Yatıya Misafirim Var Başvuru Formu

Yatıya Misafirim Var Başvuru Formu

14 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Türk milleti olarak ne kadar misafirperver olduğumuzu tüm uluslar ve topluluklar bilmekte, adımızı da sıkça bu konuda söz ettirmekteyiz. İşte tam da ne kadar misafirperver olduğumuzu göstermemizi sağlayacak bir program gelmektedir. Kanal D ekranlarında gündüz kuşağı olarak yayınlanacak olan Yatıya Misafirim Var programı misafirperverliğini göstermek isteyen sevgili yarışmacıları Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile programa davet etmektedir. Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile siz misafirperver insanlar da bu yarışmaya başvurabilir ve ne kadar misafirperver olduğunuzu gösterebilir, sonunda da büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.

Yatıya Misafirim Var başvuru formuna nasıl ulaşılır? Yatıya Misafirim Var başvuru formunda yer alan sorular nelerdir?

Yatıya Misafirim Var Yarışma Formatı Nedir?

Çok yakın zamanda başlayacak olan Yatıya Misafirim Var programı çekmiş ve ardından yayımlamış oldukları tanıtım videoları ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Şimdiden merak uyandıran yatıya misafirim var yarışma programı, merak eden ve katılmak isteyen insanlar tarafından yarışmanın formatı ve Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile nasıl katılabilirim tarzında sorular gelmektedir. Bu yazımızda sizlere tüm bu soruların cevabını açıklayıcı bir şekilde vereceğiz.

Misafir sevmeyen ya da evine misafir kabul etmeyen çok nadir bir toplumuz. Kalabalık, sıcak, sohbet dolu ortamları seviyor, bunların yanında da yemek içmek yapabileceğimiz en güzel aktivite olarak başta geliyorken, uzayan sohbet geceleri bir bakmışsınız ki gittiğiniz yerde sizi yatıya kalmak zorunda bırakmış.

Ev halkı da misafirperver olunca yatıya kalmış olan siz halinizden memnun bir şekilde yerinizi alırsınız. Aslında genel olarak akraba ve arkadaş ortamında samimi, sıcak bir ortam varsa durum bundan çok da farklı olmaz. Günlük hayatımızı böyle misafirperver geçiriyorken o zaman bu yarışma tam da size göre olmuş oluyor ve Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile sizde ne kadar misafirperver olduğunuzu göstermiş oluyorsunuz. Az çok bahsettiğimiz gibi yarışmanın formatı da yatılı misafir ağırlamaktan geçiyor.

Daha detaylı bir şekilde yazımızın devamında Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile başvurmadan önce yatıya misafirim var programının formatına bakalım.

Yatıya misafirim var yarışma programı gündüz kuşağında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olup, çekmiş oldukları tanıtım filmleri ile büyük merak uyandırmaya devam etmektedir. Yatıya misafirim var BBO Yapım ve Skala Yapımın ortak bir çalışmasıdır. Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile Kanal D ekranların da sizlerde olabilirsiniz. Haftanın beş günü içerisinde her gün farklı bir yarışmacı farklı bir ilden yarışmaya katılıp, misafirperverliğini gösterecektir.

Yatıya misafirim var yarışma programına katılan kişiler bulundukları ile özgü olan yemekleri, kültürleri tanıtarak konuklarımızı misafir edeceklerdir. Misafirlerine ev sahibi olarak yemek hazırlayacak, şehrini gezdirecek, şehrinin kültürünü tanıtacak kısacası şehrini en iyi şekilde temsil edip, yatıya misafirim var yarışma programında misafirini en iyi ağırlayan kişi yarışmayı kazanıp, büyük ödülün de sahibi olacak.

Sizlerde ben çok misafirperverim, güzel sofralar kurarım, şehrimi de çok iyi temsil ederim, şehrimin kültürünü yaşatırım diyorsanız Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile yatıya misafirim var yarışmasına katılabilir, tüm Türkiye’ye ne kadar misafirperver olduğunuzu kanıtlamış olurken, büyük ödülün sahibi de olabilirsiniz.

Yatıya Misafirim Var Yarışma Programının Sunucusu Kim Olacak  

Yatıya misafirim var yarışma programı ekranlara renk katmaya geliyor. Ne kadar hamarat ne kadar misafirperver, ne kadar yaşadığı ilin kültürüne hakim olduğunuzu Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile başvurarak gösterebileceksiniz. Yarışmaya beş farklı ilden yarışmacılar katılacak olup, her bir yarışmacı da kendi ilinin tüm güzelliklerini konuklara göstermeye çalışacak.

Yatıya misafirim var yarışma programının en dikkat çeken yanlarından biri de programın sunucusuz olmasıdır. Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile başvurularınızı yapmadan önce bilmelisiniz ki bu yarışma da sunucu yok ve evinize misafir olarak gelecek olan kişiler sizlere o günün sonunda puanlarını verecekler.

Siz ev sahibi olarak ne kadar güzel bir sofra hazırlar, bulunduğunuz şehri ne kadar güzel tanıtır ve ne kadar mükemmel bir ev sahipliği yaparsanız evinize gelecek olan konuklardan da o kadar yüksek puanlar alır ve sonunda da yatıya misafirim var yarışmasını Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile ulaşıp başvurduğunuz için büyük ödüle de o kadar çok yaklaşmış olursunuz.

Yatıya Misafirim Var Yarışma Programına Nasıl Başvuru Yapılır

Yatıya misafirim var yarışma programı en misafirperver ve yaşadığı ili en iyi temsil edecek olan kişiyi büyük ödüle götürecektir. Ön çekimleri tamamlanıp ve yayınlanan fragman görüntülerinden dolayı büyük merak uyandıran yatıya misafirim var yarışma programı, misafirperverliğini göstermek isteyen yarışmacılar için biçilmiş kaftan tarzında bir programdır.

Bu nedenle yarışmaya başvuru yapmak isteyen insanlarımızda Yatıya Misafirim Var başvuru formu ile yatıya misafirim var yarışma programına başvurularını yapabilirler. Yatıya misafirim var başvuru formu ise programın yayınlanacağı Kanal D’nin resmi internet sayfası üzerinden doldurulacaktır. https://www.kanald.com.tr/yatiya-misafirim-var/yatiya-misafirim-var-basvuru-formu

Aynı zamanda Yatıya Misafirim Var programına başvuru yapmak isteyen yarışmacılar 0552 995 11 13 nolu telefon numarasını arayarak da başvurularını yapabilirler.