Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu

Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu

6 Ocak 2020 0 Yazar: admin

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Hayalimdeki Gelinlik programı gelin adaylarının yakından takip edeceği bir program olacağı düşünülüyor. Henüz yayın günü ve saati belli olmayan Hayalimdeki Gelinlik programı için sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Modadan anlarım ve en güzel gelinliği ben seçerim diyorsanız sizlerde başvurabilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik programına nasıl başvurulur? Hayalimdeki Gelinlik başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Hayalimdeki Gelinlik programının formatı nedir? Vb. merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Hayalimdeki Gelinlik programı bundan önceki moda programlarından en önemli farkı sıradan bir kıyafet değil gelinliklerin yarışıyor olmasıdır. Star TV’de ekrana gelecek olan Hayalimdeki Gelinlik programında gelin adayları hayallerindeki gelinliği seçmek için yarışacaklar. Kıyasıya mücadelenin yapılacağı Hayalimdeki Gelinlik programında haftanın birincisini büyük ödül beklemektedir.

Hayalimdeki Gelinlik Programının Formatı

Yakında Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Hayalimdeki Gelinlik programının fragmanı yayınlandı. Fragmanının ardından büyük ilgi gören Hayalimdeki Gelinlik için genç kızlar araştırmaya başladı. Yeni evlenecek ve yakında düğünü olacak genç kızlar modadan anlarım ve en iyi gelinliği ben seçerim diyorsanız bu program tam size göre.

Her hafta 5 gelin adayının yarışacağı bu programda adaylar kendi günlerinde verilecek bütçeyle hayallerindeki gelinliği bulmak için yarışacaklar. Hayallerindeki gelinliği bulan yarışmacıların yarışması bitmiyor. Gelinliği aldıktan sonra stüdyoya gelen yarışmacı saç ve makyajını da yaptırdıktan sonra hazır bir şekilde diğer arkadaşlarının karşısına çıkıyor. Gelinlik, saç ve makyajıyla haftanın en çok puan alan yarışmacısı büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca programa evlilerde katılabilir, yarışmaya başvuru için bekar olma şartı yoktur. Henüz Hayalimdeki Gelinlik programının formatı ile ilgili başka bir bilgi mevcut değildir. Yeni bilgiler gelince sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hayalimdeki Gelinlik Programı Ne Zaman Başlıyor?

Star TV yine eğlenceli ve çekişmeli bir programla seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Hayalimdeki Gelinlik programının fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve yayınlandığı gibi büyük bir ilgi görmeye başladı. Başvuru yapmak isteyen binlerce insanın yanı sıra programın ne zaman başlayacağı da merak konusu. Star TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Hayalimdeki Gelinlik programının ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Hayalimdeki Gelinlik programının en kısa sürede ve Ocak ayının sonlarına doğru başlayacağı ise yapılan tahminler arasındadır.

Hayalimdeki Gelinlik Programına Nasıl Başvurulur?

Yepyeni bir moda programıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hayalimdeki Gelinlik için sizlerde modadan anlarım ve en iyi gelinliği seçerim diyorsanız yarışmaya başvurabilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik programına başvuru iki şekilde olmaktadır. Bunlar;

  • Star TV internet adresi üzerinden,
  • Whatsapp numarası ile.

Hayalimdeki Gelinlik Star TV İnternet Adresi Üzerinden Başvuru

Star TV’nin internet sayfasında yer alan Hayalimdeki Gelinlik başvuru formunu doldurarak programa başvuru yapabilirsiniz. https://www.startv.com.tr/program/hayalimdeki-gelinlik/basvuru linkine tıklayarak Hayalimdeki Gelinlik başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Hayalimdeki Gelinlik başvuru formunda adınız, soyadınız, boyunuz, kilonuz, cep telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinize ek olarak medeni durumunuz, en son bitirdiğiniz okul ve bölüm, partnerinizin mesleği, ilgi alanlarınız gibi sorular yer almaktadır. Ayrıca hayalinizdeki gelinliği 3 kelime ile anlatın, bu yarışmaya neden katılmak istiyorsunuz, vücudunuzun herhangi bir yerinde kalıcı bir engeliniz var mı gibi sorularda yer almaktadır. Son olarak da sizden bir adet fotoğraf ve kendinizi tanıtan bir video yüklemeniz istenmektedir. Tüm bu bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra gönder butonuna tıklayarak Hayalimdeki Gelinlik programına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hayalimdeki Gelinlik Whatsapp Numarası ile Başvuru

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Hayalimdeki Gelinlik programının henüz başlama tarihi belli olmamakla birlikte Ocak ayında yayın hayatına başlayacağı düşünülmektedir. Sizlerde moda benim işim ve en güzel gelinliği ben seçerim diyorsanız Hayalimdeki Gelinlik programına başvuru yapabilirsiniz. Yukarıda sizler için internet üzerinden başvuru formunu doldurarak başvuru yapabileceğinizi belirttik. Hayalimdeki Gelinlik programına başvuru için diğer bir yöntemse Whatsapp üzerinden mesaj yollamaktır. Hayalimdeki Gelinlik başvurusu için Whatsapp numarası 0530 279 10 83 dür. Sizlerde dilediğiniz şekilde Hayalimdeki Gelinlik programına başvurabilir ve büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.