İyi Fikir Başvuru Formu

İyi Fikir Başvuru Formu

17 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

Korona virüsünden dolayı yayın hayatında değişikliğe giden TRT 1 birbirinden güzel ve öğretici programları ile izleyicileri ekran karşısına toplamaktadır. Evdekal çağrısı ile bu dönemde evde kalmak zorunda kalan izleyiciler TRT 1’in gündüz kuşağı sayesinde keyifli vakit geçirmektedirler. Hafta içi her gün saat 09:30’da yayınlanan İyi Fikir programının sunuculuğunu Salı, perşembe ve Cuma Seval Çöpür, Pazartesi ve çarşamba ise Doç. Dr. Halit Yerebakan yapmaktadır. Sizler de programa katılarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İyi Fikir başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? İyi Fikir programına nasıl başvuru yapılır? İyi Fikir programı iletişim bilgileri nelerdir? İyi Fikir başvuru formu ve daha fazlası yazımızın devamında yer almaktadır.

Sağlıktan modaya, güzellikten oyunculuğa, tasarımdan salgına, bahçelerden evlere birçok konunun konuşulduğu programa her gün birbirinden farklı konuklar yer almaktadır. Korona virüsünden dolayı konuklar programa evlerinden canlı olarak katılmaktadır. Sizler de evlerinizden programa katılarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Seval Çöpür Kimdir?

1982 Sakarya doğumlu Seval Çöpür aslen Karslıdır. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Seval Çöpür TÜBİTAK projesinde yer aldı. Ardından İstanbul Medya Akademisi’nde spikerlik eğitimi alan Seval Çöpür 2011 yılında TRT ana haberde spikerlik yapmaya başlamıştır. Uzun süre spikerlik yapmaya devam eden Seval Çöpür şimdi de TRT ekranlarında yayınlanan İyi Fikir programının Salı, perşembe ve Cuma sunuculuğunu yapmaktadır.

Halit Yerebakan Kimdir?

1982 doğumlu Halit Yerebakan İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Kalp ve damar cerrahisi üzerine uzmanlık yapan Halit Yerebakan Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi’nde başhekimlik yapmaktadır.

Doç. Dr. Halit Yerebakan uzman olarak mesleğine adımını attığı ilk günlerde Columbia Universitesi’nde kalp nakli araştırma ve koordinasyon ekibinde yer almış ve doktora sonrası araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. Meslek hayatının daha ilk yıllarında olmasına rağmen Doç. Dr. Halit Yerebakan tamamı uluslararası ve önemli kongrelerde sunulmuş 41 literatür çalışması bulunmaktadır.

Doç. Dr. Halit Yerebakan’ın en büyük hayali Türkiye’nin dünya standartlarında kalp-akciğer nakli yapılabilir bir ülke olmasına katkı sağlamaktır. Halen bu yönde çalışmalarını yapmaktadır.

Başarılı bir hekim olan Halit Yerebakan şimdi de Pazartesi ve çarşamba günleri saat 09:30’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan İyi Fikir programının sunuculuğunu yapmaktadır.

İyi Fikir Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Haftanın farklı günlerinde iki farklı sunucunun moderatörlüğünde yayınlanan İyi Fikir programı her bölümünde keyifli konukları ağırlayarak hoş sohbetler edip bir yandan da insanları bilgilendirmektedir.

Doç. Dr. Halit Yerebakan’ın sunuculuğunu yaptığı Pazartesi ve Çarşamba günleri daha çok sağlık alanında ve tıp dünyasına yönelik sohbetler geçmektedir. Bu günlerde programa katılan konuklarda sunucumuz gibi ünlü hekimlerdir. Farklı branşlardan ağırlanan konuklar sayesinde farklı sağlık konularına değinilmektedir. Sizlerde dilerseniz programa katılarak hem sunucumuza hem de konuklarımıza soru sorabilir ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Seval Çöpür’ün sunuculuğunu yaptığı Salı, Perşembe ve Cuma günleri daha ünlük hayattan sohbetler edilirken bir yandan sanat, tasarım, bahçe işleri, psikoloji gibi daha genel konular üzerinden sohbet edilmektedir. Sizler de programa katılarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İyi Fikir programına katılmak istiyorsanız telefon, mail ve adres gibi iletişim kaynaklarını kullanmanız gerekir. İşte İyi Fikir programına başvuru için iletişim bilgileri;

Adres: Turan Güneş Bulvarı 06540 Оr-аn /Аnkara Türkiye
Tel: 444 0 878
Fax:+90 312 463 49 87
E-mail: trt1@trt.net.tr