Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi Başvuru Formu

Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi Başvuru Formu

18 Aralık 2020 0 Yazar: admin

Sağlıklı yaşamak her insanın en temel haklarından biridir. Sağlık konusunda da her zaman doğru bilgileri her yerde bulamıyoruz ve kafamıza takılan milyonlarca soru olabiliyor. İşte Dr. Halit Yerebakan’da sizler gibi sağlığına önem veren insanları aydınlatmak üzere TRT1 ekranlarında hafta içi her gün saat 11.45’de yerini almaktadır. Bu programda canlı canlı bulunmak istiyor ve tüm gerekli bilimsel bilgileri birebir şekilde öğrenmek istiyorsanız Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu aracılığı ile doktorumuzla birebir iletişim halinde olabilirsiniz.

Sağlık her zaman en önde gelen konulardan biri ve yaşamımızı bağımsız bir şekilde sürdürebilmemiz için en gerekli basamak olduğundan ekranlarda yer alan en bilimsel ve takip edilen bir program olması ayrı bir ayrıcalık katmaktadır. Dr. Halit Yerebakan’da hem sağlık sorunları olan kişileri dinleyip, çözüm bulmaya çalışıyor hem de birçok hastalık konusunda da uzmanlarla birlikte bizleri bilgilendiriyor. Sizlerde programda olmak isteyebilir ve belki de bir sağlık sorununuza çözüm arıyor olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise Dr. Halit Yerabakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu aracılığıyla programa katılmak olmalıdır. Yazımızın devamında sizler için Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu yer almaktadır.

Dr. Halit Yerebakan Kimdir?

Dr. Halit Yerebakan 1982 İstanbul doğumludur. Kasımoğlu Kolejinde Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Bilim Üniversitesi’nde Tıp Fakültesinde öğrenimine devam etmiştir. Buradaki öğrenimini tamamladıktan sonra tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin Kalp ve Damar Cerrahisi alanında yüksek yapmıştır. Ve o kadar başarılı bir özgeçmişi bulunmaktadır ki şu anda da en başarılı Kalp ve Damar Cerrahisi olarak çalışmaktadır.

Sizlerde bu kadar başarılı olan bir doktordan birçok şey öğrenebilir ve Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu sayesinde programa konuk olabilirsiniz.

Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi Programında Yer Alan Konular

Sağlığımız bu hayatta sahip olduğumuz en değerli varlığımız olabilir. Çünkü sağlık konusunda herhangi bir sıkıntı yaşadığımızda kendimizi anında hastane kapılarında buluyor ve ne yapacağımızı adeta şaşırıyoruz. Dr. Halit Yerebakan’da Trt1 ekranlarında yer alan Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi Programında sağlık konusundaki her alanda bizleri bilgilendirmeye, ihtiyacımız olan her gerekli bilgiye ulaşmamızı sağlamaktadır. Sizlerde sağlık alanında herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız programa katılabilir ve sorunlarınızdan bahsedebilirsiniz.

Programa katılabilmek için Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu sayesinde kolaylıkla başvurup, katılım sağlayabilirsiniz. Öncelikle programda yer alan birkaç konu başlığından bahsedeceğiz. İşte Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi Programında güncel olarak yer alan konulardan bazıları şunlardır;

 • Bel Fıtığı
 • Uyku ve Horlama
 • Skolyoz
 • Yoğurt ve Reflü
 • Çocuklarda kabızlık
 • Diyabet
 • Epilepsi
 • Migren
 • Kireçlenme
 • Uzun yaşamanın 5 sırrı
 • Şişkinlik sorunu ve su tüketimi

Görüyorsunuz ki çok farklı konularda ve hayatın içinden sorunlara cevap olan bu program daha birçok farklı konuda halkı ve sağlık sorunları olan insanları bilgilendirmeye ve yönlendirmeye devam etmektedir. Sizlerde bu program da yer almak istiyorsanız Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu sayesinde programda yerinizi alabilirsiniz. Program da yer almak isteyen sağlığına önem veren kişiler için yazımızın devamında Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu nerede yer almaktadır, nasıl ulaşabilirsiniz bundan bahsedeceğiz.

Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi Başvuru Formu

Trt1 ekranlarında yer alan Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi programında sağlıkla ilgili, sağlıklı yaşamakla ilgili aklınıza gelebilecek her şey paylaşılmaktadır. Tüm merak etmiş olduğunuz sorularınızı da Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu aracılığıyla programa katılarak sorular sorabilir ve öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz.  Hafta içi her sabah saat 08:00 ile 09:00 arasında Trt1 ekranlarında yer almaktadır. Programı Doç. Dr. Halit Yerebakan sunmakta ve ona eşlik eden konuklar bulunmaktadır. Alanında uzman olan konuklar ve sizlere çok enteresan gelecek hasta hikayeleri ekranlarınızda yerini alacak.

Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu ile programa katılarak sizlerde ilginç sağlık sorunlarınızı anlatabilir, uzmanlara danışarak neler yapmanız gerektiğini öğrenebilir ve hayatınıza bambaşka bir yol çizebilirsiniz. İşte programa katılmak isteyen birçok kişi de Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi başvuru formu ile ilgili arama yapmaktadır. Eğer programa konuk olarak katılmak sizde sağlık sorunlarınızı anlatmak ve bir nebzede olsa çözüm bulmak istiyorsanız Trt1 resmi internet sayfası üzerinden Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi programının üzerine tıklayarak o link üzerinden programın başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi programına başvuru için 0216 578 42 20 ve 0216 578 42 21 nolu telefon numaralarını arayarak programa katılmak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Böylelikle sizlerde sağlık konusunda hem bilgilenmiş hem de bir hastalığınız varsa belki de derman bulmuş olacaksınız.