Uzaktan Erişim Başvuru Formu

Uzaktan Erişim Başvuru Formu

15 Mayıs 2020 1 Yazar: admin

Yaşadığımız salgından dolayı “Ev Hayat Dolu” sloganıyla yayın akışlarını yenileyen TRT 1 yeni içerikleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Farklı ve birbirinden güzel içerikler ürene TRT 1 şimdi de Uzaktan Erişim programıyla bu dönemde evde kalan çocukların televizyondan takip edebilecekleri eğitici, öğretici ve eğlendirici bir yarışma programıyla karşınızdadır. Sizler de dilerseniz çocuklarınızı programa katabilir ve bu dönemde evde keyifli vakit geçirmelerini sağlayıp, güzel anılar biriktirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Uzaktan Erişim başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Uzaktan Erişim programına nasıl başvuru yapılır? Uzaktan Erişim başvuru formu ve iletişim bilgileri yazımızın devamında yer almaktadır.

Uzaktan Erişim Programının Formatı

Hafta içi her gün izleyici ile buluşan gündüz kuşağının çocuklar için en sevilen programı Uzaktan Erişim’dir. Bu dönemde evde en çok sıkılanlar hiç şüphesiz çocuklardır. Çünkü sokaklara çıkıp enerjilerini atamamaktadırlar. İşte TRT 1 bunu düşünerek harika bir konseptle çocukları ekran başına toplamaktadır.

Sunuculuğunu Sevda Çakar’ın yaptığı Uzaktan Erişim programında her bölüm de TRT 1’in ilgiyle izlenen Tozkoparan dizisinin çocuk oyuncularıyla birlikte 3-4 çocuk yarışmacı, bilgisayar ortamında eğlenceli bir şekilde yarışırken izleyenler keyifli vakit geçirecek. Tozkoparan oyuncuları kimi zaman yarışmacıların rakibi kimi zaman da takım arkadaşı olacak.

Toplam beş etaptan oluşan Uzaktan Erişim programında sırasıyla; Soru Maratonu, Boşluk Doldurmaca, Görsel/İşitsel Sorular, Çoktan Seçmeli ve Meydan Oku yarışlarıyla ekrana gelmektedir. Çocuklar bu keyifli yarışmayla hem bilgilenecek hem de eğlenecek. Üstelik programda yarışmanın haricinde; “bugün evde günümü nasıl geçirdim” bölümüyle çocukların evde yaptıkları aktiviteler, yemeler, oyunlar ve deneyler de izleyici ile buluşacak.

Programın güzel sunucusu Sevda Çavdar kimdir diye merak edenler için cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Sevda Çavdar Kimdir?

1984 doğumlu güzel sunucu Sevda Çavdar Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden 2008 yılında birincilikle mezun olmuştur. Birçok tiyatro da yer alan Sevda Çavdar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan dizisinde rol almaktadır. Yer aldığı tiyatro oyunları şöyledir;

İki Efendinin Uşağı / 2019
Çingeneler Gökyüzünde Yaşar / 2017
Elma Kurdu Kırtık / 2016
Cyrano De Bergerac / 2015
Define Adası / 2015
Kerbela / 2015

Sevda Çavdar şimdi de TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün saat 15:45’de yayınlanan Uzaktan Erişim programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Uzaktan Erişim Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Hafta içi her gün saat 15:45’de izleyici ile buluşan Uzaktan Erişim programı çocukların severek izledikleri ve katılmak istedikleri bir programdır. Sizler de çocuklarınızın bilgisine güveniyorsanız programa başvuru yaparak çocuklarınızın keyifli ve bilgili dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Uzaktan Erişim programı whatsapp ile başvuru için 0552 589 70 34 nolu telefon numarasından yarışmaya katılmak istediğinizi yazabilirsiniz. Sizin talebiniz doğrultusunda TRT çalışanları size bir başvuru formu yolluyorlar ve bu formu doldurup TRT’ye geri yollamanız gerekmektedir.

Uzaktan Erişim başvuru için dilerseniz yorum kısmına programa başvuru yapmak istediğiniiz belirtebilirsiniz. Bu şekilde başvurularınız TRT kanalına iletilerek size en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.