Yemekteyiz Başvuru Formu

Yemekteyiz Başvuru Formu

27 Haziran 2019 1 Yazar: admin

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu’nun samimi ve neşeli sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan izlenme oranı çok yüksek bir yemek programıdır. İlk kez 2008 yılında Türk televizyonlarına giriş İstanbul üniversiteli escort bayanlar yapmıştır. Daha sonra Fox tv’de ve Kanal D’de yayınlanmış olan program Yemekteyiz TV8

kanalında gösterilmeye devam etmektedir. Yemekteyiz 2019 sezonunda yeni sunucu olarak Seda Sayan’ın yer alacağı söylentileri dolaşıyor.

Yarışmanın formatı şöyledir: Her hafta için 5 yarışmacı seçilir, bu yarışmacılardan her biri haftanın önceden belirlenen gününde yarışır. O günün yarışmacısı diğer yarışmacıları evinde ağırlar ve yaptığı yemekleri sunar. Önce yapacağı yemeklerden oluşan menüyü ekibe teslim eder, sonra kendisine verilen belirli miktardaki bütçe ile bir markete gidip kısıtlı sürede yemeklerini yapacağı malzemeleri alır. Daha sonra evine dönüp yemeklerini yapmaya başlar. Bir yandan Onur Büyüktopçu ile konuşması ve diğer yandan da kendisine verilen süreyi iyi şekilde kullanıp yemeklerini yetiştirmesi gerekir. Süre dolduktan sonra yemek masasını hazırlayıp gelmeye başlayan yarışmacıları karşılar. Onur beyin de dahil olduğu yemek masasının etrafında toplanan yarışmacılar sırayla gelen yemekleri tadarak yorumlar ve eleştirilerde bulunurlar. Günün sonunda sunucu dahil herkes 1’den 10’a kadar oy verir. Cuma günü yarışan yarışmacının da oylamasının ardından tüm hafta verilen puanların toplamı açıklanarak önce beşinci, sonra dördüncü, üçüncü ve en nihayetinde de birinci açıklanır. Şampiyona 10.000 TL ödül verilir.

Siz de iyi yemek yapabildiğinize inanıyorsanız, stresle başa çıkabilecekseniz, eleştiriye açıksanız ve değişik bir karaktere sahipseniz Yemekteyiz Başvuru Formu doldurup yarışmaya gönderebilirsiniz.

Yemekteyiz Başvuru Nasıl Yapılır?

Yemekteyiz Katılım koşullarını yerine getiren herkes yarışmaya katılabilir. Yemekteyiz Başvuru için doldurulması gereken Yemekteyiz Başvuru Formu buraya kopyaladığım bağlantıda bulunmaktadır. Yemekteyiz Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra hangi hafta yarışacağınız size ekip tarafından bildirilecektir.

TV8 İstanbul

Adres: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkisi No29 Sarıyer-İstanbul Posta Kodu 34396

Acun Medya

Adres: Levent Mahallesi, Hayat Sokağı No:4, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Tel: (0212) 311 54 84