Tam Zamanı Başvuru Formu

Tam Zamanı Başvuru Formu

16 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

Yaşanan küresel salgından dolayı evde kalmamız gereken bu dönemde TRT 1 izleyicilerin keyifli dakikalar geçirmesi için farklı konseptte programlar yapmaktadır. Bu programlardan biri de Tam Zamanı programıdır. Hafta içi her gün 11:50’de izleyici ile buluşan Tam Zamanı programında izleyicilere moral vererek merak edilen konular hakkında bilgilendirme yapacaktır. Sizler de programa katılarak merak ettiklerinizi ve konuşulması istenen konuları dile getirebilirsiniz. Tam Zamanı başvuru formuna nasıl ulaşılır?  Tam Zamanı başvuru için yapılması gerekenler nelerdir? Tam Zamanı programı iletişim bilgileri nelerdir? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Hafta içi her gün saat 11:50’de izleyici ile buluşan Tam Zamanı programının sunuculuğunu Mürşid Ekmel Aybek yapmaktadır. Mürşid Ekmel Aybek kimdir diye merak edenler için cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Mürşid Ekmel Aybek Kimdir?

1969 doğumlu Mürşid Ekmel Aybek Tokat’ta dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programından mezun olan Mürşid Ekmel Aybek öğrencilik dönemin de bazı kuruluşlar da görsel danışmanlık yapmıştır.

Mezuniyetinin ardından dershane, ilköğretim okulları ve anaokulunda psikolojik danışmanlık, yöneticilik yapan Mürşid Ekmel Aybek aynı zamanda çalıştığı kurumlarda kurumsal vizyon danışmanlığı yapmıştır.

Anne baba çocuk eğitimi, dikkat gelişimi, etkili öğrenme ve çalışma alışkanlıkları üzerine yayınları olan Mürşid Ekmel Aybek, aynı zamanda çeşitli çocuk eğitimi kitaplarına pedagojik danışmanlık yapmaktadır. Çocuk eğitimi ve özellikle çocuğun Karakter ve Fıtrat Gelişimi üzerine çalışmaları bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinde Karakter Eğitimi, Osmanlı ve Selçuklu’da çocuk eğitimi, Cumhuriyet’imizin ilk yıllarında çocuk eğitimi üzerine araştırmalar yapmaktadır.

Evli ve 3 çocuk babası olan Mürşid Ekmel Aybek 2012 yılında Eğiitm Politikaları ve Araştırmaları kurdu ve burada eğitim alanına dair çalışmalarını yürütmektedir.

Mürşid Ekmek Aybek’in birçok yayınladığı kitapları bulunmaktadır. Bunlar işte şöyledir;

Özgüven Sahibi ve Lider Çocuklar Yetiştirmek İçin Yöntemler, Etkinlikler (Hayat Eğitim Yayınları)
Öğretmenler İçin Karakter Gelişim Etkinlikleri (Hayat Eğitim Yayınları)
Verimli ve Etkin Ders Çalışma Yolları (Çözüm Yayınları)
Dikkat Geliştirme Yöntemleri (Çözüm Yayınları)
Lise 1. Sınıflar İçin Alan Seçim Kılavuzu (Çözüm Yayınları)
Meslekler Rehberi (Çözüm Yayınları) 

Tam Zamanı Programına Başvuru Nasıl Yapılır?

Hafta içi her gün saat 11:50’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Tam Zamanı programına sizler de katılarak merak ettiklerinizi Mürşid Ekmel Aybek’e sorabilirsiniz. Tam Zamanı proggramı başvuru formu için https://www.trt1.com.tr/programlar/tam-zamani linke tıklayarak TRT 1’in resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz. Başvurularınızı bu kanal üzerinden yapabilirisiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerinden de telefon ile yayına bağlanabilirsiniz.

Tam Zamanı programı adres: Turan Güneş Bulvarı 06540 Оr-аn /Аnkara Türkiye
Tam Zamanı programı tel: 444 0 878
Tam Zamanı programı fax:+90 312 463 49 87
Tam Zamanı programı e-mail: trt1@trt.net.tr