Güldür Güldür Show Seyirci Başvuru Formu

Güldür Güldür Show Seyirci Başvuru Formu

27 Haziran 2019 0 Yazar: admin

İlk olarak 2013 yılında Güldür Güldür olarak karşımıza çıkan bu eğlenceli programın adı 2014 yılında Güldür Güldür Show olarak değişmiş ve şimdiki halini almıştır. Sıkı takipçileri bilirler, başlangıçta 2011 yılında izlediğimiz Beşer Beşer, sonrasında ise 2012 yılında İnsanlar Alemi ile temelleri sağlam atıldığı söylenebilir.  Şimdilerde, Türk sinemasının mihenk taşlarından biri olan çok değerli oyuncu, rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali  Sunal’ın moderatörlüğünü yaptığı Güldür Güldür Show Show TV’de yayınlanmaktadır.

Fikir babası olan Ali Sunal’ın, skeç önceleri tatlı kısa sohbetleri, seyirciyle diyalogları programı ayrıcalıklı yapmaktadır. Kahkahalara boğularak izleyeceğiniz ,mizah konusunda rakiplerini fazlasıyla aşmış, oluşturduğu karakterlerle gündemden hiç düşmeyen bu program vazgeçilmezleriniz arasındadır. Kendine özgü kaliteli esprileri bünyesinde barındırıyor. Derya Karadaş (Aysel), Çağlar Çorumlu (Şevket) , İrem Sak (Sinem) , Aylin Kontentente (Burcu) ve Erdem Yener (Hüseyin) gibi sevilen oyuncular Güldür Güldür Show 2019  sezonunda yer almasalar da gönüllere yer etmişlerdir. Programın sevilmesine katkıları çoktur.

Yeni sezon da birbirinden komik, etkileyici ,  iz bırakan çok yaratıcı karakterle dopdoludur. Açelya Topoğlu (Çiçek) , Emre Altuğ (Kazım) , Sinan Çalışkanoğlu ( Sinan ) ve Ecem Erkek ( Naime) yepyeni bir soluk getirmişlerdir. Zaten Doğa Rutkay (Yeter) , Onur Atilla (İbrahim) ve Onur Buldu (Bilal Koçyiğit) gibi uzun soluklu oyuncular artık programda takipçilerinin gözünde birer duayen olmuşlardır. Güldür Güldür Show Seyirci Katılımı sağlamak oldukça kolay. Siz de Güldür Güldür Show Seyirci Başvuru Formu ile bu eğlenceli programa başvurabilirsiniz. Keyifli en az iki saat sizleri bekliyor. Kaçırmamalısınız. Güldür Güldür Show Seyirci Kayıt süreci hakkında tüm detaylar sizler için hazırlanmıştır. İnceleyerek katılım sağlayabilirsiniz. Beşiktaş Kültür Merkezindeki bu mizah ziyafetine tüm sanatseverleri bekliyoruz. Unutulmaz hatıralarınız arasında ilk sıralarda yerini alacak. Eminiz.

Güldür Güldür Show’a Seyirci Olarak Nasıl Katılabilirim?

Gülme garantisi vadeden  Güldür Güldür Show için Seyirci Başvurusu yapabilirsiniz. Ekrandan hayranlıkla seyrettiğiniz isimlerle tanışabilme fırsatı size aşağıdaki link kadar yakın. Canlı performasları izleme tadına doyamayacaksınız.

Güldür Güldür Show Seyirci Başvuru Formunu bulabileceğiniz adres burada; www.biletix.com