Fazlası Zarar Yarışması Başvuru Formu

Fazlası Zarar Yarışması Başvuru Formu

26 Ekim 2020 0 Yazar: admin

Fazlası Zarar yarışması hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında 13.40’da izleyici ile buluşmaktadır. Farklı yarışma konsepti ile izleyicileri ekran karşısında kitleyen Fazlası Zarar yarışmasına sizlerde isterseniz başvuru yapabilirsiniz.

Yarışmanın merkezi modası gibi gözükse de aslında evlerimize aldığımız eşyaların ne kadar fazlalık yaptığını herkese gösteren bir programdır. TRT 1 yeni dönem yayın hayatına yepyeni programlarla dönüş yapmıştır ve bunlardan en çok ilgi gören yarışma programı Fazlası Zarar’dır.

Sizlerde isterseniz Fazlası Zarar yarışmasına başvuruda bulunabilirsiniz. Fazlası Zarar yarışması başvuru formuna nasıl ulaşılır? Fazlası Zarar yarışması başvuru formuna nasıl ulaşılır? Fazlası Zarar yarışması başvuru formunda yer alan sorular nelerdir? Fazlası Zarar yarışması için merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Ezgi Sertel Kimdir?

“Azı karar fazlası zarar” sloganıyla TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Fazlası Zarar programının sunuculuğunu Ezgi Sertel yapmaktadır. Ezgi Sertel kimdir diye merak edenler için cevabı yazımızın devamında yer almaktadır. 1 Ekim 1981 tarihinde Karabük, Safranbolu’da doğan Ezgi Sertel Ozan Çolakoğlu ile dünya evine girmiştir. Halen evli olan çiftin Mert ve Tibet adında ikiz bebekleri bulunmaktadır.

Ezgi Sertel öncelikle bir aile dostlarının klibinde oynadı ve ardından dizi teklifleri almaya başladı. Ezgi Sertel Kanal 7’de yer alan “Memleket Hikayeleri” ve Samanyolu TV’de yer alan “Tek Türkiye” adlı dizilerde yer alarak adından sık sık bahsettirmeyi başarmıştır. Dizi hayatının ardından Kanal 7’de “Ezgi ile Yaz Sabahı” programının sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Dizi oyunculuğu kadar televizyon sunuculuğu da beğenilen Ezgi Sertel şimdi de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Fazlası Zarar yarışmasının sunuculuğunu yapmaktadır.

Fazlası Zarar Yarışmasının Konsepti

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Fazlası Zarar yarışması ile artık fazlalıklarınızdan kurtulma vakti geldi. Yepyeni bir konseptle televizyon karşısında yer alan Fazlası Zarar yarışmasının sunuculuğunu güzel sunucusu Ezgi Sertel yapmaktadır.

Haftanın beş günü 5 kişinin yarışacağı programda yarışmacılar sırayla birbirinin evlerine gidecekler. Her bir yarışmacı o gün yarışan yarışmacının odalarına giderek fazla gördükleri eşyaları salona getiriyor. Sırayla gelen eşyalar üzerinden konuşan yarışmacılar kafalarında puan belirliyor. Günün sonunda her yarışmacı o gün ki yarışmacı için 10 üzerinden puanlama yapıyor.

Puanlamayı sadece yarışmacılar değil sunucu Ezgi Sertel’de her gün yarışan yarışmacı için 10 üzerinden puan vermektedir.

Yarışmacılar puanlarını fazla olan eşyalar üzerinden yapmaktadır. Fazla yani kullanılmayan veya aynısından fazla olan eşyalar olduğunda puanlar düşük olmakta. Aynı şekilde yeterli miktarda eşyası olup fazlalıktan yarışmacıların puanları fazla olmaktadır.

Fazlası Zarar Yarışmasının Büyük Ödülü

Hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Fazlası Zarar yarışmasına dilerseniz sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Başvuru detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Hafta içi her gün bir yarışmacının evinde eşyaları değerlendiren 5 yarışmacı Cuma günü final yapmaktadır. Beş gün boyunca kullanılan oyları öğrenen yarışmacılar ardından Ezgi Sertel’in puanını da sırayla zarfları açarak öğrenmektedir. En yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olmaktadır.

Fazlası Zarar yarışmasında beş gün kıyasıya rekabet eden yarışmacılar beş günün ardından final gecesi yapmaktadır. Final gecesinde puanlarını öğrenen yarışmacılardan en yüksek puanı alan yarışmacı 10.000 TL değerindeki büyük ödüle sahip oluyor.

Fazlası Zarar Yarışması Başvuru Formunda Yer Alan Sorular

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Fazlası Zarar yarışmasına sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Fazlası Zarar yarışması başvuru formunda yer alan sorular şu şekildedir;
Adınız- Soyadınız
Doğum Tarihiniz
Telefon Numaranız
Mesleğiniz
Medeni Durumunuz
Evli iseniz eşinizin Adı – Soyadı
Çocuğunuz var mı?
Yaşadığınız Şehir
Adresiniz
E-posta Adresiniz

Bu kişisel bilgilere ek olarak “En çok neye para harcarsınız? Alışveriş yapınca mutlu olur musunuz? Kendinizi nasıl tanımlarsınız? Ailenizde müsrif olan kim? Kaç çift ayakkabınız var?” gibi özel sorularda yer almaktadır.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra sizden bir adette fotoğraf istenmektedir. Başvuru formuna eğer varsa ailecek çekilmiş bir fotoğrafınızı yüklemeniz gerekmektedir. Fotoğrafta yükledikten sonra “Formu Gönder” butonuna tıklayarak başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Fazlası Zarar yarışması başvuru formuna girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir. Yanlış yazılan bilgilerin olması durumunda başvuru hakkınız yanmaktadır ve bir daha başvuru hakkınız olmamaktadır.

Fazlası Zarar Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Sizlerde tasarruf yaptığınızı ve müsrif olmadığınızı düşünüyorsanız Fazlası Zarar yarışmasına başvuru yaparak büyük ödüle sahip olabilirsiniz. Yukarıda sizler için başvuru formunda yer alan soruları derledik. Sorulara vereceğiniz cevapları belirlediyseniz eğer sizlerde formu doldurabilirsiniz.

https://fazlasizarar.com/basvuruformu/ linke tıklayarak sizlerde başvuru formunu doldurup yarışmacı olma şansını elde edebilirsiniz.