Yeni Bir Ev Başvuru Formu

Yeni Bir Ev Başvuru Formu

28 Eylül 2020 0 Yazar: admin

Star TV ekranlarında Evrim Akın’ın sunumuyla seyircileriyle buluşacak olan yarışma programı Yeni Bir Ev’in, hem bir dekorasyon programı hem de bir yarışma programı olarak televizyon izleyicilerinin beğenisini toplayacağı tahmin edilmektedir. ‘Yeni Bir Ev’e nasıl başvuru yapılır?‘ sorusunun cevabı, pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır.

Yeni Bir Ev, kişilerin eşleriyle birlikte başvurabilecekleri bir yarışma programıdır. Peki, kişilerin bireysel olarak başvurarak tek başlarına yarışamayacakları Yeni Bir Ev başvuru formuna nasıl ulaşılır? Ev dekorasyonu konusuna ilgi duyan ve bu alanda kendine güvenen evli çiftlerin başvurularını bekleyen programın büyük ödülü, bir apartman dairesidir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Yeni Bir Ev’e başvurmak isteyen kişilerin, kendisi ve eşi adına, program başvuru formunu doldurmaları yeterlidir. Yeni Bir Ev, ekranlarda yer alan dekorasyon programlarının en yenisidir. Yeni Bir Ev’e başvuruda bulunacak yarışmacı adaylarının, iç mekan dekorasyonu konusunda kendilerine, eşlerine ve deneyimlerine güvenmeleri, yarışmadaki şanslarını büyük oranda arttıracaktır.

İç mekan dekorasyonu, uzun bir süredir pek çok kişinin ilgisini çeken bir konudur. Özellikle gündüz kuşağında, bu konuyla ilgili pek çok televizyon programı bulunmaktadır. Ancak, yarışma formatındaki dekorasyon programları, ekranlarda yok denecek kadar azdır. Yarışma formatında bir dekorasyon programı olması yönüyle diğer dekorasyon programlarından ayrılan Yeni Bir Ev, seyircileriyle yeni yayın döneminde Star TV ekranlarında buluşacaktır.

Yeni Bir Ev programına yarışmacı olarak katılmayı düşünen çiftlerin, öncelikle programın yarışmacı başvuru formuna ulaşmaları gerekmektedir. Programın yarışmacı başvuru formunu eksiksiz olarak dolduran yarışmacı adayları, yetkililerden haber beklemeye başlayabilirler. Yarışma heyecanıyla dekorasyona olan ilgisini buluşturmak isteyen çiftler için oldukça ideal bir televizyon programı olan Yeni Bir Ev’in sunumunu Evrim Akın gerçekleştirecektir.

Avrupa Yakası, Bez Bebek gibi pek çok dizide yer almış olan ünlü oyuncu Evrim Akın daha önce de ‘Çocuktan Al Haberi’ adında bir yarışma programının sunumunu gerçekleştirmiştir. Farklı bir dekorasyon programı formatına sahip olma iddiası taşıyan Yeni Bir Ev’in, dekorasyona ilgi duyan kişiler tarafından oldukça beğenileceği tahmin edilmektedir.

Yeni Bir Ev adlı yarışma programına başvurmanın ilk ve en önemli koşulu evli olmaktır. Yeni Bir Ev, yalnızca çiftlerin yarıştığı bir yarışma programıdır. Yeni Bir Ev’e başvuracak kişilerin dikkate almaları gereken diğer noktalar ise iç mekan dekorasyonuna duydukları merak, dekorasyon konusundaki bilgi birikimleri ve dekorasyon konusundaki becerilerdir.

Yeni Bir Ev programının yarışmacıları, programa yarışmacı olarak katılmak için başvuru formu dolduran adayların arasından seçilecektir. Yarışmacı adaylarının yarışma başvuruları olumlu sonuçlandığı takdirde, adaylar, başvurularının olumlu sonuçlandığına dair bilgilendirilecektir. Yeni Bir Ev’in, yarışmaktan ve dekorasyondan hoşlanan çiftlerin yanında, yeni bir ev satın almak isteyen çiftler için de oldukça iyi bir fırsat olduğu söylenebilir.

Başvuru Formuna Nasıl Ulaşılır?

Yeni Bir Ev adlı yarışma programının başvuru formuna ulaşmak oldukça kolaydır. Programın başvuru formuna ulaşan kişilerin, formu, kendisinin ve eşinin adına eksiksiz bir şekilde doldurması ve eşiyle birlikte çekildikleri bir fotoğrafı da forma eklemesi gerekmektedir.

Program başvuru formunda, programa başvuracak kişilerin, kişisel bilgilerinin yanında bazı farklı bilgiler de istenmektedir. Bu bilgilerden bazıları, başvuranın mesleği, başvuranın eşinin mesleği, hanede kimlerin yaşadığı gibi bilgilerdir.

Başvuru formunda, eşinizin sevdiğiniz ve sevmediğiniz huyları, eşinizin dekorasyon zevkinde beğenmediğiniz ve takdir ettiğiniz noktalar ya da eşinizle aranızdaki tartışma sebepleri gibi sorular da bulunmaktadır.

Yarışmaya başvuran kişilerden, eşleriyle birlikte çekilmiş bir adet fotoğraflarının yanında, evindeki oturma odasına ait bir fotoğraf da istenmektedir.

Yeni Bir Ev, hafta içi her gün yayınlanacak olan, her hafta beş farklı çiftin yarışacağı bir yarışma programıdır. Haftanın galibi olan çiftin, 10.000 TL değerindeki ödülü kazanacağı yarışmada, ay boyunca haftanın kazananı olan çiftler, ay sonunda bir kez daha yarışacaklardır. Galiplerin yarışacağı bu ikinci yarışmanın kazananı olan çift ise büyük ödül olan evin sahibi olmaya hak kazanacaktır.

Yeni Bir Ev bir dekorasyon yarışmasıdır ve en iyi dekorasyonu gerçekleştiren çift haftanın kazananı olarak ilan edilir. Çiftlerin kısıtlı zaman ve kısıtlı bütçe ile iyi dekorasyonlar ortaya koyması beklenen yarışmada, iyi bir dekorasyon ortaya koymak kadar önemli olduğu söylenebilecek bir diğer konu ise çiftler arasındaki uyumdur.

Yeni Bir Ev programına yarışmacı olarak katılmak isteyen çiftler, programa, Star TV’nin internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirler. Yalnızca evli çiftlerin katılımına açık olan yarışma programında yarışmak için başvuran çiftlerin, başvuruları kabul edildiği takdirde, çiftlere, yetkililer tarafından en kısa sürede bildirilecektir.

Dekorasyon tutkunları ve yarışma severler tarafından merakla beklenen Yeni Bir Ev’in yeni yayın döneminde, Star TV’nin en sevilen programlarından bir tanesi olacağı tahmin edilmektedir. Yeni Bir Ev’in ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair yetkililer tarafından henüz bir açıklama yapılmamıştır.

Yeni Bir Ev yarışması başvuru formu için: https://www.startv.com.tr/program/yeni-bir-ev/basvuru

Yeni Bir Ev yarışması Whatsapp numarası: 0552 995 11 11