İBO Show Seyirci Başvuru Formu

İBO Show Seyirci Başvuru Formu

13 Kasım 2020 2 Yazar: admin

Türkiye’nin en sevilen ve en beğenilerek izlenen ve izlerken eğlendiren programı olan İbo Show yeniden sizleri eğlendirmek ve akşamlarınızı neşelendirmek için yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. İbrahim Tatlıses sevilen bir sanatçı olması ve ibo show’unda eski bir serüveninin olması sebebiyle daha yayına girmeden seyirci kitlesi şimdiden merakla İbo Show seyirci başvuru formu diye aratmaya başladı bile. İbo Show seyirci başvuru formuna nasıl ulaşılır? İbo Show seyirci başvuru formu hakkındaki tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Türkiye olarak 9 yıldır ekranlarda olan İbo Show’u büyük bir heyecanla ekranda olduğu günü bekliyor, o akşam evlerimizde biraz hüzün, biraz eğlence ile geçen geceleri tekrar yaşayacak olmak hepimizi oldukça heyecanlandırıyor. Öyle bir kitle var ki evden izlemek, eğlenmek yeterli gelmiyor İbo Show’u canlı canlı izlemek istiyor. İşte İbo Show seyirci başvuru formu siz programı canlı izlemek ve eğlenmek isteyen okurlarımız için yazının devamında yer almaktadır.

İbo Show ekranlara ilk gün çok özel bir şekilde hazırlanıyor. Bu özel hazırlığın nedeni ise biliyorsunuz ki hepimizin öğrendikten sonra çok üzüldüğü ve iyileşmesi için dualar ettiğimiz, sağlık durumunu yakından takip ettiğimiz İbrahim Tatlıses kendi programından ayrılırken silahlı bir saldırıya uğramıştı ve uzun süreler boyunca da tedavisi devam etmişti.

İşte o silahlı saldırıya uğradığı gece İBO Show ‘da Deniz Seki ve Kutsi yer almıştı. Şimdi yeniden ekranlara 9 yıllık hasretten sonra dönen İBO Show ilk özel bölümünde o kötü gününde ağırlamış olduğu konuklarını yeniden ekranlara getirecek. Sizlerde İbrahim Tatlıses’in bu özel anında yanında olmak ve Deniz Seki ile Kutsi’yi de yakından görmek istiyorsanız İBO Show seyirci başvuru formu ile programa katılma şansı yakalayabilirsiniz.

İbrahim Tatlıses o gece neler yaşadı, o geceden sonra hayatında neler oldu? Kimler yanındaydı, onu nasıl bir hayat karşıladı, iyileştikten sonra ilk hangi şarkıyı söyledi ve İBO Show’da da hangi şarkıyı seslendirecek sizlerde merak ediyorsanız sevgili İbrahim Tatlıses hayranları İBO Show seyirci başvuru formu ile başvurabilir sizde İbrahim Tatlıses’in bu özel anında yanında olabilirsiniz.

İBO Show yeni yayın dönemine Star TV de başlayacak. İBO Show’u canlı olarak izlemek isteyen sevgili hayranları ise şimdiden İBO Show’a nasıl başvuru yapacaklarını araştırmaya başladılar bile. İBO Show programına seyirci olmak isteyen kişilerin İBO Show seyirci başvuru formu ile başvurup bu başvuru formunu doğru ve eksiksiz bilgiler ile doldurması gerekmektedir.

Başvuru formundaki en önemli kriter ise İBO Show’a başvuru yapabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Ama ben 18 yaşında değilim yine de İbrahim Tatlıses’i yakından görmek istiyorum İBO Show’u canlı izlemek istiyorum diyorsanız ailenizden yazılı kâğıt beyan etmeniz gerekmektedir.

Konu Başlıkları

İBO Show Formatı Nasıl Olacak?

Bir dönem tüm Türkiye’nin severek izlediği ve her hafta merakla hangi konukların olacağını beklediği İBO Show Star TV ekranlarında yerini alacak. İBO Show’un yeniden başlayacağını duyan hayranları ise son programın yayınlandığı gün neler oldu?

İbrahim Tatlıses neler yaşadı bunları İbrahim Tatlıses’in ağzından duymak ona destek olabilmek için İBO Show seyirci başvuru formu ile programa başvurmaya başladılar bile. İBO Show eski formatıyla yayın hayatına devam edeceğini duyurdu. Burada sadece dikkat çeken tek şey ise son yayında yanında olan Deniz Seki ve Kutsi’nin 9 yıllık aradan sonra İbrahim Tatlıses’in İBO Show’da ilk konukları olacak olmalarıydı.

İBO Show’da eski format devam ederken programa İBO Show seyirci başvuru formu ile başvuran kişiler seyirci olarak kabul edilebilecekler.

İBO Show Başvuru Formunda Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

İbrahim Tatlıses hayranları 9 yıllık aradan sonra İBO Show’un başlayacağını duyunca ilk merak ettikleri şey İBO Show seyirci başvuru formu ile nasıl başvuru yapabilirim ya da başvuru formunda nelere dikkat etmem gerekiyor sorularını sormaktadırlar.

İBO Show seyirci başvuru formunda yazım hatası yapmadan ve imla kurallarına dikkat ederek ve en önemlisi de yanlış bilgi vermeden İBO Show seyirci başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan telefon numarası e-mail adresi tarzındaki bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılmalıdır.

İBO Show Seyirci Başvuru Formu Nerede

Eğlence programlarını seven, şarkı, türkünün olduğu her yerde olan bir millet olarak İBO Show’un geri dönecek olması hem hayranlarını hem de televizyon camiasını oldukça sevindirdi. İBO Show hayranları da programı yakından izlemek canlı canlı özledikleri İbrahim Tatlıses’i görmek için İBO Show seyirci başvuru formu ile ilgili bilgi almaya çalışmakta.

İBO Show seyirci başvuru formu, İBO Show’un yayınlanacağı kanal olan Star TV’nin resmi internet sitesinde yer almaktadır. İBO Show’u canlı izlemek isteyen İbrahim Tatlıses hayranları Star TV’nin resmi internet sitesine girerek buradan İBO Show’un yayınlanacağı bölümü seçerek başvuru formuna ulaşabilirler. İBO Show başvuru formuna ulaşan izleyicilerin yapması gereken en önemli şey form da yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde beyan etmektir.