Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Başvuru Formu

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Başvuru Formu

28 Nisan 2020 0 Yazar: admin

Müge Anlı yıllardır ekranların en sevilen kadın sunucularından biridir. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birçok olayı çözen, ihtiyaç sahiplerine yardım eden Müge Anlı bu seferde kadınların hayallerini gerçekleştirmek için ekran karşısına geçiyor. Sizler de hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programa başvuru yapabilirsiniz. Müge Anlı ile Gücümüz Yeter başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programına başvuru nasıl yapılır? Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programının konsepti nasıldır? Vb. merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Ekranların sevilen ve dobra kadını Müge Anlı Finish’in ortaklığında kadınların hayallerini gerçekleştirecek bir program yapmaktadır. Henüz yeni başlayan bu programa ilgi oldukça fazladır. Ev hanımlarına seslenen ve “Hayallerinizi gerçekleştirmeye, dünyamızı güzelleştirmeye gücümüz yeter” sloganı ile yola çıkan Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programı her Çarşamba atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının hemen ardından yayınlanmaktadır.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Programı

Müge Anlı çok uzun yıllardır yayın hayatında yer almakta ve 10 yıldan fazla Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapmaktadır. Özellikle ev hanımları her sabah Müge Anlı’yı izlemekte ve hiçbir bölümünü kaçırmamaktadır. Dobra kişiliği ve sevecen tavrı ile 7’den 70’e herkesin sevdiği Müge Anlı yardım elini insanlara uzatmaya devam ediyor.

Finish markasının ortaklığıyla izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programında Müge Anlı ev hanımlarına seslenerek “Bulaşığı finish halletsin sizde hayallerinizin peşinden gidin” diyerek programa davette bulunmuştur.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programı her Çarşamba atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının hemen ardından izleyici ile buluşmaktadır. Müge Anlı ev hanımlarının hayallerini gerçekleştirmek için onlara destek olmakta ve her türlü yardımı yapmaktadır.

“Hayatımızı değiştirmeye gücümüz yeter” sloganı ile yola çıkan Müge Anlı ev hanımlarına şöyle seslendi; Hanımlar!
Çoğumuz evdeyiz, ev işiyle uğraşıyoruz. Ömrümüzün kim bilir kaç yılı mutfağa gidiyor..
Peki mutfağın dışında hayallerini kovalamak isteyenimiz yok mu? Mesleğini yapmak, sanatını konuşturmak, yeteneğini hayata geçirmek, eğitim hayatına atılmak isteyenlerimiz? Mutlaka var. Formu doldurun, bana hikayenizi de hayalinizi de anlatın. Aranızdan seçilenler, Müge Anlı ile Gücümüz Yeter’e katılacak. Tanışalım konuşalım. Ve mutfağın dışında sizi neler bekliyormuş hep birlikte görelim.

Bu seslenişin ardından yüzlerce binlerce insan hayallerini gerçekleştirmek için Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programına başvuru yapmıştır. Sizlerde hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurup iletmektir.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Müge Anlı gerek katıldığı programlar olsun gerekse sunuculuğunu yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olsun her fırsatta hem kız çocuklarını hem de kadınları savunmuş ve onların okuması, hayallerini gerçekleştirmesi için sürekli uğraş vermiştir. Finish bulaşık deterjanı markası ortaklığında Müge Anlı’nın bu çabası artık programa dönüşmüştür. “Hayatımızı değiştirmeye gücümüz yeter” diye Müge Anlı, Müge anlı ile gücümüz Yeter programının sunuculuğunu en içten şekilde yapmaktadır.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter başvuru formunda yer alan sorular şu şekildedir;
Adınız
Yaş aralığınız
Yaşadığınız şehir
Daha önce bir yerde çalıştınız mı?
Mesleğiniz
Medeni haliniz
Eşinizin mesleği
Kaç yıldır evlisiniz?
Çocuklarınız var mı?

Bu şekilde genel soruların ardından size “Hayalleriniz nedir ve bunları gerçekleştirmek için nelere ihtiyacınız var?” ve “Bu hayal ile ilgili hiç çalışma yaptınız mı?” gibi cevaplamanız gereken bazı özel sorular sorulmuştur. Tüm soruları cevapladıktan sonra sizden başvuruya bir adet fotoğraf yüklemeniz ve cep telefon numaranızı yazmanız istenmektedir. Bunları da hallettikten sonra “Tamamla” butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter başvuru formuna https://www.gucumuzyeter.com/hemen-basvur linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Unutmayın “Hayatımızı değiştirmeye gücümüz yeter!”.