Hepsi Benim Başvuru Formu

Hepsi Benim Başvuru Formu

31 Ekim 2020 0 Yazar: admin

Fox TV kanallarında yepyeni bir program seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Oyunculuğu, mankenliği kadar sunuculuğuyla da beğeni toplayan Çağla Şikel Hepsi Benim programıyla ekranlara geri dönüyor. Sizlerde Hepsi Benim başvuru formunu doldurarak çeşitli ödüllere sahip olabilirsiniz.

Hepsi Benim programının ilk tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından programa nasıl başvuru yapılacağı merak edilenler arasındadır. Sizlerde yanınıza bir takım arkadaşı alarak programa başvuru yapıp birbirinden güzel ödüllere sahip olabilirsiniz.

Hepsi Benim başvuru formuna nasıl ulaşılır? Hepsi Benim başvuru formunda yer alan sorular nelerdir? Merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamındadır.

Hepsi Benim Programının Formatı

Bu zamana kadar yapılmış olan televizyon programlarının dışında bambaşka bir konseptle ekrana gelen Hepsi Benim programı ilk tanıtım videosundan itibaren büyük ilgi görmektedir. Çağla Şikel tanıtım videosunda söylediği sözler işte şöyledir: “Doğru tahminler ve çok eğlenceli oyunlarla birbirinden güzel hediyeler sizleri bekliyor. Yapmanız gereken çok basit. Yanınıza bir takım arkadaşı bulun ve Hepsi Benim’e başvurun.”

Çağla Şikel’in sözlerinden de anlaşılacağı gibi programa bir takım arkadaşı ile başvuru yapıyorsunuz ve birlikte yarışıyorsunuz. Programda yarışmacılar için çeşitli tahmin soruları sorulmaktadır. En iyi tahmini yapan yarışmacılar çeşitli ödüllerin sahibi oluyor. Finale kalan yarışmacılar kendileri için hazırlanan sorulara doğru tahminlerde bulunursalar büyük ödülün sahibi oluyorlar.

Hepsi Benim başvuru formuna ait detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Hepsi Benim Başvuru Formunda Yer Alan Sorular

Fox TV ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanan Hepsi Benim başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir. Yanlış yazılan bilgiler sonucu başvurunuz direk geçersiz sayılmaktadır.

Hepsi Benim başvuru formunda yer alan sorulardan bazıları işte şu şekildedir;

Adınız- Soyadınız
Doğum Tarihiniz
Doğum Yeriniz
Adresiniz
Yaşadığınız Şehir
Cep Telefon Numaranız
E-mail Adresiniz
Boyunuz / Kilonuz
Medeni Haliniz
Mesleğiniz

Bu kişisel bilgilerin dışında Hepsi Benim başvuru formunda yer alan sorulardan bazıları da şu şekildedir;

Başkaları ile rekabet etmeyi sever misiniz?
Partneriniz ya da ailenizden herhangi biriyle, harcadığınız para sebebiyle tartıştığınız oldu mu?
Alışverişe çok para harcar mısınız?
Bugüne kadar aldığınız en pahalı ürün nedir?
Takım arkadaşınızı üç kelime ile tanımlar mısınız?
En büyük hayaliniz nedir?
Bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Kendinizi hangi karakterlerle bütünleştiriyorsunuz?

Sorular bu şekilde uzayıp gitmektedir. Başvuru formunda çok fazla soru yer almaktadır. Hiçbir soruyu atlamadan doğru dürüst cevaplamanız gerekmektedir.

Ayrıca başvuru formunun başında sizden partneriniz ile çekilmiş bir fotoğrafınızı paylaşmanız istenmektedir. Tüm bilgileri yazıp, fotoğrafı ekledikten sonra katılım şartlarını ve gizlilik politikasını da okuyup kabul etmeniz gerekmektedir. Ardından “Gönder” tuşuna basıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çağla Şikel Kimdir?

Hepsi Benim başvuru formunu doldururken aklınızda programın sunuculuğu yapacak olan Çağla Şikel’in gelmesi çok normal. Hepimiz ekranlarda görmeye alışık olsak da belki de hakkında en az bilgiye sahip olduğumuz sunuculardan biridir. O zaman Hepsi Benim başvuru formuna ait bilgilere devam etmeden önce çok kısa Çağla Şikel hakkında da sizleri bilgilendirmek isteriz.

Çağla Şikel 2 Ocak 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Asuman ve Hüseyin Şikel çiftinin iki kız çocuğundan küçük olanıdır. Babası Karslı, annesi ise Adanalıdır.

Ailesinin sanata olan ilgisi Çağla Şikeli’in de ilgisi arttırmıştır. İlkokul dördüncü sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale eğitimi almaya başlamıştır. Ortaokul ve lise öğrenimlerinde de konservatuar eğitimi alan Çağla Şikel Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda lisans eğitimini tamamlamıştır.

Üniversiteye ilk girdiği sene yani 1997 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan Çağla Şikel yarışmada birinci gelmiştir. Ardından tüm dünyadan güzellerin katıldığı Miss World 97 güzellik yarışmasında dünya dördüncüsü olarak ödül almıştır.

Aldığı derecelerin ardından Fransa, Almanya, ABD, Rusya, Çin, İsviçre ve Mısır gibi ülkelere giderek defilelere çıkmıştır. 5 yıl boyunca defilelere çıkan Çağla Şikel 2004 yılında Cennet Mahallesi dizisiyle adını duyurmayı başarmıştır. Bu dizi sayesinde büyük ilgi gören Çağla Şikel birçok dizide görev almıştır. İşte Çağla Şikel’in yer aldığı diziler;

Cennet Mahallesi
Görgüsüzler
Avrupa Yakası
Zehirli Çiçek

Diziler kadar sunuculuğu da ön planda olan Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı bazı programlarda işte şöyledir;
Şehirler Yarışıyor
Her Şey Dahil
Kız Tarafı Erkek Tarafı
Çağla ile Yeni Bir Gün
Ben Söylerim

Şimdi ise Fox TV de yayınlanacak olan Hepsi Benim programının sunuculuğunu yapmaya hazırlanmaktadır.

Çağla Şikel 10 Ağustos 2008 tarihinde Emre Altuğ ile evlenmiştir. Çiftin Kuzey ve Uzay adında iki oğlu bulunmaktadır. Çift 12 Ocak 2015 tarihinde anlaşmalı boşanmıştır.

Hepsi Benim Başvuru Formuna Nasıl Ulaşılır?

Fox TV ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanan Hepsi Benim programının ilk tanıtımı yayınlandı. İlk tanıtımının ardından gözler Hepsi Benim başvuru formuna nasıl ulaşılacağında. Yukarıda sizler için Hepsi Benim başvuru formunda yer alan sorulardan bazılarını paylaştık. Sizlerde yapacağınız tahminlerle para kazanmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

Hepsi Benim başvuru formuna https://www.fox.com.tr/Hepsi-Benim/Basvuru-Formu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.