Survivor Panorama Seyirci Başvuru Formu

Survivor Panorama Seyirci Başvuru Formu

21 Haziran 2019 0 Yazar: admin

Survivor Panorama TV8 kanalında yayınlanan adada kalan bir grup insanın hayatta kalma mücadelesini konu alanSurvivor” programında oynanan oyunların, yarışmacılar arasında yaşanan olayların değerlendirildiği bir talk show programıdır. Survivor Panorama programına nasıl seyirci olunur? Nasıl başvurulur? sorularının cevabı için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz

Bu yıl Survivor Panorama 2019 sezonu yayınlanan program ilk kez 2014 yılında yayın hayatına başlamış ve bugüne kadar 5 sezonu geride bırakmıştır. Sunuculuğunu Nur Tuğba Algül ile Hakan Hatipoğlu’nun yaptığı bu program “Survivor” yayınlandığı süre boyunca hafta içi her gün öğlen 11’de TV8 binasında çekilmekte ve canlı olarak yayınlanmaktadır. Bu sene Survivor Yunan ve Türk yarışmacıların karışık olarak yarıştığı siyah ve beyaz takım olmak üzere iki farklı takımdan oluşmaktadır. Siyah takımı oluşturan yarışmacılar; Dimitra Vamvakousi, Emre Durak, Katerina Dalaka, Panagiotis Konstantinidis, Sude Burcu, Yusuf Karakaya. Beyaz takım yarışmacıları; Afroditi Skafida, Bora Edin, Kyriakos Pelekanos, Nikos Kosmas, Okay Köksal veSeda Ocak’tır. Elenen yarışmacılar ise; Atakan Işıktutan, Büşra Yalçın, Dimitra Tsaganau, Dimitris Margaritis, Ecem Onaran, Elpida Meziridou, Hakan Kanık, Hikmet Tuğsuz, Ioulieta Kitrinou, Kaan Güvenilir, Kader Karakaya, Melisa Emirbayer, Nadia Mavroudea, Patrick Ogunsoto, Ria Kolovou, Sabriye Şengül, Spyros Gourdoupıs, Tony Stavratis, Vasilis Simos ve Vasilis Vasilikos’tur.

Programa elenen yarışmacılar ve önceki Survivor’larda yer almış eski yarışmacılar arasından canlı yayın konukları alınmaktadır.

Survivor Panorama Seyirci Başvuru Nasıl Yapılır?

Survivor Panorama canlı yayını esnasında stüdyoda bulunup programı izlemek istiyorsanız yapmanız gereken Survivor Panorama Seyirci Başvuru sürecini tamamlamaktır.  Survivor Panorama Seyirci Başvuru Formu üzerine adınız, soyadınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, cep telefonunuz, öğrenim durumunuz, mesleğiniz, yaşadığınız şehir, Survivor’da desteklediğiniz kişi ve Survivor’ı takip etme sıklığınızı belirtip iki farklı fotoğrafınızı yükleyerek Survivor Panorama Seyirci Katılım aşamalarını başarıyla yerine getirdikten sonra Survivor Panorama Seyirci Kayıt işlemini tamamlamış olursunuz. Siz de hemen şimdi başvurabilirsiniz.

Survivor Panorama Seyirci Başvuru Formu için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır:

http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor-panorama/1

Adres: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul 34396

Tel:(0212) 304 88 88

TV8 İzleyici Hattı:(0212) 987 30 70

E-posta: izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr