Doya Doya Moda programı ile konseptiniz belirlendikten sonra sizleri haftanın belirli günlerinde İstanbul’un alışveriş için en gözde ve fiyat performansı olarak en uygun mekanlarına doya doya moda ekibi tarafından götürüleceksiniz. Bu mekanlar bazen alışveriş için araç trafiğine kapalı caddeler olurken bazen de en gözde ve halk arasında sosyete olarak nitelendirilen mağazalarla kapışacak düzeyde kıyafet bulunduran sosyete pazarları olmaktadır. İşte Doya Doya Moda başvuru formu ile programa alındıktan sonra bu mekanlardan herhangi birine getirildikten sonra sizler tek başınıza kalmakta ve alışveriş için ayrılan süreniz başlatılmaktadır.

Doya Doya Moda programının en sevdiğiniz bölümüne geldiniz. Sizleri seçilen mekanlardan birine bıraktılar ve sürenizi başlattılar. İşte bu noktada yapmanız gereken şey size verilen bütçe ile tepeden tırnağa kendinizi hazırlamanızdır. Bazen verilen bütçe seçtiğiniz ürünlerden dolayı yeterli olmayabiliyor bu nedenle o noktada pazarlık yapabilme kabiliyetinizi göstermeniz gerekmekte ve istediğiniz sizin için tamamlayıcı olacağını düşündüğünüz parçayı çok uyguna alabilir ya da size hediye etmelerini sağlarsanız size verilen bütçeyle de diğer beğendiğiniz parçaları alabilirsiniz.

Doya Doya Moda başvuru formu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşmışken stilinizi ön plana çıkarırsanız size sponsor olmak isteyecek birçok firma çıkacaktır.

Doya Doya Moda programında her güne özel ayrı konsept belirlendiği gibi her güne ayrılan bütçe de farklı miktarlarda olmaktadır. Bu bütçe miktarı ise 500 TL ile 1000 TL arasında hangi semte gittiğinize ve günün konseptine göre değişirken bu bütçe miktarı da ekip tarafından belirlenip siz yarışmacılara nakit olarak verilmektedir. Ekip yapmış olduğunuz alışverişin fişlerini sizlerden istemektedir. Doya Doya Moda başvuru formu ile buralara kadar gelip iş sadece bütçenizi ayarlamaya kaldıysa onu da yapabileceğinize inanıyor ve fişinizi alışveriş yaparken istemeyi unutmamanızı hatırlatıyoruz.

Doya Doya Moda Programında Büyük Ödül Ne Kadar?

Ekranların sevilen gündüz kuşağı yarışma programı Doya Doya Moda programı, programa katılan yarışmacılardan başarılı olup, stilini kanıtlayan tarz sahibi olan büyük beden yarışmacılara kazandırmaya devam ediyor. Doya Doya Moda başvuru forumu ile hayallerinize ulaşmadan önce sizlerde eğer tarzınızı kanıtlar ve stil sahibi bir birey olduğunuzu ispatlarsanız doya doya moda programı sayesinde büyük ödül ile ne kadar kazanacağınızı biliyor musunuz? İşte doya doya moda ile büyük ödül ne kadar yazımızın devamında bulacaksınız.

Doya Doya Moda programı 18 yaşından büyük, kilolu ama tabi ki de kilosuyla barışık olan büyük beden kadınların başvuru yapabileceği bir moda yarışma programıdır. Şöyle bir düşünelim ki siz değerli okurlarımız Doya Doya Moda başvuru formu ile programa başvurunuzu yaptınız ve yetkili kişiler sizin istenilen kriterlere uyduğunuza karar verdi ve sonrasında sizler programa başladınız. O kadar güzel giyiniyor, bütçenizi o kadar güzel kullanıyor ve zamanınızı harika bir şekilde yönetip günün konseptine de uygun giyiniyor ve jüri üyeleri tarafından her gün tam puan veya en yüksek puanları alıyorsunuz. İşte tamda bu başarıyla ilerlediğiniz için haftanın sonunda birinci geliyorsunuz. Doya Doya Moda programının hafta birincisi olmanız taktirde ki tarzınızı bu hafta konuşturup birinci siz olduysanız altın kolye sizin oluyor.

Doya Doya Moda başvuru formu ile başvurdunuz, tarzınızı beğendirdiniz ve haftanın sonunda yüksek puanları alan kişi olarak altın kolye sahibi siz oluyorsunuz ya da en yüksek puanlarla siz ilerliyorsunuz. İşte tamda böyle başarılı ilerlediğiniz için finale kadar geldiniz ve artık büyük ödüle yaklaşmanıza ramak kaldı. O heyecanlı bekleyiş sürerken son üç kişi içerisine de girmiş olduğunuzu açıklarlarsa bilin ki artık siz de büyük ödüllerden birine sahip olacaksınız çünkü son üçe kalan herkese Doya Doya Moda programı ödül vermektedir.

Doya Doya Moda programının büyük finalinde birinci olan yarışmacıya 50 bin TL nakit para verilirken, doya doya moda programında ikinci olan yarışmacıya ise 25 bin TL değerinde altın kolye verilmektedir. Tabi ki de Doya Doya Moda programı üçüncü olan tarz sahibi yarışmacısını da düşünmektedir. Doya doya moda programında üçüncü olan stil sahibi yarışmacıya ise 10 bin TL değerindeki cep telefonu verilecektir. İşte böylesine büyük ödülleri veren moda yarışma programına Doya Doya Moda başvuru formu ile başvurabilirsiniz.

Doya Doya Moda Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Ekranların sevilen programı Doya Doya Moda kilolu ve 18 yaşından büyük aynı zaman da moda ile ilgilenen tarzına güvenen yarışmacıların başvurmak istediği bir programdır.  Doya Doya Moda programında haftanın birincisi olan yarışmacıya altın kolye veriliyor olması da yarışacak olan kişileri daha özenli olarak hazırlanmalarını Esenyurt vip escort sağlamakta ve modaya olan ilgilerini desteklemektedir. Tarzınıza güveniyor bende Doya Doya Moda programında yer almak istiyorum diyorsanız Doya Doya Moda başvuru formu aracılığı ile Doya Doya Moda programına başvurabilir ve yarışmacılardan biri olmaya aday olabilirsiniz.

Doya Doya Moda programına başvurmak istiyorsanız yarışma programına TV8 internet adresi üzerinden veya Talya Prodüksiyon’un oluşturmuş olduğu internet sitesi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Tüm başvurular değerlendirmeye alınıp kriterlere uygun Diyarbakır türbanlı escort görülen yarışmacılar programa çağrılmaktadır. Doya Doya Moda başvuru formu ile başvuru yapabilmeniz adına sizler için aşağıya başvuru linki eklemiş bulunmaktayız.

Bu link üzerinden Doya Doya Moda programına başvuru yapabilir ve hayallarinize bir adım daha yaklaşırken, aynı zamanda o muhteşem lüks havuzlu villada kalma şansı yakalamış olursunuz. Denizli eve gelen escort Linki sizlere ulaştırmadan önce Doya Doya Moda başvuru formu içerisinde neler yer almaktadır bundan bahsedelim.

Doya Doya Moda Başvuru Formunda Yer Alan Sorular

Doya Doya Moda başvuru formu içerisinde yer alan sorular aşağıdaki gibidir.

 • Adınız
 • Soyadınız
 • Yaşadığınız Şehir
 • E-Posta
 • Telefon
 • Adresiniz
 • Doğum Tarihiniz
 • Mesleğiniz
 • Boyunuz ve Kilonuz
 • Neden Kilo Aldınız, Bununla alakalı olarak bir hikayeniz var mı?
 • Ne kadar bir bütçeyle şık olursunuz
 • Bir kadının dolabında olmazsa olmaz parça nedir
 • Vücudunuzda sevmediğiniz bir yer var mı?
 • Hayalleriniz var mı? Varsa nelerdir?
 • Tarzınızı nasıl tanımlarsınız şeklinde sorular yer almaktadır.

Ve bu soruları Doya Doya Moda başvuru formu aracılığıyla doldurduktan sonra kendinize ait olan bir veya birden fazla fotoğraf yüklemeniz istenmektedir. Seçmiş olduğunuz fotoğrafınızı da yükledikten sonra Doya Doya Moda programına başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

Eğer sizler de kilo ve yaş kriterlerini sağladığınızı düşünüyor bende tarz ve stil sahibi bir bireyim diyorsanız ve Doya Doya Moda başvuru formu ile bu serüvene başlamak istiyorsanız başvuru linki üzerinden Doya Doya Moda programına başvuru yapabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Doya Doya Moda programı için başvuru linki aşağıda mevcut olup tıklayarak hayallerinize kapı aralayabilirsiniz.

İşte Doya Doya Moda başvuru formu linki: https://doyadoyamoda.biz/