Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru Formu

Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru Formu

9 Kasım 2019 1 Yazar: admin

Seda Sayan ile Yemekteyiz programı hafta içi her gün TV8 ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. İki sezondur TV8 ekranlarında yayın hayatına devam eden Yemekteyiz programını geçen sezon Onur Büyüktopçu sunarken bu sezonun sunucusu Sedan Sayan oldu. Bloom Medya’nın yapımcılığını üstlendiği hem yemeklerin yapıldığı hem de tartışmaların eksik olmadığı Seda Sayan ile Yemekteyiz programı gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasındadır.

Konu Başlıkları

Seda Sayan ile Yemekteyiz’e Nasıl Başvurulur?

Yarışma programının kuralları daha önceki sezonlarda olduğu gibi aynı şekilde devam ediyor. 5 adet yarışmacının olduğu programda hafta içi her gün bir yarışmacı diğer yarışmacılara evlerinde yemek daveti veriyorlar. Davete katılan yarışmacılar günün sonunda davet veren kişinin yemeklerini, servisini ve davranışlarını değerlendirerek puan veriyorlar.

Yarışmacılar yemeklerini kendi damak zevklerine göre yaparken yüksek puan almak ve büyük ödülün sahibi olmak için diğer yarışmacılara da beğendirmek zorundalar. Herkesin damak zevki bir olmayacağı için fikir ayrılıkları, eleştiriler, hatta tartışmaların sık sık olduğu programda gergin ortamı sakinleştirmek sunucu Seda Sayan’a kalıyor.

Tüm yarışmacıların davet süreçleri bittikten sonra haftanın sonunda yani Cuma günü en çok puanı toplayan yarışmacı Seda Sayan tarafından açıklanır ve haftanın galibi olan yarışmacı 10.000 TL para ödülünün sahibi oluyor.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Başvuru Formu

Seda Sayan ile Yemekteyiz programının başvuruları internet ortamında başvuru formu ile yapılmaktadır. Programa katılmak isteyen yarışmacı adaylar formda yer alan bütün soruları doldurarak başvuru yapabilirler.

Formda yer alan sorular aşağıdaki gibidir;

Adınız

Soyadınız

Doğum tarihiniz

Doğum yeriniz

Eğitim durumunuz

Mesleğiniz

Yaşadığınız şehir

Ev adresiniz

Cep telefonunuz

Size ulaşabileceğimiz bir yakınınızın telefonu

E-posta

İlgi alanlarınız

Tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru yazılmış olması gerekiyor. Yanlış girilen bilgi sonucunda size ulaşılamaz ve yarışma başvurunuz gerçekleşemez.

Siz de el lezzetinize ve yemeklerinize güveniyorsanız, en iyi yemeği ben yaparım gaziantep escort bayan diyorsanız ve 10.000 TL para ödülünü kazanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

Seda Sayan ile Yemekteyiz başvuru formuna http://www.tv8basvuru.com/basvuru/yemekteyiz/1 ulaşabilirsiniz.