En Zayıf Halka Başvuru Formu

En Zayıf Halka Başvuru Formu

5 Temmuz 2019 0 Yazar: admin

Geçtiğimiz yıllarda TRT1 ekranlarında izlediğimiz yarışma yeni yanın döneminde Baybars Altuntaş’ın sunumu ile TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. En Zayıf Halka yarışması aynı zamanda sunucunun espri yeteneği ile gülümseten bir program halinde hazırlanmıştır. Sadece bir bilgi yarışması değildir.

Yarışmada Genel kültür, tarih, edebiyat, müzik, tiyatro, gibi birçok dalda sorular sorulmaktadır.  Dünya kanallarından BBC de yayınlanan formatın aynısıdır. Yarışmada dokuz yarışan hem takım hem rakip şeklindedir. Ama kazanan bir kişi olacak şekildedir. En Zayıf Halka 2019 kazanmak için bilgi en önemli faktördür. Bu nedenle bilgisine güvenen ve iddialı olanlar ben bu zincirin en sağlam halkası olmalıyım diyebilmelidir. Birçok sex yarışma programının TRT1 de yayınlandığı dönemde de merakla izlediği yarışma yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında yer almaktadır. Konuları içeriği aynı olarak belirlenmiştir.

En Zayıf Hakla TV8 kanalının formatı gereği biraz da eğlendirir bir şekilde sunulmaktadır. İnsanların zaten yoğun iş yaşamı ve stresli hayat koşulları nedeni ile ihtiyacı olan bilgi ve kendini denemenin dışında eğlenmektir. Program televizyon izleyen kişilerin de tam olarak ihtiyacını bu şekilde karşılar. En Zayıf Halka katılım için ve program kuralları için TV8 kanalının web sayfasını inceleyebilirsiniz.  Yarışmaya katılmak isteyenlerin kurallar hakkında mutlaka bilgi edinmesi gerekir. Böylelikle işleyişe göre yarışmada kendinize strateji oluşturabilirsiniz. Bilgi ve eğlence için tercih edilebilecek programa bilgi yarışması meraklıları büyük ilgi göstermektedir.

En Zayıf Halka Başvuru Nasıl Yapılır?

Kendine ve bilgi birikime güvenen herkes yarışmacı olarak başvurabilir. En Zayıf Halka başvuru için TV8 kanalı web sayfası linkinde yer alan formu doldurmak yeterlidir. İstenilen kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra ilgili kişiler sizleri olumlu ya da olumsuz olarak arayarak bilgi verecekti r. 

En Zayıf Hakla kayıt ise bu aşamadan sonra karşımıza çıkar. En Zayıf Hakla başvuru formu doldururken tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat etmek gereklidir. Verilecek bir yanlış bilgi yarışmaya katılım sağlamanıza engel olur. Doldurulan En Zayıf Halka başvuru formu program ekibi tarafından incelenerek uygun görülenlere dönüş gerçekleştirilir.