Şans Kapıyı Çalınca Başvuru Formu

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru Formu

14 Ağustos 2020 0 Yazar: admin

Şans Kapıyı Çalınca programının tanıtım filmi ekranlarında yayınlanmaya başlaması ile birlikte birçok insan araştırma yapmaya başladı. Yıllar önce birçok yarışmacısına ödül kazandıran Şans Kapıyı Çalınca programı ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu birçok kişi tarafından araştırmaya başlandı. Heyecan dolu yarışma aile babasının çalışması ve başarması temeline dayalı bir yarışmadır.

Şans Kapıyı Çalınca başvuru formuna nasıl ulaşılır? Şans Kapıyı Çalınca programına başvuru nasıl yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Şans Kapıyı Çalınca Programı Formatı

Ailenin babasının ailesi için büyük ödülü kazanmak adına mücadele ettiği bir programdır. Şans Kapıyı Çalınca programında el ve vücut becerisi, görsel tanıma, hafıza, ezber ve benzeri yetenekleri kullanmak gerekmektedir. Ailelere birkaç gün oyun hakkında çalışma izni verilir ve evlerine oyun mekanizmaları bırakılır. Oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgiler alan aile stüdyoya gelerek büyük ödül için son kez oyunu oynarlar.

Sıradışı ve oldukça eğlenceli olan Şans Kapıyı Çalınca programı aile içi dayanışmanın önemini, güzelliğini, aile babasının mücadeleci yapısını gösteren bir içeriğe sahiptir. Bu nedenle ülkemizde yayın tarihi ile birlikte oldukça beğeni toplamıştır.

Şans Kapıyı Çalınca Programı Büyük Ödülü

Aileler evlerinde oyunlara birkaç gün içerisinde çalıştıktan sonra büyük ödül için kader anı adı verilen son oyunlarını oynamaktadırlar. Bu oyun stüdyoda gerçekleştirilmektedir. Stüdyoda gerçekleştiren oyunda başarılı olan ailelere birçok ödül verilmektedir. Şans Kapıyı Çalınca programının en büyük ödülü ise 50 bin TL olarak bilinmektedir.

Şans Kapıyı Çalınca Programının Hikayesi

Gerçek adı Happy Family Plan olarak bilinen yarışma programı Japonya kökenlidir. İlk olarak Med yapımın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini ise Uğur Aksay’ın yaptığı Show TV’de yayınlanmıştır. Show TV’de yayınlandığı sırada sunuculuğunu Seray Sever ve Kayra Şenocak yapmıştır.

Her hafta bir ailenin yarıştığı programda aile reislerini bir hafta boyunca çalışması için oyun verilmektedir. Son oyun ise stüdyoda kader anı olarak oynanmaktadır. Final bölümünde yarışmacı aileler başarılı olursa büyük ödül kazanmaktadır. Bu sırada yarışmacılar hazırlık sırasında her anlarını görüntülemektedir. Program formatı sonrasında yeni versiyonu ile ekranlara çıkmıştır. Süheyl Uygur tarafından sunulan şansı kapıdan bakınca olarak yenilenmiş program Kanal 7 televizyonunda yayınlanmıştır.

Şans Kapıyı Çalınca Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Şans Kapıyı Çalınca programına nasıl başvuru yapılacağı programın duyulması ile birlikte araştırmaya başlanmıştır. ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak program aile babasının bir hedef uğruna çalışması ve bunu kader anı sahnesini tekrarlaması temeline dayalı bir yarışmadır. Aile babaları programda 50.000 lira kazanabilmek için ailesi adına mücadele etmektedir.

Birçok yeteneğin gerektirdiği oyunlar birkaç gün çalışılarak gerçekleşmektedir. Şans Kapıyı Çalınca programından 50 bin lira büyük ödülü kazanabilmek için yarışmacılar ATV kanalının resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu dondurmalıdır.

Formda istenenler ise kısaca şöyle sıralanabilir;

  • Kişisel bilgiler
  • Fotoğraf
  • Ailenin isimleri
  • Adres ve benzeri bilgilerin doldurulması istenmektedir ve doğru bir şekilde başvurusunu tamamlayan ilgili kişiler dönüş yapılmasını beklemek durumundadır.

Şans Kapıyı Çalınca Programının Sunucusu Kimdir?

Yıllar önce sunuculuğunu Seray Sever ile Kayra Şenocak’ın yaptığı Şans Kapıyı Çalınca programı yeniden ekranlara çıkacak ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yarışma programının yapımcılığını NTC Medya üstlenmiştir. Programın yeni sunucusu ise oyuncu Ferit Aktuğ tarafından yapılacağı tanıtım filminde gözükmektedir. Programın yeniden başlayacağını duyurulması büyük yankı yapmıştır.

Şans Kapıyı Çalınca Programı Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yıllar önce yayınlanması ile birlikte oldukça eğlenceli olan güldüren Şans Kapıyı Çalınca yarışma programı ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacaktır. Programı her hafta salı akşamları saat 20.00’de başlayacağı belirtilmiştir. Program son olarak final gecesinde yani kader anında canlı olarak yayınlanacaktır.

Şans Kapıyı Çalınca Programı Ne Zaman Başlayacak?

Alışılmışın dışında birçok oyunun yer aldığı Şans Kapıyı Çalınca yarışma programı birçok programda farklıdır. Bu nedenle önceki yayınlarında da izleyicisi tarafından merakla seyredilmiştir. Büyük ödülü kazanabilmek için tek yapılması gereken eve kurulan oyunu iyi bir şekilde çalışılmakta ve kader anı adı verilen final programında başarı ile oyunun tamamlanmasıdır. Kader anı adı verilen son oyunda büyük ödül 50.000 TL’nin sahibi olabilmek için başarılı bir oyun çıkartmak gerekmektedir.

Şans Kapıyı Çalınca isimli eğlenceli yarışma programını merakla bekleyen izleyiciler için ilk yayın tarihinin 28 Temmuz 2020 salı akşamı oldu açıklanmıştır. Salı günü saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyiciler için yayın hayatına başlayacaktır.

Şans Kapıyı Çalınca Programının Sunucusu Ferit Aktuğ Kimdir?

Son zamanlarda oynadığı diziler ile adını sıklıkla duyuran Ferit Aktuğ Gözde oyuncu olarak tanınmaya başlanmıştır. Aksu 1978 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. 2002 yılında oyunculuk hayatına başlayan başarılı oyuncu TRT de yayınlanan Koçum Benim adlı gençlik dizisinde rol almıştır.

Yıldızı parlayan oyuncu 2003 ve 2004 yıllarında da iki farklı rolde oynamıştır. Sonrasında ise 2007 yılında Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde rol alarak büyük beğeni toplamıştır. Dizi sayesinde geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanmıştır. Kariyeri boyunca birçok projede yer alan Ferit Aktuğ ekranlara yayın hayatına yeni başlayacak Şans Kapıyı Çalınca programı ile tekrar gündeme gelmiştir.