Güven Bana Başvuru Formu

Güven Bana Başvuru Formu

30 Haziran 2019 0 Yazar: admin

Güven Bana 2019 daha önce de hepimizin bildiği ve bir süredir yayında kalan sonradan yayın hayatına son veren bir bilgi yarışmasıydı. Yarışmayı daha önceki yayın hayatında Tamer Karadağlı sunmuştu, Güven Bana ATV yarışmasını yeni yayın hayatında, gündüz kuşağı programlarından tanıdığımız ve 12 yıldır sunduğu programında kayıpları bulan Müge Anlı sunacak.

Güven Bana Kayıt yaptırmak isteyen birçok kişi, programın hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını merak etse de, programın yapımcılarından bu konuda bir açıklama gelmediği için, programın hangi günler yayınlanacağı tam olarak belli değil. Ama daha önce programın gece saatlerine yakın yayınlandığını hesaba katarsak yüksek ihtimalle programın yeni yayın döneminde de, geç saatlerde yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Aşağıda anlatıldığı şekilde Güven Bana Katılım işlemi yapmadan önce, katılım yapacak kimselerin şunu bilmesinde yarar var: Yarışmada karşınıza çıkan kişiyle rakip olurken aynı zamanda o kişiyle takım arkadaşı da olmanız gerekiyor. Birbirini tanımayan iki farklı insanın birbirine güvenerek kazabileceği yarışmanın büyük ödülünün 1.000.000 TL olacağı açıklandı. Yarışmacılar 15. soruyu geçtikten sonra ödül almaya hak kazanabilecekler.

Güven Bana Başvuru Nasıl Yapılır?

Yarışmaya başvurular yalnızca internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu sebeple siz de yarışmaya başvurmak için başvurunuzu internet üzerinden yapmalısınız. Güven Bana Başvuru Formunda; ad soyad, fotoğraf, tc kimlik no, cinsiyet, adres, doğum tarihi, meslek, mezun olunan ya da okunulan okul, çalışma saati, medeni durum, baba mesleği, anne mesleği, bilinen diller, en sevilen üç kitap, en sevilen üç film, dinlenen müzik türü, yurtdışında görülen yerler, kendini en iyi tanımlayabilecek altı kelime, daha önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’na başvurup başvurulmadığı, hayatta alınan en büyük risk ve insanlara güvenilip güvenilmediği olmak üzere pek çok konuda sizden bilgi isteniyor. Ancak ortalama olarak 10 dakikada Güven Bana Başvuru yapabilirsiniz.

Çok yakında ekran başında, olacak olan ve geçtiğimi cumartesi günü çekimlerine başlandığı duyurulan Güven Bana yarışmasına başvurmak için; Güven Bana Başvuru Formu linki aşağıda verilmiştir.