Zahide Yetiş’le Gelin Görün Başvuru Formu

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Başvuru Formu

28 Ağustos 2020 0 Yazar: admin

Yeni sezonda, Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Zahide Yetişle Gelin Görün programı, seyirciler tarafından merakla bekleniyor. Zahide Yetiş’le Gelin Görün başvuru formu pek çok kişi tarafından araştırılıyor.

31 Ağustos tarihinde başlayacak olan programın yapımcılığını, Global medya üstlendi. Eğlenceli formatıyla dikkat çeken program için başvurular alınmaya devam ediyor. Sizde programa katılmak istiyorsanız, Zahide Yetiş’le Gelin Görün başvuru formu aracılığıyla, başvurunuzu iletebilirsiniz.

Kanal D resmi sitesinde bulunan Zahide Yetiş’le Gelin Görün başvuru formu ile merakla beklenen yarışmanın bir parçası da siz olabilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Formatı

Zahide Yetiş’in sunuculuğunu üstlendiği programda, gelin ve kayınvalideleri kıyasıya bir mücadele bekliyor. Moda, temizlik, misafirperverlik ve yemek konusunda yarışacak olan gelin ve kayınvalideler, haftanın büyük ödülünü kazanmaya çalışacak. Her gün bir gelinin evinde gerçekleşecek olan yarışmada, kayınvalide kendisine verilen bütçe ile gelini için konsepte uygun bir alışveriş yapacak. Gelin ise tüm misafirperverliğini göstererek, rakip kayınvalideleri evinde ağırlayacak.

Günün sonunda gelinin hamaratlığı, misafirperverliği, giyimi ve ikramları, rakip kayınvalideler tarafından puanlanacak. Haftanın sonunda en çok puanı alan gelin ise, yarışmanın galibi olacak. Toplamda 5 gelin ve 5 kaynanayla gerçekleştirilecek olan yarışma, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Eğlenceli ve kıyasıya rekabetin ön planda olacağı yarışmada sizde yer almak istiyorsanız, Zahide Yetiş’le gelin görün başvuru formu doldurarak, yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Başvuru Şartları

Zahide Yetiş’in sunuculuğunu yapacağı Gelin Görün programı, izleyiciler ve yarışmacılar tarafından heyecanla bekleniyor. Programın eğlenceli formatı ve büyük ödülü, başvuruların artmasına sebep oluyor. Yarışmaya başvuracak olan kişilerin, bazı şartları kabul etmesi gerekiyor.

İşte Kanal D resmi sitesinde belirtilen ve başvuruda bulunan kişilerin kabul etmesi gereken şartlar:

  • Başvuruda bulunacak olan kişi, başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalıdır.
  • Başvuru sahibi, kendisine anlatılan kurallara uymalıdır.
  • Başvuru sahibi, çekim saatlerinde hazır bulunmayı ve çekimler sona erene kadar çekim mekânında kalmayı kabul etmelidir.
  • Başvuru sahibi programa katılmaya hak kazanırsa, yarışmacı olarak başka birisini tayin edemez.

Başvurular, jüri ve şirket yetkilileri tarafından değerlendirilecektir. Yarışmacı olmaya hak kazanan kişiler, bu değerlendirme sonucunda belirlenecektir. Sizde ilgiyle beklenen bu programın bir yarışmacısı olmak istiyorsanız, Zahide Yetiş’le gelin görün başvuru formu ile başvurunuzu iletebilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün’e Nasıl Başvuru Yapılır?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan programa başvuru yapmak için, https://www.kanald.com.tr/zahide-yetisle-gelin-gorun/zahide-yetisle-gelin-gorun-gelin-basvuru-formu bağlantısını kullanabilirsiniz. Kanal D resmi sitesinde bulunan formda, sizden bir takım bilgileriniz istenir.

Fotoğrafınız, kayınvalidenizin fotoğrafı, adınız, doğum tarihiniz gibi temel bilgileriniz dışında, nasıl evlilik teklifi aldınız, moda hakkında ne düşünüyorsunuz gibi yorumunuza açık sorular da sizden talep edilir. Linkte bulunan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, sizde yarışmacı olma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca yine Kanal D resmi sitesinde bulunan iletişim numaralarını arayarak yarışma hakkında bilgi edinebilir, başvurunuzu iletebilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Ne Zaman Başlayacak?

Modadan anlayan kayınvalideler ile hamaratlıkta sınır tanımayan gelinlerin yarışacağı Gelin Görün, 31 Ağustos Pazartesi günü saat 11’de başlayacak. Gündüz kuşağında izleyicilerle buluşacak olan programın sunuculuğu, Zahide Yetiş yapacak. Haftanın 5 günü yayınlanacak olan programın haftalık finali, Cuma günleri yapılacak.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Haftanın Büyük Ödülü Ne Kadar Olacak?

Eğlenceli bir formatla ekranlara gelmeye hazırlanan Gelin Görün, her hafta bir gelin ve kayınvalideye büyük ödülü kazandıracak. Yarışmacıların moda, yemek, temizlik gibi konularda rekabet edeceği programda, haftanın kazananı yalnızca 1 kişi olacak. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Zahide Yetiş’le Gelin Görün programında, 5 gelin ve 5 kayınvalide büyük ödülü kazanmak için birbirleriyle yarışacak.

Haftanın her Cuma günü ise, büyük ödül sahibini bulacak. İlgiyle beklenen yarışma programının büyük ödülü ise tam olarak 10 bin TL olacak. Sizde moda konusunda iddialı bir kayınvalideye sahipseniz ve hamaratlığınıza güveniyorsanız, yarışmaya hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. Kıyasıya rekabetin galibi olmak ve 10 bin TL büyük ödülü kazanmak istiyorsanız, Zahide Yetiş’le Gelin Görün başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün Yarışması Başvuru Sonucumu Nasıl Öğrenebilirim?

Kayınvalide ve gelinlerin moda, yemek, misafirperverlik gibi konularda kıyasıya rekabet göstereceği Gelin Görün yarışması, büyük bir heyecanla bekleniyor. İzleyiciler kadar yarışmacı olmak isteyenlerinde merakla beklediği yarışma programı, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Eğer sizde bu programın yarışmacısı olmak istiyorsanız, öncelikle Zahide Yetiş’le Gelin Görün başvuru formu doldurmanız gerekir.

Program için yapılan tüm başvurular, jüri üyeleri ve şirket yetkilileri tarafından değerlendirilir. Değerlendirme sürecinden sonra, yarışmacı olmaya hak kazanan kişiler, şirket tarafından bilgilendirilecektir. Yani eğer başvurunuz onaylandıysa ve yarışmacı olmaya hak kazandıysanız, Kanal D sizinle iletişime geçecektir. Eğer Gelin Görün yarışmacısı olmaya hak kazanırsanız, yarışma hakkındaki tüm bilgiler ve kurallar da tarafınıza iletilecektir.