Gelinliğe Evet De Türkiye Başvuru Formu

Gelinliğe Evet De Türkiye Başvuru Formu

26 Aralık 2019 0 Yazar: admin

10 sezonu aşkın bir süredir yayında olan Amerika’nın hit reality şovlarından Say Yes to the Dress (Gelinliğe Evet De) gelin adaylarının mükemmel elbiseyi ararken çıktıkları zorlu yolculuğu keyifli bir bakış açısıyla televizyona taşıyor. TLC ekranlarında yayınlanan Say Yes to the Dress programı büyük ilgiyle izlenmektedir. Bu ilginin farkına varan TLC yapımcısı programın Türkiye versiyonunu çekmeye karar verdi. Gelinliğe Evet De Türkiye’ye nasıl başvurulur? Gelinliğe Evet De başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? vb. merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Konu Başlıkları

Gelinliğe Evet De Türkiye

TLC Amerika’da yayınlanan programda gelin adaylarının en büyük destekçisi Randy Fenoli, sezonun gelinlik trendleri ve mükemmel elbiseye dair merak ettiklerinizi yayınlıyor. 10 sezondur Amerika’da çekilen programı Türkiye’de de çekilmesine karar verildi. Henüz sunucusu belli olmayan Gelinliğe Evet De Türkiye programının Amerika formatıyla aynı olacağı düşünülüyor. Henüz program hakkında ne zaman başlayacağı, saat kaçta yayınlanacağı ve sunucusu hakkında kesin bir bilgi yoktur.

Gelinliğe Evet De Amerika formatının sunuculuğunu Randy Fenoli ve gelin stilist uzmanlarından oluşan bir ekip yapmaktadır. Gelinleri mükemmel günlerine hazırlayan ekip gelinlerin de isteklerini göz önünde bulundurup düğünlerine en güzel şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır.

Gelinliğe Evet De Türkiye Nasıl Başvurulur?

10 sezondur TLC ekranlarında yayınlanan Gelinliğe Evet De Amerika formatı şimdi Türkiye formatıyla karışınızda olmaya hazırlanıyor. Sizlerde düğün dönemindeyseniz, gelinliğe ihtiyacınız varsa ve zevkinize de güveniyorsanız Gelinliğe Evet De Türkiye programına başvurarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gelinliğe Evet De Türkiye programına başvuru formu TLC’nin internet sitesinde yayınlanmaktadır. Gelinliğe Evet De Türkiye başvuru formundaki bazı sorular şu şekildedir;

Ad-soyad
Doğum tarihi
Doğum yeri
Cep telefonu
Size ulaşabileceğimiz bir yakınınızın telefonu
E-posta adresi
Adres
Mesleğiniz
Boyunuz
Kilonuz
Bedeniniz
Bunların yanı sıra planlanan düğün tarihi, düğün yeri ile ilgili ayrıntılar, müstakbel eşiniz ile ilgili kişisel bilgiler, neden bu programa katılmak istediğiniz ile ilgili sorular da yer almaktadır.

Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde sisteme girdikten sonra sizlerden fotoğrafta istenmektedir. İstenen fotoğraflar şu şekildedir;
Yüzünüzün net gözüktüğü,
Boydan net gözüktüğünüz,
Müstakbel eşinizle beraber net gözüktüğünüz fotoğraflarınızı yükleyin.

Gelinliğe Evet De Türkiye başvuru formuna fotoğraflarınızı da yükledikten sonra son olarak kendinizi ve hayalinizdeki gelinliği anlattığınız bir video yüklemeniz istenmektedir. Videoyu da sisteme yükledikten sonra başvuruyu tamamla butonuna basarak Gelinliğe Evet De Türkiye programına başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Sizler Gelinliğe Evet De Türkiye programına başvuru formuna https://www.tlctv.com.tr/gelinlige-evet-de-turkiye-basvuru-formu linkinden ulaşabilirsiniz.