Sağlıklı Mutfak Başvuru Formu

Sağlıklı Mutfak Başvuru Formu

14 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

TRT 1 ekranlarında yine sevilerek izlenen bir program seyirci ile buluşmaktadır. Hafta içi her gün saat 14.45’de Sağlıklı Mutfak programı ekrana gelmektedir. Programın sunuculuğunu İpek Tuzcuoğlu üstlenirken Türkiye Aşçılar Federasyonu başkanı ünlü şef Zeki Açıköz’de eşlik etmektedir. Hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında 14.45’de yayınlanan Sağlıklı Mutfak programına başvuru yaparak sizler de beğendiğiniz tarifleri paylaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sağlıklı Mutfak başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Sağlık Mutfak programına nasıl başvuru yapabilirim? Sağlıklı Mutfak programı iletişim bilgileri nelerdir? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Sağlıklı Mutfak Programı

Korona virüsünden dolayı TRT 1 ekranında “Ev Hayat Dolu” Kuşağı’nda yayın hayatına başlayan “Sağlıklı Mutfak” programı, ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu. Sağlıklı Mutfak, ülkemizin dört bir yanında evdekal çağrısına uyan izleyiciler için her evin mutfağında mevcut olan besinlerle yapılabilecek, bağışıklık sistemini güçlendiren yemek tarifleri yapmaktadır. Ayrıca her bölümde alanında uzman konukları ağırlayarak önerileriyle sağlıklı beslenme konusunda farkındalık yaratıyor.

Sağlıklı Mutfak programın sunuculuğunu üstlenen ünlü isim ve ekranların sevilen yüzü İpek Tuzcuoğlu’na, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) Başkanı ünlü şef Zeki Açıköz eşlik etmektedir.

Sağlıklı Mutfak evdekal sürecinde hafta içi her gün TRT 1 ekranında saat 14:45’de televizyon başındaki izleyicilere verdiği sağlıklı, bağışıklık güçlendirici ve az kalorili yemek önerileriyle şimdiden ekranların sevilen yüzü olmayı başarmıştır.

Sağlıklı Mutfak programında konuklar “sosyal mesafe” kuralına bağlı kalarak, yayına internet aracılığıyla uzaktan bağlanıp uzman görüşlerini ve evdekal sürecinde besinlerin vücuda faydalarıyla ilgili önemli bilgileri izleyicilere aktarıyor.

Keyifli sohbetlerin yapıldığı ve lezzetli, sağlıklı yemeklerle evde kaldığımız bu dönemde güzel vakit geçirebilirsiniz.

İpek Tuzcuoğlu Kimdir?

1971 İzmir doğumlu İpek Tuzcuoğlu 3 yaşında başlayıp 13 yaşına kadar bale eğitimi aldı. Küçükken balerin olmak isteyen İpek Tuzcuoğlu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda yer aldı. O dönemde TRT’nin yapmış olduğu çeşitli dramlarda rol alarak adından bahsettirmeyi başarmıştır.

1995 yılında Ankara’dan İstanbul’a gelen İpek Tuzcuoğlu dizi, film, reklam ve sunuculuk gibi birçok alanda çalışmaya başlamıştır. Yer aldığı dizi ve filmler saymakla bitmez ve şimdi de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sağlıklı Mutfak programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Zeki Açıköz Kimdir?

1966 doğumlu Zeki Açıköz Mengen doğumludur. Aşçılık hayatına ilk kez 1979 yılında başlayan Zeki Açıköz ilk tecrübesini Bodrum’da bir restoranda gerçekleştirmiştir. O zamandan beri kendini geliştiren ve elinin lezzetini tüm dünyaya duyurmayı başaran Zeki Açıköz şimdiler de Türkiye Aşçılar Federasyonu’nun başkanlığını yapmaktadır.

Zeki Açıköz İpek Tuzcuoğlu ile birlikte TRT 1 de yayınlanan Sağlıklı Mutfak programında birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemekler yaparak izleyicileri ekran karşına toplamaktadır.

Sağlıklı Mutfak Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Hafta içi her gün saat 14:45’de izleyici ile buluşan Sağlıklı Mutfak programına sizlerde başvuru yaparak merak ettiklerinizi ve öğrenmek istediklerinizi hem sunuculara hem de konuklara sorabilirsiniz. Evde kaldığımız bu dönemde keyifli vakit geçirmenizi sağlayan program aynı zamanda iftar için pişirebileceğiniz kolay ve pratik tarifler de vermektedir.

Sizler Sağlık Mutfak programına katılmak istiyorsanız https://www.trt1.com.tr/programlar/saglikli-mutfak linkine tıklayarak TRT 1 in resmi internet sitesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz bölümleri izleyebilirsiniz.

Sağlıklı Mutfak İletişim Bilgileri

İpek Tuzcuoğlu’nun sunumu ve Zeki Açıköz’ün eşliğinde Sağlıklı Mutfak programı hafta içi her gün izleyici ile buluşmaktadır. Yukarıda paylaştığımız linkten programa başvuru yapabilirisiniz. Dilerseniz programa telefon ile bağlanabilir ya da mail atabilirsiniz. Bunun için gerekli bilgiler şöyledir;

Sağlıklı Mutfak programı adres: Turan Güneş Bulvarı 06540
Оr-аn /Аnkara
Türkiye
Sağlıklı Mutfak programı tel: 444 0 878
Sağlıklı Mutfak programı fax:+90 312 463 49 87
Sağlıklı Mutfak programı e-mail: trt1@trt.net.tr