Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu

Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu

21 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

TV8 ekranlarında yepyeni bir programla izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Lezzet Düşkünleri pazartesi gününden itibaren saat 15:45’de TV8 ekranlarında yer almaktadır. Yemek programlarına bambaşka bir format getiren Lezzet Düşkünleri daha başlamadan yoğun bir ilgi görmektedir. Sizlerde yarışmaya başvuru yaparak büyük ödülü kazanabilirsiniz. Lezzet Düşkünleri başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Lezzet Düşkünleri programına nasıl ulaşabilirim? Lezzet Düşkünleri başvuru formu ve merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

TV8 kanalı yaptığı her programla çok konuşulmakta ve izlenme rekorları kırmaktadır. Master Chef programının ardından yemek programlarına yoğun ilgi olduğunu fark eden TV8 şimdi de farklı bir konseptle yemek programını ekranlara getirmektedir.

Lezzet Düşkünleri Programının Formatı

25 Mayıs pazartesinden itibaren gündüz kuşağının sevilen programı Lezzet Düşkünleri olacaktır. Lezzet Düşkünleri programının sunuculuğunu Gabriele Sponza gerçekleştirmektedir. Pek tanındık bir yüz olmasa da kısa sürede ekranda onu görerek tanıyacağımız ve izlemekten zevk alacağımız bir sunucu olacaktır.

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Lezzet Düşkünleri programında hem profesyonel olarak yemek yapanlar hem de profesyonel olmasa da yemek yapmayı seven herkes yarışabilecek. Pazar günü hariç geri kalan her günde yayınlanması beklenen Lezzet Düşkünleri programına çift olarak yarışılmaktadır. El becerinize güveniyorsanız, hızınıza güveniyorsanız yanınıza aldığınız bir yardımcınız ile programa başvuru yapabilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri programında hafta finalinde en az puanı alan bir çift yarışmacı elenirken, en yüksek puanı alan çift yarışmacı da büyük ödülü kazanacaktır. Bu arada söylemeden geçmeyelim bu yarışmada çift olarak yarışmaktasınız. Her hafta elenen çiftin yerine de bir sonraki hafta yeni bir çift eklenmektedir.

Sunucu Gabriele Sponza Lezzet Düşkünleri fragmanında şunları söylüyor; “Birbirinden iddialı 5 yarışmacı yardımcıları ile birlikte takım olarak her gün 7 saatlerini aynaların ardında gizlenmiş kameraların olduğu bir evde geçireceklerdir. Birbirinden lezzetli yemekler, her hafta zorunlu olarak verilen yöresel lezzetler, yarışmacılarımızın pişirirken anlatım görevleri ve siz izleyicilerimizin oylarıyla gerçekten lezzet düşkünlerinin programı başlıyor. Hedefimiz gün yüzüne çıkmamış lezzet tarifi, gün yüzüne çıkmamış mutfak sırrı kalmayacak. Haksız eleştirenlerin değil, en iyisini yapanların kazanacağı, rekabeti en üst düzeyde yaşatırken her gün bilgilendirmeyi de hedefleyen lezzet düşkünleri başlıyor.”

Sizler de en güzel yemeği ben yaparım, elimin lezzetine güveniyorum ve mutfak bilgim var diyorsanız hemen Lezzet Düşkünleri başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Gabriele Sponza Kimdir?

1982 doğumlu Gabriele Sponza Amerika’da Johnson & Wales Üniversitesi’nde Mutfak Sanatları bölümünden mezundur. Mezuniyetinin ardından Fransa’nın birçok bölgesindeki restoranlarda aşçılık yaptı. Ardından Türkiye’ye gelen Gabriele Sponza İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı Clement’s Restoran da şeflik yaptı. Buranın ardından “The Bosphorus” bünyesinde Gaja Restaurant’ta çalıştı.

İstanbul Mutfak Sanatları Akadermisi’nde eğitmenlik hayatına başlayan Gabriele Sponza İzmir Ekonomi Üniveritesi Mutfak Sanatları ve Yönetim bölümünde ve Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda eğitmen şef olarak görev almıştır. Şu anda da halen İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetim bölümünde bölüm başkanı olarak görevine devam etmektedir.

24Kitchen kanalında yaptığı lezzetler ile adından sık sık bahsettirmeyi başaran Gabriele Sponza şimdi de TV8 de yayınlanacak olan Lezzet Düşkünleri programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Lezzet Düşkünleri Programına Başvuru Nasıl Yapılır?

Hafta içi her gün saat 15:45’de TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Lezzet Düşkünleri programında kendine güvenen 5 yarışmacı yanlarına aldıkları 5 yardımcı ile her gün belirlenen tarifleri yapacaklar. Tabi bunları yaparken de bir yemek programı sunar gibi de yaptıkları her şeyi anlatmaları gerek.

En iyi lezzeti yapan, diğer yarışmacılardan ve sunucudan en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur. Ayrıca en az puanı alan yarışmacı çiftte programa veda etmektedir. Her hafta veda eden yarışmacının yerine yeni bir çift eklenmektedir. Sizler de programa başvuru yapabilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri başvuru formuna http://www.tv8basvuru.com/ linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. TV8’in internet sitesinden de gerekli açıklamaları görüp ona göre başvurunuzu yollayabilirsiniz. Lezzet Düşkünleri başvuru formunda adınız, soyadınız, yaşınız, mesleğiniz gibi klasik soruların yanı sıra yemeğe olan ilginiz, kaç yıldır mutfakla uğraştığınız, en güzel yaptığınız yemek ve neden katılmak istediğinize dair sorular da yer almaktadır. Ayrıca başvurunun sonunda sizden bir adet fotoğraf ve kendinizi anlatan kısa bir video çekip yüklemeniz istenmektedir. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra “Başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler de Lezzet Düşkünleri başvuru formunu doldurarak yarışmada büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.